Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Kolekcjonerstwo
Autor Wiadomość
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-12-13, 14:23   

piec0 napisał/a:
A jak tam u was z ciapatymi ?


To za duży offtop. Jak Chochlik zasugerowała - znajdź inny temat i tam ewentualnie przenieś dyskusję, ciekawość, ewentualne pytania.




Disqualified as a human being.
 
 
Kolekcjonerstwo
piec0
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-13, 14:31   

Chochlik napisał/a:
piec0 napisał/a:
A jak tam u was z ciapatymi ?

Nie sądzę, żeby rozmowa o dalmatyńczykach pasowała do tego tematu. Proponuję przenieść się do "Czworonożnej kompanii" albo "Do Norwegii nogi niosą".
wybacz jestem tu nowy, zapytalem z ciekawosci, nie pomyslalem o tym i faktycznie temat opanowania swiata przez muzulmanow to niekonczaca sie opowiesc, ktorej moze lepiej nie poruszac ;-).



 
 
Kolekcjonerstwo
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-03-04, 16:38   

Zbieram kartki i pocztówki. Większość dostałam od znajomych i rodziny, ale trochę kupiłam też sama w sklepach. Oczywiście, najlepsze są te własnoręcznie robione. <3 Zbieram też kolczyki, chociaż w sklepach mało jest takich, które przypadłyby mi do gustu.

Jak byłam mała, miałam świra na punkcie zbierania kapsli od szklanych butelek. :D I pierścionków. Wszystkie palce miałam ozdobione. :D




wish I could ctrl+Z you
 
 
Kolekcjonerstwo
biały królik 
odmieniec



Wiek: 28
Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 855
Skąd: świat

Wysłany: 2014-03-06, 21:08   

Kiedyś było tego wiele. Wszelakie przed mioty kuliste, pocztówki, rybki wędkarskie itp. Dziś zbieram (jakkolwiek to zabrzmi) wspomnienia. Nie chcę nigdy ich stracić, a drobne przedmioty, które związane są z danymi sytuacjami bardzo mi pomagają. I jeszcze pióra.



Szuu - powiedział ręcznik, fan wielkich prędkości.
 
 
Kolekcjonerstwo
lilie 
lilie



Dołączyła: 19 Lut 2014
Posty: 537
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-03-17, 22:18   

Ja tam lubię kapsle od tymbarka. Zbieram sobie te 'złote myśli' i grupuję na te fajne i takie sobie. :D Jedne przypinam sobie do własnoręcznie zrobionego breloczka, a drugie po prostu spinam i trzymam gdzieś schowane.

Oprócz tego mam sporą kolekcję kolczyków, ale też biżuterii ogólnie. Zawsze uwielbiałam kolczyki i kiedyś kupowałam je wręcz maniakalnie, teraz już nie kupuję prawie wcale, ale kolekcja została, a od czasu do czasu coś dostanę. :)

Kiedyś z bratem zbieraliśmy monety. Aktualnie mamy dwa pełne klasery z euro wszystkich państw do 2010r. i sporą kolekcję dwuzłotówek okazjonalnych, jeszcze jakieś monety z innych państw np. z Danii czy Białorusi. :)




 
 
Kolekcjonerstwo
Tnanever 



Wiek: 31
Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 167
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-03-18, 12:47   

Kiedyś zbierałem karty telefoniczne, miałem ich całkiem sporo. W wieku ok 8-10 lat te karty były modne. Miałem obok domu 4 budki z telefonami i stałem pod nimi zawsze i pytałem ludzi czy nie mają zużytych kart. :D Niestety mama mi je wszystkie kiedyś wywaliła, a szkoda bo teraz na pewno byłyby trochę warte. Zbierałem też wszelkie kapsle i karty. Pokemony, Heroes i inne takie pierdoły. Jak zwykle, wylądowały w koszu. :(
Teraz zbieram bilety i pamiątki z koncertów. Na szczęście mam je schowane. :D




 
 
Kolekcjonerstwo
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-03-18, 16:24   

lilie, również zbieram kapsle - od niepamiętnych czasów. Trochę tego jest, gdybym miała przeliczyć ile pieniędzy wydałam na taką zachciankę, pewnie serce by mi pękło. :D
Kiedyś kolekcjonowałam czapki, różne, najróżniejsze, jednak przeszło mi, kiedy uświadomiłam sobie, że raczej w nakryciu głowy nie jest mi specjalnie do twarzy. Inna sprawa, że część zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach.
Również lubię zbierać pocztówki, ale tylko z miejsc, w których byłam osobiście - od kogoś to już nie ta sama frajda. Ogółem mam sporo pamiątek z miejsc w których kiedyś byłam, co niekoniecznie wiąże się z tymi kupowanymi na straganach czy w sklepach z pamiątkami. Niezbyt przejmuję się przesądem, że kamienie w domu są przyczyną biedy. ^^




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Kolekcjonerstwo
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-03-19, 14:22   

Kiedyś zbierałam jednogroszówki. Mam mały koszyczek wypełniony nimi i tak sobie leżą, nie chce mi się nic z nimi robić :roll: . Wątpię, żeby chociaż dycha tam była.
Przez jakiś czas zbierałam kamienie - te szlachetne jak i zwykłe znalezione na podwórku, w rzece czy gdzieś... Na wsi było gdzie ich poszukiwać :P .
Kolekcjonowałam pocztówki z końmi, ale też szybko mi przeszło.
Mam też swoje pudełko ze "skarbami" - rękopisy wierszy, pamiętniki, notatki, stare rysunki... Fajna rzecz ;) .




Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Kolekcjonerstwo
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2014-03-24, 11:49   

Jako dziecko wraz z kuzynostwem, zbieraliśmy kapsle od butelek po piwie. Mieliśmy pokaźną kolekcję, która po latach wylądowała na śmietniku. Później zbierałam te "dzyndzelki" od puszek - nazbierałam tego prawie całe pudełko po butach. :P Zbierałam też wszelkie bilety, najwięcej miałam biletów komunikacji miejskiej.
Teraz zachowuję bilety z kina i koncertów, ale tylko te, które są moje. Taki sentyment. :)




Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Kolekcjonerstwo
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-03-24, 14:19   

Jako dziecko zbierałam kwadratowe kamyki, którymi oklejone były bloki na moim osiedlu. Miały różne kolory, ale najrzadziej spotykany był czarny, więc jak ktoś taki znalazł to wszyscy zazdrościli. ;)
Prawie wszystkie dzieci trzymały w domu puszki z tymi kamykami. Przy zabawie traktowaliśmy je jak pieniądze.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Kolekcjonerstwo
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-03-24, 14:21   

Zbierałam i zbieram jakieś różne naklejki i takie różne podobne do nich rzeczy. Jakieś kartki ze zwierzątkami itd. :) Mała część mojej kolekcji naklejek wylądowała na lodówce. xD Pół lodówki było w naklejkach: dzielny pacjent. :facepalm:



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Kolekcjonerstwo
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-03-27, 18:22   

Kiedyś to się zbierało karteczki z club winx, witch, zwierzaki, księżniczki, power rangers i inne z postaciami, albo magnesy z Danonków, albo kody do gier z bakusia. :D

To dopiero były czasy. :D




I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
Kolekcjonerstwo
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-03-27, 18:23   

Sourlie, wiedziałam, że o czymś zapomniałam. Karteczki <3



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Kolekcjonerstwo
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2014-03-28, 13:07   

Mrs_Malakian napisał/a:
Karteczki <3


O właśnie! Ja też je zbierałam! :D A jaka frajda była przy wymienianiu się. :D




Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Kolekcjonerstwo
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-03-28, 22:53   

Miałem gdzieś te karteczki. Porozdawałem całą kolekcję.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Kolekcjonerstwo
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11