Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego... ?
Autor Wiadomość
MałaNieznana 



Wiek: 23
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 41
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-09-02, 11:31   

Jasne, dziękuję :)



,,It's not catastrophes, murders, deaths, diseases, that age and kill us; it's the way people look and laugh, and run up the steps of omnibuses."- Virginia Woolf
 
 
Dlaczego... ?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-02, 16:18   

MałaNieznana, czyli chcesz skorzystać z tej opcji? :) Założyć Ci bana?



 
 
Dlaczego... ?
MałaNieznana 



Wiek: 23
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 41
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-09-04, 10:37   

Nie, na razie nie chcę, dzięki :)



,,It's not catastrophes, murders, deaths, diseases, that age and kill us; it's the way people look and laugh, and run up the steps of omnibuses."- Virginia Woolf
 
 
Dlaczego... ?
Kara32 


Dołączyła: 17 Paź 2016
Posty: 4
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-10-17, 21:18   

nie można odpowiadac i doradzac innym osobom? Na w zakladce poznajmy sie?



 
 
Dlaczego... ?
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-17, 21:19   

Kara32, musisz najpierw założyć swój powitalny temat w tymże dziale.



 
 
Dlaczego... ?
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-10-17, 21:26   

Kara32, w Regulaminie jest jasno napisane, że aby odblokować możliwość pisania na forum musisz założyć swój temat powitalny w dziale Poznajmy się! Twoja ranga pozwala na pisanie wyłącznie w tym temacie i w dziale wyżej przeze mnie wymienionym.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Dlaczego... ?
silhouette 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Gru 2016
Posty: 87
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-01-11, 16:58   

Hej, jak widać jestem tu początkująca, ale znalazłam kilka tematów, w których staram się pisać - jednak idzie to wolno. Nie szkodzi. Tylko, że ja codziennie przy logowaniu się dostaję informację o przekroczeniu 1000 nieprzeczytanych postów. Gdzie one są??? Myślałam, że taka opcja pojawia się wtedy, kiedy ktoś się długo nie logował, a w momencie zalogowania pojawia się taki komunikat i po tym te posty są oznaczone jako już przeczytane.
I chyba nie liczą się posty w działach i tematach, do których nie mam dostępu?




 
 
Dlaczego... ?
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-01-11, 17:02   

silhouette, tutaj możesz sprawdzić ilość nieprzeczytanych tematów, a ilość postów na stronie głównej pod ogłoszeniem (przycisk z napisem "Nieprzeczytane posty [ilość]").




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Dlaczego... ?
silhouette 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Gru 2016
Posty: 87
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-01-11, 17:06   

Adriaen napisał/a:
silhouette, tutaj możesz sprawdzić ilość nieprzeczytanych tematów, a ilość postów na stronie głównej pod ogłoszeniem (przycisk z napisem "Nieprzeczytane posty [ilość]").

Nie interesuje mnie to, ile ich jest. Patrzę, czy są odpowiedzi tam, gdzie ja pisałam i tyle. A jak mam chwilkę, to szukam czegoś nowego.
Tylko ten komunikat za każdym razem po co?




 
 
Dlaczego... ?
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-01-11, 17:12   

silhouette, silnik forum zapisuje wszystkie posty, których nie przeczytałaś, aby podświetlić tematy, w których pojawiły się nowe odpowiedzi. Komunikat generowany jest automatycznie przez skrypt, gdy lista nieprzeczytanych postów przekroczy 1000. Możesz ręcznie oznaczyć wszystkie posty jako przeczytane, dodać tematy i działy do ignorowanych.
Tej funkcjonalności zmieniać nie zamierzamy.





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Dlaczego... ?
Emsax 

Wiek: 28
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 0
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-02-05, 08:45   

A co będzie jak już popełnimy samobójstwo? Niby wszyscy będą przejęci ale przecież po tygodniu o nas zapomną i będą żyć swoim życiem, totalnie będą mieć nas w dupie, a może kiedyś nawet zapomną imienia i co to ma niby być. Więc... nie ma sensu żyć i nie ma sensu umierać... :cry:



 
 
 
Dlaczego... ?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-07, 00:15   

Emsax, ten dział służy do zadawania pytań odnośnie funkcjonowania forum. Wejdź do działu Poznajmy się, napisz coś o sobie, daj się poznać... Może wspólnie uda nam się znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące życia, śmierci i ich sensu... :tuli: Rozgość się u nas.



 
 
Dlaczego... ?
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-27, 14:11   

W regulaminie forum jest napisane, że banuje się osoby a nie konta. Jak to jest możliwe?



 
 
Dlaczego... ?
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3159
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-06-27, 21:04   

Ziemowit napisał/a:
W regulaminie forum jest napisane, że banuje się osoby a nie konta. Jak to jest możliwe?


Możliwe to jest w taki sposób, że banujemy użytkownika (osobę fizyczną), a nie konkretne konto. W przypadku jeśli ta osoba (zbanowana), założy nowe konto, a administracja forum się o tym dowie, to kolejne konto takiej osoby również zostanie zbanowane.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Dlaczego... ?
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-27, 21:09   

10. Ban dotyczy osoby, a nie konta, zakładanie nowych kont przez zbanowanych Użytkowników będzie karane banem IP.
A jak ktoś ma zmienne IP to banujecie całe zakresy?




 
 
Dlaczego... ?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11