Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dopalacze
Autor Wiadomość
Reaper 
to hell and back



Wiek: 23
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 385
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-10, 15:40   

Ostatnio coraz częściej myślę wzięciu się za dopalacze. Nie z ciekawości, ale dlatego, że wyniszczają najszybciej ze wszystkich używek. Bardzo często prowadzą do śmierci...



"- Pokaż mi blizny.
- Dlaczego?
- Chce zobaczyć ile razy mnie potrzebowałaś, a mnie nie było."
 
 
Dopalacze
kxwtiee
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-11, 13:48   

Reaper napisał/a:
Nie z ciekawości, ale dlatego, że wyniszczają najszybciej ze wszystkich używek. Bardzo często prowadzą do śmierci...


U mnie tak było z większością narkotyków na początku, nawet z papierosami.. Sięgałam po nie, bo dzięki nim "coraz bliżej do końca". Teraz wiem, że nie było warto.
Dopalaczy nie próbowałam, ale z doświadczenia wiem, że wcale nie tak łatwo jest się wykończyć...




 
 
Dopalacze
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-11, 14:14   

Zamiast próbować się wykończyć takimi substancjami, należałoby poszukać gdzieś najpierw pomocy. Trzeba najpierw zawalczyć o siebie, zanim się człowiek zdecyduje poddać.



 
 
Dopalacze
Reaper 
to hell and back



Wiek: 23
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 385
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-12, 10:04   

kxwtiee, właśnie dlatego chce od razu sięgnąć po to co najgorsze.

Naamah, nie chce mi się walczyć. Już próbowałem i mi to nie wychodziło najlepiej.




"- Pokaż mi blizny.
- Dlaczego?
- Chce zobaczyć ile razy mnie potrzebowałaś, a mnie nie było."
 
 
Dopalacze
kxwtiee
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-12, 21:14   

Reaper, proszę cię może lepiej pomyśl o swojej przyszłości :) Nie bierz tego pod wpływem impulse, bo teraz nie masz ochoty żyć...



 
 
Dopalacze
Reaper 
to hell and back



Wiek: 23
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 385
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-13, 02:39   

kxwtiee, już bardzo długo nie mam ochoty żyć. Tylko teraz znudziło mi się udawanie, że jest inaczej. :)



"- Pokaż mi blizny.
- Dlaczego?
- Chce zobaczyć ile razy mnie potrzebowałaś, a mnie nie było."
 
 
Dopalacze
Smutasny 



Wiek: 23
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 126
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-13, 07:20   

Reaper, ja ci tego szczerze odradzam. A jeżeli przeżyjesz, lecz dojdzie do jakichś uszkodzeń mózgu? Możesz przez to stać się zupełnie inną osobą. Znacznie gorszą(chodzi o charakter). Pomyśl, jak bardzo zraniłbyś tym osoby wokół. Sam miałem kiedyś taki pomysł, ale jakoś to odrzuciłem. Więc proszę cię, abyś też odrzucił ten pomysł.



Tak bardzo chciałbym zasnąć...
 
 
 
Dopalacze
Reaper 
to hell and back



Wiek: 23
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 385
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-13, 07:49   

Smutasny, ludzie uczą się na błędach, prawda? Więc jeśli będzie to błędem, to będę miał nauczkę.
Już czytałem o nich, dowiedziałem się, po zażyciu którego szansa na śmierć jest największa, więc teraz tylko zdobyć i przedawkować dla pewności.




"- Pokaż mi blizny.
- Dlaczego?
- Chce zobaczyć ile razy mnie potrzebowałaś, a mnie nie było."
Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2016-03-13, 15:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dopalacze
Smutasny 



Wiek: 23
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 126
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-13, 07:55   

Reaper, Nie gniewaj się na mnie, ale życzę ci abyś nigdy tego świństwa nie znalazł ;)



Tak bardzo chciałbym zasnąć...
 
 
 
Dopalacze
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-13, 07:58   

Reaper, ludzie powinni uczyć się również na błędach innych. Nawet, jeśli te dopalacze ostatecznie sprawią, że Ty umrzesz, to zanim to nastąpi możesz być bardzo agresywny i zrobić krzywdę komuś innemu. Albo narobić innych szkód, bo nie przewidzisz jak taka substancja na ciebie wpłynie.



 
 
Dopalacze
Reaper 
to hell and back



Wiek: 23
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 385
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-13, 08:04   

Smutasny, nie mam nawet o co się gniewać. Ale wolałbym to szybko znaleźć. Jeśli nie znajdę to, są jeszcze inne bardziej dostępne sposoby, by pójść spać. ;)

Złośnica nie lubię uczyć się na błędach innych, bo to kiepska szkoła, z której sam żadnych wniosków nie wyciągnę. Po dopalaczach, z tego co wiem, straciłbym kontakt ze światem. Miałbym zwidy itd. Nawet jeśli kogoś bym skrzywdził, to nie wiedziałbym o tym.




"- Pokaż mi blizny.
- Dlaczego?
- Chce zobaczyć ile razy mnie potrzebowałaś, a mnie nie było."
Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2016-03-13, 15:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dopalacze
Smutasny 



Wiek: 23
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 126
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-13, 08:17   

Reaper, gdzieś chyba pisałeś, że zacząłeś się ciąć, aby wyciągnąć z tego koleżankę (chyba, że to nie ty :P ). Pomyśl, ilu ludziom los może napisać spotkanie z tobą, aby mogli wyjść z problemów. Chcesz im to zabrać? Jeżeli ktoś nie jest w stanie żyć dla siebie, to musi zacząć żyć dla innych. Tak jak niestety ja :/



Tak bardzo chciałbym zasnąć...
 
 
 
Dopalacze
Aisza91 



Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 540
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-03-13, 09:27   

Reaper,
Reaper napisał/a:
Nawet jeśli kogoś bym skrzywdził to nie wiedziałbym o tym.

To Cie nie zwalnia z poniesienia konsekwencji swoich czynów. Co prawda jesteś jeszcze młody i nie odpowiadasz prawnie za siebie ale swój rozum jednak masz. Był kiedyś przypadek faceta, który zakatował swojego pasierba po dopalaczach (dziecko czteroletnie). Po ocknięciu się nic nie pamiętał... Pomyśl nad tym.
Druga sprawa to nawet jeśli innym nie wyrządzisz krzywdy, to nie wiem czy masz tego świadomość, ale po zażyciu tego gówna możesz skończyć jako roślinka. Wtedy już nie bedziesz miał okazji żeby się czegoś nauczyć. W ogóle nie bedziesz miał żadnych okazji, a rodzice do końca życia bedą Ci podcierać tyłek i miksować zupki.
Czy naprawdę uważasz, że jest to lepsze wyjście od wzięcia się w garść? Przepraszam Cię, ale całe życie przed Tobą. Nawet jak myślisz, że nie masz przed sobą żadnej przyszłości, to jesteś w błędzie. Skup się na sobie, opanuj się, wróć do równowagi i działaj. Naprawiaj siebie dla SIEBIE i rodziców. Nawet sobie chłopie nie zdajesz sprawy ile Cię czeka w życiu pięknych chwil.




 
 
Dopalacze
Reaper 
to hell and back



Wiek: 23
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 385
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-13, 10:10   

Aisza91, przedstawiłaś najgorsze opcje. Ale poza dopalaczami są wciąż inne sposoby.



"- Pokaż mi blizny.
- Dlaczego?
- Chce zobaczyć ile razy mnie potrzebowałaś, a mnie nie było."
 
 
Dopalacze
Aisza91 



Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 540
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-03-13, 10:19   

Reaper, Żebyś wiedział czym ryzykujesz. Przeczytaj raz jeszcze 4 ostatnie zdania mojego postu. Poza tym przy każdej próbie samobójczej coś może pójść nie po twojej myśli i skutki będą podobne jak przy dopalaczach.



 
 
Dopalacze
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13