Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Elektronika i gadżety
Autor Wiadomość
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-26, 20:00   

Arya napisał/a:
Zaq, o ile kojarzę, te modele mają chyba dość mały ekran, coś koło 3,5"? Dla mnie to byłoby sporą przeszkodą w użytkowaniu...
3,7 cala. Kiedy go kupowałem, to był standardowy rozmiar, a 4,3 był wtedy uważany za duży. Fakt, na dzisiejsze warunki to mało, ale ma porządną jak na takiego starocia gęstość pixeli (252 na cal²) więc nie jest tak źle. Często też noszę ze sobą 8-calowy tablet, który odciąża smartfona.



 
 
Elektronika i gadżety
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-27, 06:57   

Ja mam 4-calowego smartfona (wcześniej 3-calowy telefon dotykowy) i jak dla mnie jest w sam raz, ani nie za duży, ani nie za mały. Jeszcze zręcznie mieści się w kieszeni spodni. 5-calowy wyświetlacz jak na smartfon wydaję mi się za duży.



 
 
Elektronika i gadżety
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-01-27, 09:44   

Ja mam 4,5-calowy wyświetlacz, dla mnie jest teraz idealny, nie mogłabym mieć mniejszego, bo prawie w ogóle nie używam laptopa/tableta i wszystko robię na telefonie. Czasem korzystam z 5-calowego i właściwie tez jest bardzo wygodny.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Elektronika i gadżety
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-01-27, 09:59   

Skoro mówimy o rozmiarach wyświetlaczy w naszych telefonach...
Ja mam 6'' i to z jednej strony super ( wygodna praca w internecie ), a drugiej ciulato ( niewygodnie się go trzyma ).




Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Elektronika i gadżety
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-27, 10:10   

Fenoloftaleina napisał/a:
Ja mam 4,5-calowy wyświetlacz, dla mnie jest teraz idealny, nie mogłabym mieć mniejszego, bo prawie w ogóle nie używam laptopa/tableta i wszystko robię na telefonie

:piątka:
Mam tak samo.




 
 
Elektronika i gadżety
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-01-27, 10:50   

A ja sobie nie wyobrażam, żeby mieć telefon dotykowy. Ładować codziennie/co drugi dzień, pilnować, żeby nie upadł, bo może tego nie przeżyć, żeby się nie porysował... :roll3: Moja Nokia Asha mi w zupełności wystarcza.



:myszka:
 
 
Elektronika i gadżety
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-01-27, 11:18   

aga_myszka, każdy ma inne potrzeby, mi za to trudno byłoby nie mieć dotykowego. :lol:



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Elektronika i gadżety
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-27, 11:46   

Fenoloftaleina napisał/a:
Ja mam 4,5-calowy wyświetlacz, dla mnie jest teraz idealny, nie mogłabym mieć mniejszego, bo prawie w ogóle nie używam laptopa/tableta i wszystko robię na telefonie. Czasem korzystam z 5-calowego i właściwie tez jest bardzo wygodny.

Ja jednak preferuję pracę przy komputerze, jakoś dziwacznie się korzysta na przykład z Internetu na 4/4,5/5-calowym wyświetlaczu. Na dłuższą metę jest to męczące (dla mnie). Jednak gdy jestem poza domem, to czasem jak najbardziej sprawdza się takie rozwiązanie, gdy chce się odszukać jakąś informację.

Ostatnio myślałem czy nie kupić sobie telefonu z klapką...

aga_myszka - Są modele telefonów dotykowych, które mają pojemniejsze baterie i przy średnim użytkowaniu, smartfon rozładowuje się dopiero po 5 dniach.




 
 
Elektronika i gadżety
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-01-27, 11:48   

Ja chętnie kupiłabym jakiegoś lepszego smartfona, ale nie wyobrażam sobie posiadania tak wielkiego telefonu... Mój aktualny ma wyświetlacz 2,8 cala i klawiaturę qwerty, na której mi zależało. Niestety będę musiała wymienić go pewnie niedługo, bo się już rozpada... I smutno mi z tego powodu. Idealnie mieści mi się w kieszeni. No, może jedynym minusem dla kobiet jest to, że trudno znaleźć takie małe coś w torebce :lol:



 
 
 
Elektronika i gadżety
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-27, 11:52   

Fizyczna klawiatura QWERTY... Ja nie daję rady podczas pisania na wirtualnej, a co dopiero fizycznej. Tak to jest, jak się ma nieprzystosowane palce do małych przycisków. Dlatego żałuję, iż nie ma w Androidzie słownika T9, znanego chociażby z telefonów Sony Ericsson.



 
 
Elektronika i gadżety
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-01-27, 11:59   

Samotnik napisał/a:
aga_myszka - Są modele telefonów dotykowych, które mają pojemniejsze baterie i przy średnim użytkowaniu, smartfon rozładowuje się dopiero po 5 dniach.

Moją Nokię, przy codziennym dzwonieniu, pisaniu smsów i korzystaniu z internetu około pół godziny dziennie, ładuję co 7-9 dni. I bardzo sobie to cenię. :)

Cytat:
Fizyczna klawiatura QWERTY... Ja nie daję rady podczas pisania na wirtualnej, a co dopiero fizycznej. Tak to jest, jak się ma nieprzystosowane palce do małych przycisków.

To prawda, mam bardzo małe dłonie i palce. Osobie o dużych palcach byłoby trudno korzystać z tego telefonu.




:myszka:
 
 
Elektronika i gadżety
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-27, 12:03   

aga_myszka napisał/a:
Samotnik napisał/a:
aga_myszka - Są modele telefonów dotykowych, które mają pojemniejsze baterie i przy średnim użytkowaniu, smartfon rozładowuje się dopiero po 5 dniach.

Moją Nokię, przy codziennym dzwonieniu, pisaniu smsów i korzystaniu z internetu około pół godziny dziennie, ładuję co 7-9 dni. I bardzo sobie to cenię. :)

Bardzo dobry wynik, coraz rzadziej spotykany, bo już nie produkują telefonów, by ładować je co kilka dni. Nawet klasyczne bary, produkowane w dzisiejszych czasach, specjalnie mają dodawaną małą pojemność baterii, by jak najczęściej ładować. Jedynie czym można opóźnić częstość ładowania baterii, to zmiana chociażby jasności wyświetlacza, ale wtedy wiadomo, podczas słonecznego dnia mało co widać.




 
 
Elektronika i gadżety
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-27, 17:33   

Zaq napisał/a:
HTC Desire Z. Jeden z nielicznych przedstawicieli androidów z klawiaturą fizyczną. Bateria wciąż trzyma 2 dni, na ekranie nie ma ani jednej ryski, zawiasy nie klekoczą. Mam nadzieję, że wytrzyma kolejne 5 lat.

Możesz rzucić okiem na BlackBerry Passport. :)





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Elektronika i gadżety
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-01-29, 21:08   

Macie sentyment do jakiegoś telefonu?
Ja mam do siemens c65. :>




Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Elektronika i gadżety
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-29, 21:13   

Syriusz napisał/a:
Macie sentyment do jakiegoś telefonu?
Mam sentyment do swojej pierwszej komórki, Nokii 3310. Strasznie żałuję, że ją sprzedałem.



 
 
Elektronika i gadżety
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11