Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gdy zostawił Cię ktoś...
Autor Wiadomość
Aya 



Wiek: 37
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 544
Skąd: Katowice

Wysłany: 2011-12-24, 13:54   

escoria, jak facet ze mną zerwał potrzebowałam roku aby zaleczyć rany. A i teraz mam jeszcze takie resztki uczuć do niego. I czasem mi się jeszcze przypomina... i tęskno mi. Daj sobie czas, wynajduj inne zajęcia, spotykaj się ze znajomymi... A będzie dobrze.



"Każdy ma niezbywalne prawo do zmarnowania sobie życia."
Amelia
 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 01:44   

escoria, ja również, tak jak Aya, potrzebowałam roku... Teraz nadal jest też żal i milion niewypowiedzianych słów... jednak z czasem, naprawdę da się z tym żyć;* Potrzeba jedynie czasu i cierpliwości...



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Długi
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 18:43   

o twarde jesteście jak mnie dziewczyna rzuciła to zbierałem się 2 lata no trudno uczuciowi ludzie tak mają



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 18:57   

Doszłam po prostu do wniosku, że im dłużej boleję nad kimś, kto mnie zostawił tym większe jest ryzyko, że nie zauważę kogoś, kto jest naprawdę tego wart.



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Długi
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 19:03   

z pewnością ale to nie jest takie proste



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 19:04   

Nikt nie mówi, że jest. Przeciwnie: to chole**nie trudne. Dlatego tak bardzo potrzebna jest wytrwałość;*



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
escoria
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 19:11   

ha, ja to nawet mogę sobie zauważać, ale czy ktoś zauważy mnie? bu!!!



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 19:13   

escoria, pewnie że tak;) Niestety czasy, kiedy faceci podjeżdżaliby pod nasze okna dawno się skończyły... Teraz tego rycerza trzeba czasami przekonać i postarać się aby zauważył nas ;]



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
escoria
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 19:25   

nie, ja już chyba z tym skończyłam. wiem, że się da i tak właśnie zdobyłam moją wielką miłość, ale skończyło się strasznie. i teraz cierpię chyba głównie ja. nie będę już... zachęcać. najwyżej zostanę starą panną i niespełnioną kochanką na wieki wieków



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 19:34   

Jest jeszcze jedna opcja. Spotkasz kogoś, kto nie jest ślepy i zauważy Twoją wyjątkowość.



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Angry-Bird
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 22:06   

nie wiem albo jestem nie czuły albo jakiś chory ale pozbierałem się szybko z tym wszystkim przeszło m z dnia na dzień
zresztą nie wiem co we mnie ludzie widzą cały czas ktoś się kręci nie wyglądam na playboja ani nie jestem maczo zresztą nie ten wątek :D




 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Niente 



Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 442
Skąd: śląskie

Wysłany: 2012-01-07, 22:12   

Hmmm.. może się nie przywiązałeś tak bardzo?
Może jej nie kochałeś?




 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Angry-Bird
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 22:15   

Niente, wiesz kochałem byłem skłonny oddać życie poświęcałem cały czas i energię żeby zaspokoić jej potrzeby przez 6 lat można się przywiązać do kogoś i to bardzo mając wspólne plany data ślubu staranie się o dziecko ale ona to zakończyła przez fb.... widocznie nie miała odwagi mi powiedzieć tego prosto w oczy a ja nie będę błagać o szanse .... mam swój honor



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Yoruichii 



Wiek: 32
Dołączyła: 04 Sty 2012
Posty: 165
Skąd: Podlaskie

Wysłany: 2012-01-08, 06:29   

Angry-Bird, ahh... to widać jednak, że nie była zbyt dojrzałą osobą, skoro 6-letni związek zakończyła w taki sposób. Nie ma co się nad tym smucić skoro tak cię potraktowała :roll:



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Niente 



Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 442
Skąd: śląskie

Wysłany: 2012-01-08, 12:32   

Angry-bird, przykro mi że tak zrobiła...

Ja też jakoś szybko zapominałam, jeśli ktoś mnie zostawił... zazwyczaj rozeszło się po kościach i zaraz miałam innego, ale też nie zawsze.
Obecnie mam chłopaka, z którym chodziłam jakieś dwa lata temu, ale zrobiliśmy sobie przerwę (przez moje zachowanie, postąpiłam głupio), a teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego.
Mimo że jest to związek na odległość, on do mnie przyjedzie za tydzień, dwa lub trzy (jeszcze nie ustalone) ale wiem, że damy sobie jakoś radę.
Mamy wspólne plany, ślub, trójka dzieci... on mówi, że chciałby się już żenić jak skończę liceum, ja wolałabym trochę poczekać... aż skończę studia chociażby... ale nie wyobrażam sobie życia bez niego.
Chyba pierwszy raz się zakochałam...

Ale się rozpisałam... wybaczcie, może trochę nie na temat, w końcu mnie nie zostawił, ale jakoś mam trochę obawy przed tym, obiecaliśmy sobie że nigdy jeden drugiego nie zostawi, mam nadzieję że będziemy się tego trzymać...
Ale naprawdę się mocno zadurzyłam....




 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11