Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak minęła Ci noc?
Autor Wiadomość
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-08, 14:10   

Drzemnęłam się.

Nie mam już snów, mam jakieś dziwne coś na pograniczu jawy, jak majaczenie w gorączce :(




 
 
Jak minęła Ci noc?
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-12, 13:47   

Dziś znowu. Noc na pograniczu jawy i snu, co jakiś czas patrzenie na zegarek: trzecia... <kładzie się> <podnosi się> szósta już? Tylko mrugnęłam okiem!

Tak jakby ten czas pomiędzy był niesamowicie długi, ale i niesamowicie krótki jednocześnie :roll: Masakra.




 
 
Jak minęła Ci noc?
hum_dk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-12, 19:14   

Tracy, znam to uczucie. Jak się podnoszę z wyra, to przecież wiem, ze to nie był sen, ale też nie jawa. Bo nie pamiętam nic. Tak jakby się film urwał. Właśnie to 'mrugnięcie okiem'.

Znowu nie mogłam spać...




 
 
Jak minęła Ci noc?
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-12, 19:18   

No właśnie. I nie wiem czy spałam, czy nie, czy mi się film urwał i byłam nieprzytomna, czy co... W sumie wydawało mi się że cały czas byłam świadoma, a jednak nie byłam. Okropne.



 
 
Jak minęła Ci noc?
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-18, 20:38   

Ja ostatnio bardzo źle śpie i się ciągle budze... masakra :(



 
 
Jak minęła Ci noc?
sanderka1000
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-20, 22:11   

Niby chciało mi się spać, ale zasnąć nie mogłam ;/



 
 
Jak minęła Ci noc?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-25, 12:53   

Hm... Kolejna przespana noc... Brak ciotki przez dwa tygodnie niesamowicie dobrze na mnie wpłynął. Ja nie wierzę, jak jedna osoba potrafi zatruć życie... -.-
Dzisiaj śnił mi się cały czas mecz ręcznej. Znów stałam na boisku, znów czułam tą przyjemną adrenalinę... Znów cieszyłam się jak dziecko.
A potem, gdy się obudziłam, poczułam łzy w oczach... Znów przypomniało mi się, że stanę na boisku dopiero za rok... ;(




 
 
Jak minęła Ci noc?
sanderka1000
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-25, 23:26   

A ja znowu zasnąć nie mogłam... Muliło mnie, muliło i nic ;x Później jak się obudziłam to na krańcu łóżka, gdybym drgnęła chociaż trochę to bym zleciała. I ogółem tak kiczowato, ale cóż.



 
 
Jak minęła Ci noc?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-26, 15:14   

Zasnęłam koło 3... Dziś w snach byłam na wojnie. Nie wiem z kim, nie wiem w jakim celu.



 
 
Jak minęła Ci noc?
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-26, 15:17   

Hahah, pomyślałam sobie, a co tam, gdzieś jeszcze mam te doraźne nasenne dragi od psycho. Łyknęłam i co?

Siedzę... siedzę... leżę... hmmm... 15 minut i działały - co jest? 30 min... 40 min... 1h, 2h :lol:

Standard był, więc bez sensu. Już nie wezmę :lol:




 
 
Jak minęła Ci noc?
ilse
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 20:37   

Jak mi mineła noc?
Dość nadzwyczajnie.

Pokłóciłam się z M. i to dość poważnie z mojej winy, powiedział, że odchodzi i wyprowadzi się rano. Pobiegłam do łazienki i próbowałam się udusić, lecz w ostatniej chwili stwierdziła, że nie mogę zostawić przyjaciół. Potem wyszłam z domu, długo spacerowałam, jak już miałam wracać spotkałam M. który stwierdził, że odchodzi już dziś. Próbowałam go zatrzymać, długo płakałam. Stwierdził, że mam czas do nocnego, żeby go przekonać by został. Więc łaziliśmy po Konstancinie, wyjaśniałam mu wszystko itd. I wróciliśmy razem do domu.




 
 
Jak minęła Ci noc?
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 20:51   

ilse napisał/a:
I wróciliśmy razem do domu.


Uffff....
Dobrze, że sobie wyjaśniliście...




 
 
Jak minęła Ci noc?
junior
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 20:54   

noc była superaśna bo przespana od deski do deski ;)



 
 
Jak minęła Ci noc?
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 21:38   

(20.00 ; 1.30) U (4.00 ; 13.00 ). :P ...

... czyli dziwnie całkiem i niespokojnie. ale nie jestem zmęczona.




 
 
Jak minęła Ci noc?
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-07, 14:31   

Spałam jak zabita. Tzn. obudziłam się raz, czy dwa chyba... ale to tam szczegół. Wyspałam się.



 
 
Jak minęła Ci noc?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12