Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak minęła Ci noc?
Autor Wiadomość
vera
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-27, 14:58   

ja już więcej się nie kładę do łóżka, nie ma sensu.
całą noc się mordowałam, żeby chociaż trochę usnąć. i nic z tego
co zamknęłam oczy to się zrywam.
i wstałam do tego 3 godziny wcześniej...
normalnie spałam... hmmm w niedziele ostatnio, i od tamtego czasu mam jazdę




 
 
Jak minęła Ci noc?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-27, 15:03   

Hm... Noc dziwna. Od trzeciej w nocy miałam sen, że jestem z moim Przyjacielem na imprezie, a on dostaje wylew.

Potem już nie spałam.




 
 
Jak minęła Ci noc?
hum_dk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-31, 09:25   

Dobrze minęła. U kumpeli na bibie byłam. Filmy oglądaliśmy. Jeden cholernie zryty. Koło piątej położyłam się na krzesłach i fotelu, i zasnęłam. Jakaś muzyka mi się śniła. Za dużo karaoke, zdecydowanie. Obudziłam się o 7. I tak koniec oto nocy.



 
 
Jak minęła Ci noc?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-31, 12:07   

?le. Niby poszłam spać normalnie... A potem pobudka. Gdy miałam kłaść się znów, poszłam po picie. Siostra zapytała, dlaczego nie śpie. Odpowiedziałam, że boli mnie głowa. I co zrobiła? Dała mi flakonik z tabletkami przeciwbólowymi. Dodała, że są silne i ból szybko minie.
I tak o to resztę nocy zwijałam się i szarpałam, aby nie łyknąć.
Zasnęłam nad ranem. Z flakonikiem w ręku.




 
 
Jak minęła Ci noc?
hum_dk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-01, 16:53   

Przefatalnie. Nie jestem pewna czy spałam, czy się co chwilę budziłam. Wiem, że nie spałam do piątej aż. Potem chyba padłam w końcu. Rzucałam się na łóżku. Gardło bolało, oddychanie mi je podrażniało...



 
 
Jak minęła Ci noc?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-01, 17:19   

Beczałam. Gdzieś tak do 3. Bum.



 
 
Jak minęła Ci noc?
inside
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-03, 15:13   

Wydarzyło mi się w nocy coś mega dziwnego :P
Spałam sobie, i nagle poczułam uderzenie w głowę i coś mi spadło przed twarz... Otwieram oczy, widzę niewyraźnie jakąś rękę - wystraszyłam się - ze zdziwieniem odkrywam że jest to moja ręka :P Dotykam ją drugą, i nie czuję jej, tak jakby straciła w niej czucie. Pomyślałam, że może mi tak mocno zdrętwiała że już jej nawet nie czuję i zaczęłam palcami mocno ruszać i czułam jakby to czucie odzyskiwała... i potem sobie zasnęłam.

Się tak zastanawiam czy mi się to śniło czy wydarzyło naprawdę, a może pół na pół...? Bo czułam jak poruszałam palcami, więc to musiało być świadome, ale z tym brakiem czucia... hm... Dziwne to było :P




 
 
Jak minęła Ci noc?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-03, 15:18   

Noc minęła spokojnie. Budziłam się tylko 3 razy, więc powoli wracam do normy. 8)



 
 
Jak minęła Ci noc?
vera
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-03, 17:19   

Myślałam, że pogryzę poduszkę. Jak można całą noc się wiercić i kręcić na łóżku i nie usnąć. Ale jestem zmęczooooona!! Jak dzisiaj nie będę mogła usnąć, to rozpędzę się i walnę głową w ścianę, może akurat zemdleje i będzie pseudosen.



 
 
Jak minęła Ci noc?
Pestka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-03, 17:20   

Ostatnio noce mijają mi spokojnie, dobrze.. i niech tak zostanie.



 
 
Jak minęła Ci noc?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-04, 15:36   

Noc spokojna, zero stresu... Co z tego, skoro i tak się nie wyspałam? -.-



 
 
Jak minęła Ci noc?
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-06, 12:48   

?le.

Po pierwsze jak jestem pijana to nie zasnę :P Muszę poczekać aż wytrzeźwieję. Więc sobie leżałam do wpół do trzeciej słuchając muzyki na słuchawkach.

A potem zapadłam w jakiś letarg, a nie sen. ?niły mi się jakieś chore rzeczy. Budziłam się wielokrotnie bo było mi gorąco, chciało mi się pić, było nierówno, albo już w ogóle nie wiadomo czemu :P




 
 
Jak minęła Ci noc?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-06, 16:48   

Kurde, znów spałam około 12 godzin i znów się nie wyspałam;/ :shock:



 
 
Jak minęła Ci noc?
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-08, 02:06   

Właśnie mi noc mija.
Nie zanosi się na jakieś spanie, czy coś...




 
 
Jak minęła Ci noc?
hum_dk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-08, 13:14   

Tak fatalnej nocy, to ja nie miałam dawnooo. Przez jakieś dwie godziny nie mogłam zasnąć. ?niły mi się jakieś dziwne rzeczy, bałam się. I też chyba było mi smutno czy coś. Jak się obudziłam rano, to mną telepało. I się przeraziłam strasznie. No to dalej poszłam spać, bo się bałam wstać.



 
 
Jak minęła Ci noc?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11