Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dopalacze
Autor Wiadomość
Gumiss 
Bez sensu..



Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 640
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-05-19, 14:29   

Długo ''testowałem'' rzeczy z dopalaczy, smile shopu, i innych tym podobnych sklepów. Kilkoro moich znajomych wylądowało w szpitalu. Od czego się zaczęło? Od momentu, kiedy ziom zamiast oddać mi kasę przyszedł z workiem czegoś białego. Dużo brałem, ale czegoś tak kosmicznego nigdy. Na samą w/w używkę wje**alem się na 3 miesiące, a potem na różne inne palące się rzeczy z tych sklepów. Łącznie ze 2 lata zmarnowane. I kupa pieniędzy. Efekt końcowy widziała Em... Dramat? Niech sama powie jak wyglądałem na boisku... Żal mi mnie i mojej głupoty. Cieszę się jedynie, że po testowaniu wielu, wielu, wielu narkotyków i dopalaczy... (wstyd :-( ) (nigdy nie brałem nic co wymagało widoku żył klucia itp. to moja bariera i ostateczny hamulec) że jeszcze żyję. Nie każdy z mojego otoczenia miał taką szansę. Martwi mnie że to gówno znów prawie na rynek wróciło jako towar spod lady. Był sklep, ale u mnie w mieście go zlikwidowali i dzięki bogu. Najgorsza akcja jaka pamiętam, to gdy kumpel (ten w/w od długu) przyszedł z czymś nowym wzięliśmy na pol... po 8 godzinach robienia wsadów i grania w kosza. Zaczął się zjazd i największy dół mojego życia wywołany chemicznie... trwał dwa dni...(niestety takich historii trochę w moim życiu było) Trzy dni później dopiero zeszło. Najgorsze jest to, że moja ex tej nocy, której ''na chwilę'' wyszedłem u mnie nocowała tak jak matka, a ja przyszedłem smutny dopiero nad ranem pierwszego dnia. NIE WEZMĘ, I DAM W RYJ KAŻDEMU, KTO MI TO ZAPROPONUJE. Wolę raz na jakiś czas zapalić :rasta: To definitywnie starczy.



To umysł sprowadza człowieka na złą drogę, nie wrogowie czy nieprzyjaciele. (Budda)
"one thing, before I graduate...
never let your fear decide your fate."
Ostatnio zmieniony przez 2014-05-19, 20:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dopalacze
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-05-22, 23:16   

Hm. Temat ciekawy, ale mimo to nigdy nie brałam dopalaczy, a chciałabym raz spróbować. Wie ktoś gdzie je znajdę?



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Dopalacze
Gumiss 
Bez sensu..



Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 640
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-05-22, 23:22   

Cirnellé napisał/a:
chciałabym raz spróbować.

Proszę nie.




To umysł sprowadza człowieka na złą drogę, nie wrogowie czy nieprzyjaciele. (Budda)
"one thing, before I graduate...
never let your fear decide your fate."
 
 
Dopalacze
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-05-22, 23:25   

Gumiss, dlaczego?



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Dopalacze
Gumiss 
Bez sensu..



Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 640
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-05-22, 23:54   

Cytat:
Kilkoro moich znajomych wylądowało w szpitalu.




To umysł sprowadza człowieka na złą drogę, nie wrogowie czy nieprzyjaciele. (Budda)
"one thing, before I graduate...
never let your fear decide your fate."
 
 
Dopalacze
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-05-23, 00:29   

Cirnellé, to bardzo głupi pomysł. Dopalacze to chyba najgorsze świństwo, z jakim się zetknęłam.



 
 
Dopalacze
renu 
Nothingman



Wiek: 32
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 341
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-05-23, 02:05   

Każdemu kto jeszcze chce spróbować dopalaczy polecam XXX i wypicie - zblizycie sie do poziomu gówna i chemii jakie spożyjecie. Raz tego spróbowałem i czułem się paskudnie, po prostu jakbym miał grypę czy jakieś inne choróbsko, a fazy nie odczułem nawet minimalnej. Szkoda nerwów i zdrowia, a jak nie dbacie o zdrowie to szkoda Waszych pieniędzy i czasu, jest to głupota niesamowita.

[ Komentarz dodany przez: Chochlik: 2014-05-23, 09:47 ]
Nie podajemy na forum takich przepisów!




Ostatnio zmieniony przez 2014-05-23, 09:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dopalacze
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-05-23, 07:18   

Cirnellé napisał/a:
Wie ktoś gdzie je znajdę?


Sugerowałabym 3xN.
Nie szukać tego na forum (marchewy i te sprawy).
Nie próbować tego żałosnego szajsu.
Nie zaprzątać sobie głowy dopalaczami.




Disqualified as a human being.
 
 
Dopalacze
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-23, 07:39   

Cirnellé napisał/a:
Hm. Temat ciekawy, ale mimo to nigdy nie brałam dopalaczy, a chciałabym raz spróbować. Wie ktoś gdzie je znajdę?

Dopalacze to nie jest dobry pomysł. Stanowczo odradzam.




 
 
Dopalacze
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-05-23, 16:56   

Dobre 2 lata temu moja znajoma spaliła skręta, w którym były jakieś dopalacze. Efekt? Ledwo mogła oddychać i niemalże mdlała, na szczęście doszła do siebie. Odradzam więc próbowania dopalaczy.



wish I could ctrl+Z you
 
 
Dopalacze
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2014-05-23, 17:30   

Cirnellé, głupi pomysł. Zresztą inni już wszystko napisali. :roll:

Nie brałam nigdy dopalaczy, brać nie zamierzam.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Dopalacze
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-24, 12:27   

Mój dalszy sąsiad to brał na okrągło..Strasznie go to sponiewierało, wygląd i ogólnie stan zdrowia. Lepiej nie próbować.



 
 
Dopalacze
frantic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-27, 12:40   

Raz paliłam skręta z dopem i od tamtej pory palę tylko czyste, bo czułam sie po tym okropnie.
Nie polecam, wręcz odradzam.




 
 
Dopalacze
Narkomaniak
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-24, 18:27   

Ludzie nie traktujcie dopalaczy jako jakiegoś odłamu!
Dopalacze, a tak na prawdę odczynniki chemiczne, to legalne analogi głównie nielegalnych ustawowo substancji psychoaktywnych! Jedyna różnica między nimi, a farmaceutykami na receptę jest taka, że czystość "dopalaczy" wacha się w okolicach 90% ( czystość techniczna ), a farmaceutyków 100%. Banda debili w sejmie co roku dopisuje parędziesiąt/set nowych substancji do ustawy przeciw działaniu narkomanii lecz na ich miejsce wchodzi większa ilość nowych analogów, co tak na prawdę jest błędnym kołem, a nieprzebadane, nowe substancje trafiają do obiegu, co dla zdrowia jest na pewno bardziej niebezpieczne.. Wszystko mogła by załatwić ustawa o analogach lecz sami zwróćcie uwagę, która partia gdy zbliżają się wybory reklamuje się "walką z dopalaczami"?

Reasumując, dopalacze to "legalne" narkotyki, o nie do końca pewnej zawartości i czystości - kuszą cenami.




 
 
Dopalacze
bruklinek456
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-07, 14:46   

Raz paliłem dopalacza. Nie wiem jaki to był. Spaliłem całą lufkę po czym stałem 5 minut w miejscu nie wiedząc co mam robić. Faza była taka jak bym spalił sam całego blanta. Przeszło ok 2h. Nigdy więcej DOPALACZY :htsz: :htsz:



 
 
Dopalacze
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13