Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowa pielęgniarka
Autor Wiadomość
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-27, 18:05   

Yennefer, wg mnie to zwyczajnie kwestia nieodpowiednich butów. Jak nie są dobrze hm, dopasowane do Twojej stopy, to mogą być właśnie tego typu objawy. Tak naprawdę może tak być też od płaskiego obuwia, wiem z doświadczenia. Co prawda nie mam 100% pewności, że tak Ci się dzieje od butów, ale po prostu tak podejrzewam. ;) Od jakiego czasu masz te dolegliwości?



 
 
Forumowa pielęgniarka
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-01-27, 18:38   

Empiria, lydki mnie bola od jakiegos tygodnia. To niemozliwe, zeby to byly buty, sa bardzo wygodne i dopasowane.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Forumowa pielęgniarka
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-01-28, 02:59   

Yennefer, wydaje mi się, że to może być przeciążenie. Piszesz, że dużo chodzisz no ale teraz za małym to jeszcze więcej. Myślałam że to być może jednak skurcz - i tak nie wykluczam takiej możliwości, ale dopisałaś że doszedł ból śródstopia. Daj trochę odpocząć nogom. Posiedź trochę z nogami wyżej. Rozumiem że żadnego urazu nie było? Masz jakąś maść na stany zapalne np Nurofen czy coś w tym stylu? Posmaruj. Nie zaszkodzi. Przydało by Ci się poleżeć kołami do góry + porządny masaż stóp :) .



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Forumowa pielęgniarka
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-01-28, 07:50   

megi-s, wczoraj jak tak sie przygladnelam noga przy kostkach, to sa lekko opuchniete. Wczoraj sobie odpuscilam obowiazki domowe i polezalam z nogami do gory, K. zrobil mi masaz lydek. Masaz stop odpada, bo mam straszne laskotki. :lol: Jakis spektakularnych efektow, to nie dalo.
W poniedzialek mam lekarza, bo musze i tak zrobic badania krwi i po raz kolejny powiedziec o wracajacym bolu kregoslupa.
Czy, to mozliwe ze moga byc jakies powiklania z kregoslupem po znieczuleniu zewnatrz oporowym? Zawsze mnie boli w obrebie miejsca naklucia i potem bol promienieje do dolu.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Forumowa pielęgniarka
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-01-28, 11:20   

Yennefer, a poza powikłaniami po znieczuleniu, być może coś Ci się dzieje z kręgosłupem? Dobrze że idziesz do lekarza. Powiedz o wszystkim koniecznie.
Jesli chodzi o nogi i opuchliznę jak schodzę z dyżuru to moje kostki też są opuchnięte. Więc być może to ze zmęczenia.




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Forumowa pielęgniarka
Rainbow 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-01-29, 12:47   

Jak szybko wyzdrowieć? Czuje juz ropę w gardle a nie uśmiecha mi sie siedzieć 2 tygodnie na antybiotyku teraz :rozpacz:



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Forumowa pielęgniarka
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-01-29, 14:09   

Rainbow, a powinnaś. Możesz płukać gardło szałwią, psikać tantum verde, albo czymś podobnym w niższej cenie. Można też płukać wodą utlenioną ale oczywiście rozcieńczoną- łyżkę wody utlenionej na szklankę zwykłej wody. Leki przeciwzapalne i odleżeć.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Forumowa pielęgniarka
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-02-03, 20:36   

Yennefer, ostatnio też miałam problem z bólem, co prawda jednej, łydki. Uświadomiłam też sobie, że przez sesję przerwałam treningi, a po ich wznowieniu mi przeszło. Może to przybrucze mięśni i trochę stretchingu rozwiązałoby sprawę?



Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Forumowa pielęgniarka
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-02-03, 20:40   

kelpia, dziekuje za rade. Bylam. U lekarza i stwierdzil, ze mam zaburzona cyrkulacje krwi w zylach. Dal mi leki i przepisal skarpetki uciskowe, jest duzo lepiej. :) . I mialam nogi opuchniete wokol kostek, asama jakos tego nie widzialam.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Forumowa pielęgniarka
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-02-04, 14:25   

Yennefer, to dobrze że jest lepiej. Czyli jednak krążenie. A propos nie robią Ci się żylaki?



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Forumowa pielęgniarka
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-02-04, 14:39   

megi-s napisał/a:
A propos nie robią Ci się żylaki?


Nie zauważyłam nic takiego.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Forumowa pielęgniarka
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-02-04, 17:02   

Yennefer, musisz zwrócić uwagę. Jak masz problem z krążeniem możesz mieć tendencję np zakrzepicy. Ktoś z twojej rodziny miał takie problemy?



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Forumowa pielęgniarka
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-02-04, 22:02   

megi-s napisał/a:
Yennefer, musisz zwrócić uwagę. Jak masz problem z krążeniem możesz mieć tendencję np zakrzepicy. Ktoś z twojej rodziny miał takie problemy?


Nie wiem czy dokładnie to, ale moja matka ma cos w ten deseń. Tylko, ze na udach.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Forumowa pielęgniarka
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1412
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-02-07, 16:50   

Ja mam pytanie. Co to może być, bo nie mam pomysłu. Od kilku tygodni w nocy mam coś takiego, że nie mogę spać, jest mi strasznie gorąco (czasami mam tak strasznie mokrą koszulkę), nie czuję mięśni w rękach i nogach, czuję jak bym traciła przytomność (jak już ją mam stracić to nagle tak strasznie zaczynam oddychać, tak głęboko ale mega szybko), strasznie szybko bije mi serce i czuję lęk, paniczny lęk. Lęk towarzyszy mi cały dzień, nie tylko w nocy. Nie wiesz co to może być. Robię badania krwi w piątek, może trzeba coś dodatkowego zrobić. A w dzień jestem non stop zmęczona i brak mi energii. Nie mam ochoty wychodzić.



 
 
Forumowa pielęgniarka
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-02-07, 18:57   

Jednobarwna, wydaje mi się że to może mieć związek z lękiem, który odczuwasz. Tyle że w nocy on się nasila. A gdy szybko oddychasz- hiperwentylacja- we krwi jest za dużo tlenu i odczucie niepokoju narasta. Dla mnie to wygląda jak napad lęku, paniki. Dobrze że idziesz zrobić badania krwi. Powiedz mi jednak czy chodzisz na terapie albo do psychiatry? Jeśli tak to wspomnij o tych atakach lęku. Wierzę że jesteś przez to wykończona i nie masz energii. Gdy zaczynasz tak oddychać szybko to możesz spróbować oddychać do papierowej torebki. W ren sposób wdychając powietrze z torebki wyrównujesz stężenia tlenu i dwutlenku węgla we krwi i szybciej dochodzisz do siebie.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Forumowa pielęgniarka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11