Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Coming out
Autor Wiadomość
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-17, 20:38   

burned_spirit, masz super mamę. U mnie jakby ktoś dowiedział się to miałabym piekło. Tatuś by mnie pewnie wydziedziczył. :)



 
 
Coming out
ogeig
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-18, 00:22   

Nevermore... przepraszam, ale rozmawiałem o Tobie z moją przyjaciółką, ktoś bliski, na pewno nie roznosiciel. Oczywiście akceptacja i zrozumienie. A co powiedziałem? Nie umiem sobie Ciebie jednoznacznie wyobrazić. Nie widzę Ciebie jednoznacznie jako kobiety, ale pociągasz mnie w jakiś sposób, przepraszam.



 
 
Coming out
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-18, 10:39   

ogeig napisał/a:
Nevermore... przepraszam, ale rozmawiałem o Tobie z moją przyjaciółką, ktoś bliski, na pewno nie roznosiciel. Oczywiście akceptacja i zrozumienie. A co powiedziałem? Nie umiem sobie Ciebie jednoznacznie wyobrazić. Nie widzę Ciebie jednoznacznie jako kobiety, ale pociągasz mnie w jakiś sposób, przepraszam.


Sądzę, że akceptacja stoi ponad zrozumieniem. Sądzę, że to już wystarcza, by się jakoś dogadać. Nie musisz mnie sobie wyobrażać a jak ci to sprawia problem, to nie wiem. Szczerze to nie wiem co ci tutaj powiedzieć... .-.




 
 
Coming out
Fala 


Dołączył: 01 Mar 2015
Posty: 113
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-06-24, 19:48   

Ja jeszcze "nie wyszłam". :P



 
 
Coming out
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-06-29, 17:05   

A tak w kwestii "wychodzenia z cienia"... Co sądzicie o akcji z tęczowymi profilówkami na fejsbuku? Teraz jeszcze doszła opozycja w postaci biało - czerwonych, jakby patriotyzm był zarezerwowany tylko dla hetero. :roll4:

W dodatku, tak jak wspomniałam w jednej z fejsowych dyskusji, tęcze pojawiły się w związku z konkretnym, aktualnym wydarzeniem, a te flagi to na jaką niby okoliczność?




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Coming out
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-06-29, 17:26   

Axxie, widziałę posta! W sumie skomentowałem, bo znajoma to ustawiła na profilowe, a że później wrzuciła na to wydarzenie, to już inna sprawa (#fejm).

Mi to jakoś lata, nie widzę potrzeby w afiszowaniu się z tym wszystkim (druga sprawa: nie mam odpowiedniego profilowego :P ).





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Coming out
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-29, 17:29   

Axxie napisał/a:
Co sądzicie o akcji z tęczowymi profilówkami na fejsbuku?

Ustawiłabym sobie, gdybym mieszkała w USA albo Irlandii... jako znak, że cieszę się, że ludzie w moim kraju posiadają mózgi i nie wahają się ich używać. Niestety mieszkam w katotalibanie i nie jest dla mnie powodem do radości, że cywilizowany świat coraz bardziej ucieka temu "przedmurzu ciemnoty".

Axxie napisał/a:
jakby patriotyzm był zarezerwowany tylko dla hetero

Samozwańczy polski patriota zrywa bruk z ulic na 11 listopada, je*ie pedałów i żałuje, że w Auschwitz zginęło tylko milion Żydów - wstyd być takim człowiekiem.




 
 
Coming out
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-06-29, 17:31   

Scarlet Halo napisał/a:
Samozwańczy polski patriota zrywa bruk z ulic na 11 listopada, je*ie pedałów i żałuje, że w Auschwitz zginęło tylko milion Żydów - wstyd być takim człowiekiem.

Nie zapomnij o tym, że wyznaje "JP2", "JP", "cHWDP".





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Coming out
Vitter 
without commitment



Wiek: 31
Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 736
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-06-29, 21:57   

Nie było mnie chwile na internetach i tu taki flejmłor na skalę światową, lol.

Moim zdaniem nie ma co się dziwić avkom z biało-czerwonymi flagami, bo to była oczywista reakcja obozu prawicowego na działania środowisk homoseksualnych, w szczególności w Polsce, gdzie owa szeroko pojęta prawica jest dość silna.

A ja? Ja jestem neutralny, patrzę sobie kątem oka i śmieję się sam do siebie, że kiedyś żywo uczestniczyłem w tego typu flejmłorach, nie warto. Nikt nikogo nie przekona, tylko każdy da upust swym chwilowym emocjom, a za dwa tygodnie nikt nie będzie o tym pamiętał.




:vitter:
 
 
Coming out
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-06-30, 07:22   

Scarlet Halo napisał/a:
Samozwańczy polski patriota zrywa bruk z ulic na 11 listopada, je*ie pedałów i żałuje, że w Auschwitz zginęło tylko milion Żydów - wstyd być takim człowiekiem.


Żałuje, że zginęło, albo uważa, że komór gazowych nie było.

Axxie napisał/a:
Co sądzicie o akcji z tęczowymi profilówkami na fejsbuku? Teraz jeszcze doszła opozycja w postaci biało - czerwonych, jakby patriotyzm był zarezerwowany tylko dla hetero.

Doskonale wprowadza podziały i kłótnie między znajomymi.




dead but delicious
 
 
Coming out
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-30, 07:29   

R. de Valentin napisał/a:
Doskonale wprowadza podziały i kłótnie między znajomymi.

Nie zauważyłam. Wśród moich fejsowych znajomych całe dwie osoby zrobiły sobie tęczowe avki (obie z forum). Biało-czerwonego nie ma nikt. Dyskusji na ten temat nie widzę żadnych na mojej tablicy.




 
 
Coming out
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-06-30, 10:32   

U mnie nie ma tęczowych, ale jest parę biało-czerwonych. Mam sporo znajomych homoseksualistów, ale widocznie nie odczuwali potrzeby by się cieszyć z regulacji w USA podczas gdy u nas pewnie nic się nie zmieni, jak to trafnie Scarlet napisała. U mnie też nie ma jakichś spięć między znajomymi. Właściwie chyba tylko ja miałam nastrój na dołączenie do gównoburzy między tymi dwoma obozami. :lol:



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Coming out
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-01, 23:37   

Wyje... mam na to, że w USA coś tam sobie zasądzili. Tu jest Polska. Uważam się za tolerancyjnego człowieka i na dodatek patriotę. Jestem bardziej skłonny ustawić avka biało-czerwonego niż tęczowego. Nie dlatego, że mam coś do związków homoseksualnych, ale właśnie dlatego że to toleruję. Jednak, nie lubię oglądać całujących się i obmacujących par homo, hetero też. W miejscu publicznym powinna obowiązywać jakaś kultura. Niech każdy swoje preferencje uprawia w domu, bez różnicy, czy to seksualne, czy religijne, czy polityczne. Niestety wszystkie są ściśle ze sobą powiązane w naszym społeczeństwie. Tak jakby homo nie mógł być wierzący albo być patriotą. W dupie mam obnoszenie się z tą tolerancją tak jak mam w dupie obnoszenie się z nietolerancją. Tak jakby był wybór tylko między byciem kolorowym lub czerwono-białym i jednocześnie utożsamianie się z konkretnym kierunkiem. Wkur... mnie , że nie da się być normalnym, tylko na siłę ktoś próbuje innych zamknąć w jakieś ramy i podpiąć etykietę homoluba albo homofoba. Człowiek to człowiek, a czy lubi szparki, czy kiełbaski to chu... Ważne, czy jest produktywny i wnosi coś do społeczeństwa.



 
 
Coming out
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-07-02, 07:40   

Sealiah napisał/a:
Człowiek to człowiek, a czy lubi szparki, czy kiełbaski to chu...

To muszę sobie zapisać. XD

Sealiah napisał/a:
nie lubię oglądać całujących się i obmacujących par homo, hetero też. W miejscu publicznym powinna obowiązywać jakaś kultura.

A co obmacywanie się i całowanie w miejscu publicznym ma wspólnego z możliwością zawierania małżeństw przez osoby tej samej płci? Przecież tutaj chodzi o regulacje prawne, a nie kulturę. :shock:





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Coming out
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-07-02, 07:47   

Sealiah napisał/a:
nie lubię oglądać całujących się i obmacujących par homo, hetero też.

Dwóch dziewczyn też nie? :P A jak reagujesz na sceny miłosne, hetero, w filmach?




dead but delicious
 
 
Coming out
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12