Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak minęła Ci noc?
Autor Wiadomość
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-13, 12:51   

Mi fatalnie, wydawało mi się wczoraj że jestem zmęczony a kiedy się położyłem to nie mogłem zasnąć, z boku na bok i tak 1..2..4... a nadal nie mogę zasnąć. A kiedy chyba zasnąłem to śniły mi się dziwne rzeczy, znowu wstałem wcześniej i czuje się źle. Starałem się trochę odespać teraz ale nie mogę zasnąć.. natłok myśli jest nie do zniesienia.



 
 
Jak minęła Ci noc?
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-13, 12:55   

Miło. Zasnęłam i obudziłam się w tej samej pozycji - nawet nie przytulona do mojego faceta, a prawie wpleciona w niego. Udało mi się przespać całą noc na mniejszej niż zwykle dawce prochów nasennych i miałam przyjemne sny :3 .



 
 
Jak minęła Ci noc?
Buber
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-13, 13:09   

Na 16 godzin w łóżku przespane 2 godzinny :(



 
 
Jak minęła Ci noc?
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-18, 14:54   

Średnio. Znowu koszmary i przesiąknięte potem łóżko. Ostatnio poza porażkami, które były głównym tematem mych koszmarów śnią mi się spotkania - te forumowe. Dzisiaj parę osób nie chciało wyjść z pociągu po tym jak zobaczyło mnie na dworcu z resztą grupy. Kiedy znowu zacznę normalnie sypiać? Nie wiem. Przydało by się więcej radości w życiu.



 
 
Jak minęła Ci noc?
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-18, 15:49   

Przez ostatnie kilka dni zasypiam dosyć wcześnie, zanim zdążę się umyć i przebrać. Budzę się zwykle o 2 w nocy; zmarznięta, przy zapalonym świetle i z włączonym telewizorem.
Wstaję, idę się umyć, zakładam piżamę i bez problemu znów zasypiam.

Mam nieprzyjemne i bardzo realistyczne sny.
Ostatnio ktoś mnie wrobił w chorobę psychiczną i wpakował do szpitala.
Dzisiaj broniłam mieszkania przed niebezpiecznym złodziejem.

Cóż, te noce nie należą do przyjemnych.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Jak minęła Ci noc?
Aisza91 



Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 540
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-03-18, 18:55   

Buber, A spróbuj wieczornych spacerów. Pochodź z godzinkę po parku, w między czasie przewietrz sobie pokój. Przed samym pójściem do łóżka weź ciepłą kąpiel. Cała kombinacja pomaga niesamowicie :)
Ella, może rozmyślasz przed snem o czymś intensywnie albo podświadomie coś bardzo przeżywasz. Mnie się przeważnie takie głupoty śnią przed jakimś ważnym dniem np. pierwszy dzień w pracy, jakiś egzamin itp :)




Dlaczego żółw jest taki twardy?
 
 
Jak minęła Ci noc?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-19, 06:32   

Cytat:

Przez ostatnie kilka dni zasypiam dosyć wcześnie, zanim zdążę się umyć i przebrać.

:smutna piątka: Ja wczoraj zasnęłam o 21. Nie miałam nawet siły zmyć z siebie makijażu... a obudziłam się o 6. Naprawdę mogłabym jeszcze trochę pospać, bo pracę mam dopiero na 13... ale raczej już nie zasnę.




 
 
Jak minęła Ci noc?
nictakiego 



Wiek: 27
Dołączyła: 13 Paź 2015
Posty: 356
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-24, 11:28   

Długo nie potrafiłam zasnąć, a gdy w końcu mi się udało, miałam dziwne sny :facepalm:
Mam tylko nadzieję, że nie lunatykuję i nie robię tych wszystkich dziwnych rzeczy w rzeczywistości :facepalm: Przez to wszystko nie mam ochoty w ogóle zasypiać.




 
 
Jak minęła Ci noc?
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-24, 11:31   

Noc minęła mi rewelacyjnie. Kiedyś miałam problemy z zaśnięciem bez leków nasennych, a w nocy wybudzałam się po kilkanaście razy... Dziś chyba byłam trochę za bardzo przemęczona i mój organizm się poddał, udało mi się przespać całą noc bez i wyspać się. Wow.



 
 
Jak minęła Ci noc?
Kappa 
Kappa



Wiek: 18
Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 996
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-03-27, 00:22   

Ostatnio nie śpię. Może po 2 do 3 godzin dziennie. Więc noce mijają ch***wo. A po lekach potem muli czasami pół dnia, chociaż i tutaj nie zawsze się da po nich spać.



They say we die twice,
Once when the breath leaves our body and once, When the last person we know says our name
 
 
Jak minęła Ci noc?
Buber
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-27, 10:06   

Ja po pierwszych wolnych dniach byłem wyczerpany prawie w ogóle nie spałem może po 3-4 godzinny, wstawałem zmęczony, nie chciałem tego powtarzać więc podczas wyjścia z kolegą zamiast piwa postanowiłem pić coś mocniejszego i o dziwo dobrze się spało :P



 
 
Jak minęła Ci noc?
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-03-27, 16:36   

Nie wiem jak to się stało, ale poszłam spać dopiero ok. 5. Kiedy ten czas minął? :drapanie:
Ale widocznie to forum jak i książka potrafią nieźle przyspieszyć czas. :roll:




Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Jak minęła Ci noc?
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-04-12, 09:20   

Całkiem senna i zmęczona postanowiłam się wcześniej położyć.
Świeżo wyprana i ubrana pościel, wywietrzona sypialnia, ukochany mężczyzna obok - warunki idealne. W błogim momencie, kiedy już zaczynałam zapadać w objęcia Morfeusza poczułam wielkie, włochate, bzyczące coś łażące mi po twarzy. W tym krótkim momencie pomiędzy zarejestrowaniem dotyku a stwierdzeniem, że to jednak nie włosy czy ręka chłopa, nie było to wcale nieprzyjemne. Tylko to bzyczenie... I wtedy instynktownie wystrzeliłam z łóżka jak poparzona, pojękując z przerażeniem, gdyż pszczół, os, szerszeni i tego typu podobnych boję się histerycznie. Stworzenie jak gdyby nigdy nic pozbykiwało sobie z satysfakcją na miejscu, które wygrzałam. Po zapaleniu światła okazało się, że to (chyba) jakiś półprzytomny, tłusty i wielki trzmiel. Odmówił opuszczenia naszej alkowy w sposób klasyczny i należało zastosować środki przymusu bezpośredniego w postaci wytrząchnięcia go z poduszki przez okno.

Senność minęła, więc musiałam kurować nadszarpniętą psykichę odcinkami nudnego i tragicznego CSI: Cyber aby znużona fabułą zasnąć, co też mi się udało. Jednak kurcha konstrukcja psychiczna dała o sobie znać - w nocy gadające owady wielkości dzików tuliły mi się do nóg i łasiły, a ja w przerażeniu uciekałam przez cały sen. :roll:

#takiejestżycie




Disqualified as a human being.
 
 
Jak minęła Ci noc?
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-17, 13:10   

Ja długo nie mogłem zasnąć, a kiedy zasnąłem to wydawało mi się że nie śpię tylko dalej nie mogę zasnąć :roll: I dalej jestem zmęczony.



 
 
Jak minęła Ci noc?
Buber
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-17, 18:19   

Spałem może 2 godzinni fajni mimo że powinienem ~10. Jeszcze śniło mi się że ktoś nosi na sobie futro z wilka :(



 
 
Jak minęła Ci noc?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12