Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowa pielęgniarka
Autor Wiadomość
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-23, 09:25   

Ewentualnie u nas jest tak, że jak np. ktoś bierze leki przez długi czas (dajmy na to na ciśnienie), to nawet można przyjść do recepcji pokazać i ktoś tam wypisze na szybko receptę, by nie blokować głupotami kolejki, ale można tak co 2 wizytę, by jednak być pod kontrolą lekarza.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Forumowa pielęgniarka
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-23, 09:30   

L.M., nie przeszło, już próbowałam. Bo rodzinny tych leków nie wypisywał. Zadzwonię do przychodzi, z której mam tę receptę, a jak nie to po samą receptę pójdę do tego oblecha.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Forumowa pielęgniarka
Triskel 



Wiek: 24
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 585
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-05-23, 15:38   

Nawet jeśli odmówi wypisania z przyczyn moralnych jest zobowiązany odesłać Cię do kogoś kto nie ma z tym problemów.



Umiesz liczyć, licz na siebie.
 
 
Forumowa pielęgniarka
Czu 
Bipolar.



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2019
Posty: 998
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-01, 18:35   

Czy ktoś wie, co to może oznaczać:
MCHC [g/Dl] (34-36) - wynik 33
EOS [10\^3/ul] (0.2 - 0.5) - wynik 0.13
Baso [10\^3/ul] (0 - 0.1) - wynik 0.3
MONO % (2.7 - 8) - wynik 9.10

Elektrolity
Ca [mmil/l?] (2.2 - 2.65) - wynik 2.19


Białko [g/l] 66-83 - wynik 62

Lekarza mam za 1,5 miesiąca




"Been searching somewhere out there
For what's been missing right here."
LP
:cama:
Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2019-07-01, 19:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Forumowa pielęgniarka
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-01, 18:45   

Czu, właściwie nic nie oznacza. Mono masz trochę podwyższone, bo norma to bodaj do 8%. Baso też trochę podwyższone, razem z Mono może oznaczać jakiś delikatny stan zapalny, albo reakcja na leki.



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Forumowa pielęgniarka
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-07-01, 21:36   

Czu, a jesteś alergikiem?



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Forumowa pielęgniarka
Czu 
Bipolar.



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2019
Posty: 998
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-01, 21:48   

PanFoster, nie.



"Been searching somewhere out there
For what's been missing right here."
LP
:cama:
 
 
Forumowa pielęgniarka
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-07-01, 22:51   

W sumie wyniki nie odstają jakoś bardzo od normy. Pytałem o alergię, bo ja w czasie pyleń mam podwyższone leukocyty itp., z racji właśnie obrony organizmu przed alergenami.

I jakie lekarza masz dopiero za 1,5 miesiąca? Nie możesz wcześniej iść do POZ?




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Forumowa pielęgniarka
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 712
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-26, 12:15   

Podejrzewam, że ostatnie braki co niektórych leków w aptekach doskwierają nie tylko mi, dlatego zostawiam fajną stronkę na sprawdzenie, gdzie dany lek i dawka powinna być dostępna: kto ma lek



 
 
Forumowa pielęgniarka
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-08-30, 12:54   

Miałam mały wypadek w kuchni podczas krojenia. Klasycznie, bawiłam się w Gordona Ramsaya no i opuszek w kciuku "się" prawie amputował. No właśnie, prawie. Wisi na dosłownie kawałeczku, chłop mi strzelił giga plaster i kazał nie zaglądać. Boli, ale nie jest źle. Nie było widać dużo mięcha itp.

Pytanie - czy prawidłowo jest w ogóle pozwolić mu dyndać i liczyć na to, że się zrośnie (hehe) czy jednak urwać go? Albo może udać się dokądś w celu nie wiem, profesjonalnej amputacji i opatrzenia (czy czegokolwiek, chociaż wolałabym nie). Dopytuję się, bo udanie się w stosowne miejsce w niedzielę to w moim przypadku kwestia 3 godzin jazdy samochodem bez pewności, że mnie w ogóle przyjmą bo koronawirus... :roll:




Disqualified as a human being.
 
 
Forumowa pielęgniarka
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-08-30, 13:33   

Jak Ci na paluszku zależy, to idź do kogoś. Nawet, jeśli sprawę da się załatwić samym plasterkiem, to (z całym szacunkiem do kompetencji chłopa) trza być naprawdę dobrym plasterkowiczem, żeby przy ranie ciętej głębokiej nie zawalić sprawy – jeśli obie części zostaną kompetentnie ze sobą połączone, a wręcz ściśnięte, to jest nadzieja na rychłozrost (w tłumaczeniu z medycznego na polski, skóra się samoczynnie „zaszywa”). A jeśli zostaniesz z giga plastrem w dobrej wierze, ale nawet z niewidocznym dla niewyszkolonego oka malutkim przesunięciem, to zagoi się (jeśli w ogóle zechce, bo wtedy znacząco rośnie ryzyko, że współpracy sobie sklejane części odmówią) przez ziarninowanie – będzie to trwało kilkanaście razy dłużej, boleć, swędzieć i puchnąć, a polega na spontanicznym narastaniu różnych rzeczy w różnych miejscach różnych kawałków skóry, które wzajemnie się z obu stron „szukają”, ale są zbyt zagubione, żeby robić to w racjonalny sposób. Reasumując – metodami polowymi jest mniejsza szansa na połączenie, a nawet jeśli, to w efekcie końcowym uzyskasz mało estetyczny rezultat: jeden kawałek palca, drugi kawałek palca, a pomiędzy nimi pasmo tzw. „dzikiej skóry”, czyli totalnie losowego kształtu i rozmiaru narośniętej bulwy z tkanki o budowie i wyglądzie tak chaotycznym, że będzie się to mocno rzucać w oczy i to mało pozytywnie; jeśli zaniesiesz to do kogoś, kto będzie umiał i chciał (a tu akurat, nie znając Twoich okolicznych, nie jestem w stanie Ci zagwarantować ani pierwszego, ani drugiego, ale próbować chyba warto), to jest nadzieja, że zakończy się na seksownej bliźnie, mniej więcej tego kształtu, koloru, szerokości i głębi, co przy sznycie krótkim, acz mocno zanurzonym.
tl;dr
Rychłozrost – dobrze, ziarninowanie – źle!
A, no i o najważniejszym by Krzysiu zapomniał… Wrzucisz focię?




 
 
Forumowa pielęgniarka
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1675
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-08-30, 14:26   

Krzysiu, myślę że Mustela Nivalis, wolałaby nam tego oszczędzič.


<<< Dodano: 2020-08-30, 14:27 >>>


Poza tym Krzysiu, lubię Twoje posty.nie wiem dlaczego ale je lubię.




You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Forumowa pielęgniarka
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-08-30, 14:32   

Szkoda…
Krzysiu się nie dziwi, też lubi jego posty.




 
 
Forumowa pielęgniarka
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-08-30, 14:43   

Dziękuję za podpowiedź.
Dzwoniłam, skoro paluch nie urżnięty w połowie to kazali jutro zarejestrować się do rodzinnego, ale nie dają gwarancji, że z taką pierdołą wpuszczą, bo jest zalecenie brać tylko poważne przypadki. Także ten... :roll:

Foteczka mało regulaminowa, poza tym... Your Kink Is Not My Kink. ;)




Disqualified as a human being.
 
 
Forumowa pielęgniarka
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1675
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-08-30, 19:20   

Co macie na pernamentne zmęczenie? Cały dzień spędziłam na czytaniu o nadmiernej senności i wiem tylko tyle, że to może byč od leków. Naprawdę szkoda mi czasu na pracę. Suplementuję już magnez.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Forumowa pielęgniarka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12