Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Straszydła
Autor Wiadomość
Mojwa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-20, 18:32   Straszydła

Witajcie!
Lubicie ten dreszczyk oglądania horrorów? :D Ja uwielbiam, byle w towarzystwie.
Moje favy to chyba...


1408 - jeden z najstraszniejszych filmów, który oglądałam. musiałam wyłaczyć w nocy i dokończyć rano bo za bardzo się bałam.

[REC] - mimo że przewidywalny to jednak jest się czego bać momentami.

Lśnienie - świetne, przemawiajace, mrrr.

swoją drogą, liczę że polecicie coś fajnego bo mam ochotę z przyjaciółką sobie przy piwku/winku pooglądać jakieś takie straszydełka ;)




 
 
Straszydła
Sadyceuszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-20, 18:49   

1408 faktycznie całkiem dobry.
Lśnienie jakoś mnie nie zachwyciło.
Za to uwielbiam Innych. Jak pierwszy raz oglądałam, to wywołał na mnie niemałe wrażenie. Nie chodzi o to, że się bałam czy coś, po prostu jako dobry film zaopatrzony w świetne zakończenie. Co prawda sama końcówka działa tylko przy pierwszym oglądaniu, ale co jakiś czas z uwielbieniem mogę obejrzeć tę pozycję, bo jest u mnie na dość wysokim miejscu.
A tak, to generalnie horrory mnie raczej śmieszą.




 
 
Straszydła
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-22, 19:39   

Straszydła mnie z zasady nie straszą :evil: 1408 to była jakaś masakra... wynudziłam się przeokropnie. Ale mną się nie sugerować, ja tam na horrorach się dobrze bawię, a nie sikam w majtki. Zejście byłoby dobre, gdyby nie fakt, że to Gollumy ich goniły ;] co mi psuło nastrój.

Ring Japoński to chyba był jedyny wyjątek w tej materii. ?wietny!

Pozwalam się straszyć dwóm panom reżyserom zaledwie. I to nie reżyserom horrorów.




 
 
Straszydła
Duszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-23, 15:56   

na [REC] byłam w kinie... grrrr... nigdy więcej. Oglądałam ten hiszpański:)

hmm Omen:) stare wersje, wszystkie części- uwielbiałam je.

i Japoński Ring- dzwonił do mnie telefon w trakcie oglądania- nie odebrałam... potem ta dziewczynka śniła mi się jak wychodzi z telewizora który jest na przeciwko mnie.

nie bałam się jak byłam mała tych horrorów teraz mam koszmary w nocy jeśli oglądam je bez przyjaznej duszy...




 
 
Straszydła
vera
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-23, 16:43   

Hiii a ja uwielbiam wszelkie straszydła, na niczym innym się tak nie śmieje jak na horrorach. Szczególnie lubię małe japońskie dzieci upaćkane w mące :D (ring)
mój uluuuuubiony to oczywiście The shutter (wersja tajlandzka), White Noise, Spirit Trap, Skeleton key i Nightmare Detective.




 
 
Straszydła
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-05, 18:38   

Kto nie oglądał może zerknąć na stare dobre Opętanie - taki horrorothriller ;)

Fajna fabuła. Plus Kevin Bacon bez koszulki kopiący doły (tatuaaaaaż) i te sprawy.




 
 
Straszydła
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-04, 14:39   

Jak bym sobie obejrzała jakiś dobry horror! Znacie może jakieś? Tylko taki mega, by się w majtki zsikać :lol:



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Straszydła
dead_eternity
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-04, 14:41   

Shutter widmo (azjatycka wersja), 13 duchów.



 
 
Straszydła
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-06-04, 16:53   

13 duchów, the cube, cela- to bardziej thrillery, ale ja je lubie ;]



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Straszydła
Aya 



Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 544
Skąd: Katowice

Wysłany: 2011-06-04, 21:54   

13 duchów jest nudne, nie polecam. Cube jest bardziej obrzydliwy niż straszny :P Jak cała seria Pił - wszelkiego rodzaju. Ja najbardziej polecam 1408 - bardzo fajny film.



"Każdy ma niezbywalne prawo do zmarnowania sobie życia."
Amelia
 
 
Straszydła
dead_eternity
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-05, 18:37   

Aya napisał/a:
13 duchów jest nudne


Jak dla kogo. Lepiej niech sama się przekona.

1408 oglądałam, nawet nawet.




 
 
Straszydła
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-06, 11:47   

Tymi 13 duchami mnie kusicie. Chyba je serio obejrze :roll: Dziś się zmotywuje! Albo jutro..



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Straszydła
margaret
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-01, 11:19   

polecam Lśnienie



 
 
Straszydła
RachelSolando 
RachelSolando



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 157
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2011-07-04, 11:47   

'Egzorcyzmy Emily Rose'. Nie lubię oglądać horrorów, nie lubię się bać. 'Egzorcyzmy...' obejrzałam kilka lat temu, bo chciałam po raz pierwszy obejrzeć jakiś porządny horror. To nie był dobry pomysł. Taki skok na głęboką wodę. Od tej pory nie oglądam horrorów.

Ten film jest przerażający. Przynajmniej dla mnie. Ja boję się strasznie tematów Szatana, demonów itp., które po tym filmie zgłębiłam. Najstraszniejsze dla mnie jest to, iż oparty jest na faktach. Niektórzy mówią, że ten film ich nie ruszył, że ich znudził. Mnie przestarszył, do tej pory się boję :)




Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach.
 
 
 
Straszydła
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2011-07-04, 12:19   

Ozzy napisał/a:
'Egzorcyzmy Emily Rose'... Ten film jest przerażający. Przynajmniej dla mnie. Ja boję się strasznie tematów Szatana, demonów itp., które po tym filmie zgłębiłam. Najstraszniejsze dla mnie jest to, iż oparty jest na faktach. Niektórzy mówią, że ten film ich nie ruszył, że ich znudził. Mnie przestraszył, do tej pory się boję :)


Dobrze Ciebie rozumiem! Sama nie lubię horrorów, ale "Egzorcyzmy..." obejrzałam ze znajomymi. Po seansie musieli odprowadzić mnie do samych drzwi mojego mieszkania i czekać, aż mama otworzy i zapali światło.
Przez następny tydzień bałam się sama gdziekolwiek chodzić.
Ten film strasznie na mnie wpłynął, tym bardziej, że wierzę w Boga i szatana. I wierzę, że opętania naprawdę mają miejsce.
No cóż, diabeł musiał mieć niezły ubaw gdy widział jak bardzo się go boję...




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Straszydła
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11