Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Elektronika i gadżety
Autor Wiadomość
Vitter 
without commitment



Wiek: 31
Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 736
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-02-08, 22:35   

Zaq, coś koło tego, zależy gdzie trafisz. Właśnie zauważyłem, że najlepiej współpracuje z innymi Samsungami, a ja mam Zetkę Sony, fail. :facepalm2:

Huawei Watch też mi się podoba, bardzo elegancki.



Smartwatche generalnie można wyrwać już od 150zł, zależy ile oczekujesz od tego urządzenia. Chociaż fakt, jest specyficzne i moim zdaniem nie dla każdego.




:vitter:
 
 
Elektronika i gadżety
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-09, 09:42   

Zaq napisał/a:
Nie zgodzę się. Smartfon to dzisiaj podstawa

Tak bo babcie i dziadkowe go potrzebują... Ludzie na budowie nie chcą wytrzymałego telefonu tylko taki co zaraz im się stłucze, a ludzie na wyprawach chcą telefon który trzyma 1,5 dnia na baterii.
Według mnie podstawą w dzisiejszym świecie to możność dzwonienia i najwyżej wysyłania sms. Funkcje smart to dodatki przydatne tylko do "współczesnego" życia i podążania za internetowym pędem.


Gdzieś słyszałem zdanie " To nie człowiek ma smartfona tylko smartfon człowieka.". Gdy wyda jakikolwiek dźwięk człowiek podąża do niego jak zahipnotyzowany. Smutnie mi było gdy w Niemczech w McDonaldzie zobaczyłem że spotkanie znajomych polegało na wpatrywaniu się w ekrany i nie odzywaniem się do siebie ani jednym słowem.




Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Elektronika i gadżety
MODOK 



Wiek: 33
Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 165
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-02-09, 10:28   

Syriusz napisał/a:
Zaq napisał/a:
Nie zgodzę się. Smartfon to dzisiaj podstawa

Tak bo babcie i dziadkowe go potrzebują... Ludzie na budowie nie chcą wytrzymałego telefonu tylko taki co zaraz im się stłucze, a ludzie na wyprawach chcą telefon który trzyma 1,5 dnia na baterii.
Według mnie podstawą w dzisiejszym świecie to możność dzwonienia i najwyżej wysyłania sms. Funkcje smart to dodatki przydatne tylko do "współczesnego" życia i podążania za internetowym pędem.


Gdzieś słyszałem zdanie " To nie człowiek ma smartfona tylko smartfon człowieka.". Gdy wyda jakikolwiek dźwięk człowiek podąża do niego jak zahipnotyzowany. Smutnie mi było gdy w Niemczech w McDonaldzie zobaczyłem że spotkanie znajomych polegało na wpatrywaniu się w ekrany i nie odzywaniem się do siebie ani jednym słowem.


Syriusz całkowicie popieram.

Kojarzycie film z B.Willisem "Surogaci" ? To będzie "przyszłość" :ściana:

A kasę (nigdy nie miałem dużej kasy na 1razowy wydatek - powyżej 400zł) wolę wydać na coś potrzebniejszego. Np. buty. Mama mi kupiła buty górskie całoroczne itp za chyba 800zł w mojej 2 licealnej. Mają 9 lat i SĄ Niezniszczalne. Mam je do dziś. Zegarek mam na rękę, dostałem w 5 klasie podstawówki, teraz jest na łańcuszku i po latach - co? działa.

Można? Można.

Pozdrawiam




"Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not a hero. He's a silent guardian. A watchful protector. A Dark Knight".
 
 
 
Elektronika i gadżety
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-09, 11:53   

Vitter napisał/a:
Mimo mnogości elektroniki w moim życiu nie uważam, aby było ono spłycone. ;)

By umówić się ze znajomymi korzystasz z Facebooka, smartfonu czy zwykłego telefonu domowego, a może idziesz do kogoś i dzwonisz przez domofon?
Na przystanku, czekając na autobus, zawsze rozmawiasz z innymi czekającymi (jeżeli są), nie wpatrując się w ekran komórki?

Syriusz - telefon fajny, ale czytałem opinie na MGSM i nie są one zbyt zadowalające.




 
 
Elektronika i gadżety
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-09, 12:24   

Samotnik, test też nie był szczególnie udany. Ale ma mój gust się nic nie poradzi.
I tak go nie kupię. Szkoda mi kasy. ;)




Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Elektronika i gadżety
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-09, 12:27   

Syriusz, dopiero teraz spojrzałem na cenę. Na pół tysiąca złotych wycenić to mieli wyobraźnie producenci tego telefonu. :D
Widzę, że jest popyt na takie telefony, to dobrze, każdy wybiera to co lubi.




 
 
Elektronika i gadżety
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-09, 12:29   

Samotnik, marka swoje kosztuje. ;)



Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Elektronika i gadżety
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-09, 12:31   

Swoją drogą pierwszy raz słyszałem o takiej marce. :D W teście Telepolis recenzent dał mu 6,5/10.



 
 
Elektronika i gadżety
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-09, 12:32   

Samotnik, CAT jest producentem sprzętu budowlanego (np. koparki). Założę się że większość ludzi kupujących sugeruje się tym faktem.



Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Elektronika i gadżety
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-09, 12:36   

Syriusz, dzięki za wyjaśnienie. :) Dla mnie, jako osoby, która kompletnie nie interesuje się budownictwem, to firma do tej pory była nieznana. Telefon sam w sobie jest dobry, jednak najwięcej jest zastrzeżeń do oprogramowania, mogłoby być o wiele lepsze w następnych modelach komórek.



 
 
Elektronika i gadżety
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-09, 13:16   

Samotnik, gdyby tak Bobcat zrobił telefon. Ach...



Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Elektronika i gadżety
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-09, 13:44   

Może pójdzie śladami konkurencji? Nigdy nie wiesz. :)



 
 
Elektronika i gadżety
Cezar00 
Zdezintegrowany



Wiek: 29
Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 858
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-02-09, 15:09   

Zaq napisał/a:
radia samochodowe z... pilotem!

Tylko najlepsze w tym to, że ludzie na to szli :P
Jedynym dobrym pomysłem jest radio ale z pilotem do zamontowania przy kierownicy. Co jest super sprawą, bo nie każdy ma samochód z kierownicą multimedialną, a tu ma wygodny dostęp do sterowania radiem.
MODOK napisał/a:
Im bardziej brniemy w elektronikę tym mniej jesteśmy ludzcy.

Przykra prawda. Jakby faktycznie używało się komputer, internet, smartfony itp tyko wtedy gdy są faktycznie przydatne, to by zupełnie inaczej wszystko wyglądało.
Samotnik napisał/a:
Prawda jeżeli chodzi o spłycanie kontaktów międzyludzkich.

Co rozbraja mnie np, ludzie nie mają czasu się spotkać, ale za to mają czas przegadać kilka godzin na fb...
Swoją drogą wystarczy właśnie przejrzeć ofertę wszystkich produktów Samsunga, odkurzacz sam jeździ po domu i odkurza, a na smartfonie zobaczyć, czy pralka prać w domu skończyła.
Np wyobraźcie sobie, siedzicie z kimś na kawie a nagle ten ktoś patrzy na telefon bo usłyszał powiadomienie i mówi: wiesz co, muszę już uciekać bo właśnie mi w domu pralka prać skończyła :shock:




"Mam w sobie tyle ładu i porządku co przedszkola."

Mam całe życie by umrzeć, więc nie będe się spieszyć."
 
 
 
Elektronika i gadżety
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-09, 17:33   

Syriusz napisał/a:
gdyby tak Bobcat zrobił telefon. Ach...
Nie zrobiłby, bo wpierw musiałby mieć dział zajmujący się użytkową elektroniką. Jak już to nakleją swój znaczek na produkt innej firmy, doświadczonej w branży komórkowej. Tak samo jest z pewnością z przywołanym powyżej Catem.



 
 
Elektronika i gadżety
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-10, 09:40   

Zaq, Bullitt Group. ;)
Co nie zmienia faktu że fajnie było by mieć telefon Bobcat'a.

Zaq napisał/a:
Nie zrobiłby, bo wpierw musiałby mieć dział zajmujący się użytkową elektroniką

Nigdy nie wiadomo co strzeli do głowi szefostwu. ;)




Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Elektronika i gadżety
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11