Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gorsety
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2013-11-07, 09:54   

antymon napisał/a:
trzeba mieć cycki najpierw,

od czego są push-upy?

Ja w liceum innych nie nosiłam, też cierpiałam na ABC... Teraz jest niewiele lepiej. :roll:




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Gorsety
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-07, 10:30   

Czuczi napisał/a:
Uwielbiam gorsety, ale właśnie mam wrażenie, że w gorsecie moje cycki wyglądają jeszcze większe

Zawsze miałam wrażenie, że niektóre gorsety oprócz talii, uwydatniają także biust...

antymon napisał/a:
Cytat:
trzeba mieć cycki najpierw,

od czego są push-upy?

Nie lubię push-up'ów, zwłaszcza po operacji, odczuwałam dyskomfort. Jest ich za dużo w sklepach :P Jak szukałam czegoś dla siebie, to wszystkie, które mi się podobały, w moim rozmiarze, były "wypchane", aż w końcu zamówiłam przez internet coś normalnego :P




 
 
Gorsety
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-11-07, 13:41   

ina napisał/a:
Zawsze miałam wrażenie, że niektóre gorsety oprócz talii, uwydatniają także biust...
:roll: Bo tak jest, gorset podnosi biust doi góry, ściska talię co daje optycznie wrażenie większych cyców. Jak ubrałam gorset do szkoły to koleżanka rzuciła tekstem: ty masz cycki! :o



 
 
Gorsety
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-30, 07:58   

Bardzo podobają mi się gorsety. Lubię je nosić, ale raczej nie na co dzień, a w ramach różnorodnych okazji. Aktualnie posiadam dwa gorsety over z plastikowymi fiszbinami i jeden "top". Marzy mi się gorset z prawdziwego zdarzenia, może kiedyś... :marzyciel:



 
 
Gorsety
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-05-04, 13:14   

Planowałam kupić jakiś gorset, znajomych mam bardzo "w klimacie", że tak powiem, więc byłoby dużo okazji by go założyć. Chociaż przez 3 lata, praktycznie 24 godziny na dobę nosiłam gorset ortopedyczny (chodziłam w nim do szkoły, spałam, no wszystko - jednym słowem koszmar) i trochę mnie zniechęca myśl, że znów byłabym ociupinkę "skrępowana".



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Gorsety
StrangeGirl 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 167
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-26, 11:39   

Ja kiedyś dużo chodziłam w gorsetach. na imprezy, ale też na zajęcia na uczelni. Zawsze tylko underbust-y, bo na moją figurę nie mogłam znaleźć overbusta, który by dobrze leżał. Miałam w planach szycie na wymiar, ale teraz to już mi niepotrzebny;/
Najpierw nosiłam plastiki, ale marzyło mi się porządne wcięcie w talii, więc przerzuciłam się na fiszbiny stalowe spiralne. Efekt WOW. A przy tym, dobrze dobrane, gorsety są bardzo wygodne. Ja w swoich spokojnie wytrzymywałam kilka godzin siedzenia na wykładach, jak również dzikie tańce na koncertach.




Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś, kto widzi to, co ty, słyszy to, co ty, nie postradasz zmysłów.
 
 
Gorsety
Lucretia
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-09, 20:18   

Jak gorset to tylko ze stalowymi spiralnymi fiszbinami.
Na polskim rynku najlepsze "gotowce" robią: Papercats i Rebel Madness, ponoć Restyle też już wyszedł z plastików i zrobił duży krok do przodu.
Zgadzam się też z poprzedniczką, że odpowiednio dobrany i dobrze wyprofilowany gorset jest bardzo wygodny i można go nosić przez wiele godzin.
Ze względu na to, że zazwyczaj potrzebuję 18 calowego specyfiku, a często zdarza się, że rozmiarówka jest zawyżona to muszę kombinować.




 
 
Gorsety
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11