Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Lęk przed płcią przeciwną
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2013-09-02, 16:39   

Okropnie to uciążliwie, prawda?
Kiedyś nie miałam takich problemów, to się pojawiło, jak zachorowałam na anoreksję i od tego czasu, jak fizycznie z niej wyszłam to w głowie dalej mam "poprzestawiane".




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Lęk przed płcią przeciwną
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-09-02, 16:42   

A ja boję się facetów, od kiedy zmarł mój tata. Na palcach mogę policzyć tych, których się nie boję. :/



:myszka:
 
 
Lęk przed płcią przeciwną
matthew 
A RH-



Wiek: 28
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 176
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-09-08, 19:06   

Nie no ja mam o tyle lepiej, iż ja nawet lubię patrzeć nieznajomym (szczególnie jak się przemieszczam) w oczy. Ale gdy chodzi o rozmowę... kamienieje i "pupa blada". :nieświeżyoddech:



Totalny rozkład, a później autoliza.
 
 
 
Lęk przed płcią przeciwną
IuliusCaesar
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-08, 22:14   

Zupełnie nie potrafię rozmawiać, a co dopiero rozmawiać z dziewczynami. Nie ma we mnie niczego, czym mógłbym je zainteresować. W oczy spojrzeć nie umiem. A gdy już się zdarzy cud, że z jakąś rozmawiam, to w głowie ciągle kłębią się myśli "jesteś beznadziejny, nudny, głupi". Najczęściej jednak rozmowy się ograniczają do "cześć", chociaż to tez jest rzadkością. Ostatni raz rozmawiałem z dziewczyną hmm... w czwartek, po jakiejś przerwie, która trwała około 3 miesiące.



 
 
Lęk przed płcią przeciwną
Outsider 
aka Razorek



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: biorą się dzieci ?

Wysłany: 2013-09-09, 00:27   

IuliusCaesar, eh jakbym czytał sam siebie :/ Do tego dodałbym mój wygląd. Jedyne miejsce do pogadania z dziewczynami to internet. Niestety takie czasy nastały, że albo bawisz sie wszystkimi pokazujesz jaki to jesteś super w towarzystwie albo przestajesz żyć. Ja wybrałem to drugie bo nie mam zamiaru udawać kogoś kim nie jestem by zainponować ludziom dookoła. W ogóle ludzie są do kitu :/ jak masz koleżanke to sie koleguj może pokonasz swoje lęki i obawy przed kobietami.



!
 
 
Lęk przed płcią przeciwną
an angel
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-01, 22:33   

aga_myszka napisał/a:
Mustela Nivalis napisał/a:
R. de Valentin napisał/a:
Z własnego doświadczenia wiem, że lęk przed płcią przeciwną mija z wiekiem.


O makaronie! Jest dla mnie nadzieja! :D

To może dla mnie też...


To może i dla mnie...? Chociaż wątpię. Czuję iż z wiekiem mam coraz trudniej. Gdy gadam z jakimś facetem zaczynam się jąkać, co niestety utrudnia życie, zważywszy, że w pracy muszę obsługiwać wszystkich. Czasem brakuje mi też słów i myśli mi się resetują, i wychodzę na idiotkę. Stresuje się nawet rozmawiając ze znajomymi facetami. A już najgorzej jest, gdy ktoś zacznie się mną na poważnie interesować - wtedy sama kończę znajomość i uciekam nie próbując nawet sprawdzić, czy rzeczywiście coś mogło z tego być... Smutne to, zważywszy, że chciałabym w końcu założyć rodzinę :facepalm:




 
 
Lęk przed płcią przeciwną
mond
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-02, 15:33   

A ze mną jest tak, że to płeć przeciwna boi się mnie, nie odwrotnie. Jestem bardzo ciekawa skąd wasz strach się wziął. W końcu różnimy się tylko wyglądem zewnętrznym, w środku wszyscy jesteśmy podobni.



 
 
Lęk przed płcią przeciwną
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-11-02, 20:12   

mond napisał/a:
że to płeć przeciwna boi się mnie, nie odwrotnie. Jestem bardzo ciekawa skąd wasz strach się wziął


Powodów jest wiele, ale choćby z: kompleksów, skopanego poczucia własnej wartości, nieśmiałości, lęku przed odrzuceniem? Takie "oczywiste oczywistości" też się liczą. :roll:




Disqualified as a human being.
 
 
Lęk przed płcią przeciwną
Ambi 



Wiek: 27
Dołączyła: 27 Paź 2013
Posty: 674
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2013-11-02, 22:54   

Ja chyba nigdy nie będę się czuć swobodnie, rozmawiając z facetami. Zawsze jest ten stres, że powiem coś głupiego i się zbłaźnię. Więc zazwyczaj odpowiadam jakimiś półsłówkami, przy tym jeszcze gorzej się czując. A później karcę się za swoją nieśmiałość i za to że jak zawszę nawaliłam,w czymś tak banalnym jak zwykła rozmowa. :roll:



I’ve woken now to find myself in the
shadows of all I have created.
 
 
Lęk przed płcią przeciwną
matthew 
A RH-



Wiek: 28
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 176
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-11-23, 22:45   

ambisentencja, U mnie jest podobnie, choć ja nie obawiam się powiedzieć coś głupiego, obawiam się powiedzieć.... cokolwiek

[ Dodano: 2013-11-23, 22:50 ]
A no i mam coś w podobie do an angel, z wiekiem coraz trudniej jest rozmawiać, a rodzinę założyć chcę.

Jedyne co mi pozostaje to zapaść się pod ziemię lub zamknąć w pokoju i... :killmyself: :dusza: (nie znalazłem żyletki)




Totalny rozkład, a później autoliza.
 
 
 
Lęk przed płcią przeciwną
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-24, 07:56   

matthew napisał/a:
z wiekiem coraz trudniej jest rozmawiać, a rodzinę założyć chcę.

Jedyne co mi pozostaje to zapaść się pod ziemię lub zamknąć w pokoju

...zamknąć w pokoju i udzielać się forum, bo nigdy nie wiadomo czy akurat tu nie znajdziesz kogoś ;)




 
 
Lęk przed płcią przeciwną
matthew 
A RH-



Wiek: 28
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 176
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-11-24, 22:01   

Dzięki ina za... szczyptę otuchy. Jednak ja jestem trudnym typem... eh...

3maj się :tuli2:




Totalny rozkład, a później autoliza.
 
 
 
Lęk przed płcią przeciwną
Ambi 



Wiek: 27
Dołączyła: 27 Paź 2013
Posty: 674
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2013-11-24, 22:57   

matthew, z jakiego powodu jest w Tobie taki strach? Chociaż może i to głupie pytanie, no ale...

matthew napisał/a:
Jednak ja jestem trudnym typem... eh...

Każda potwora znajdzie swojego amatora :>




I’ve woken now to find myself in the
shadows of all I have created.
 
 
Lęk przed płcią przeciwną
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-11-25, 06:57   

Mam podobnie do wielu z Was.
Również czuję dyskomfort, rozmawiając z płcią przeciwną, boję się odezwać, bo boję się, że zostanę wyśmiana. Często czuję się jak takie zero "no bo taki fajny facet zasługuje na fajną dziewczynę." A ja? Nawet dotknąć mnie nie można ot tak, musiałabym komuś naprawdę zaufać.
Dodatkowo są pewne typy mężczyzn, których się boję i z którymi nie chcę mieć nic wspólnego (to z powodu przemocy seksualnej w dzieciństwie).

Bardzo chciałabym znaleźć mężczyznę, który zaakceptowałby moją inność, moje blizny i całą przeszłość. Moim największym marzeniem jest spotkanie takiej osoby i założenie rodziny.

Ale tak naprawdę to ciężko mi uwierzyć, że to możliwe. Nie w moim przypadku.




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Lęk przed płcią przeciwną
matthew 
A RH-



Wiek: 28
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 176
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-11-25, 17:25   

ambisentencja, dla mnie nie ma takiego potwora, po za tym każdy jest piękny na swój sposób ;)
A tak szczerze, to nie wiem czemu we mnie jest taki strach przed płcią piękną Od po prostu. Nawet nie wiem kiedy to się dokładnie zaczęło. Brak jakiego punktu zaczepienia... :(


Niedotykalna, Przykro mi się zrobiło jak czytałem twój post. Ale nie martw się i nie poddawaj. Jak napisała już wcześniej ambisentencja
Cytat:
Każda potwora znajdzie swojego amatora :>


Będzie lepiej. :tuli2:

[ Dodano: 2013-11-25, 17:26 ]
A jeżeli ja w to wierzę, to i ty powinnaś ;)




Totalny rozkład, a później autoliza.
 
 
 
Lęk przed płcią przeciwną
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11