Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Już nie mam siły...
Autor Wiadomość
M89WROCLAW 


Wiek: 34
Dołączył: 07 Maj 2019
Posty: 33
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-05-10, 17:57   

ameame,
Po pierwsze nie bądź samolubny i pomyśl o najbliższych, którym zależy na tobie.
Sam kiedyś takie myśli miałem. Ale tak się ułożyło, ze po drodze kilku znajomych odeszło przez choroby a jeden przez powieszenie się. Wystarczyło żebym zobaczył na pogrzebie ich najbliższych jak cierpią i wtedy pomyślałem o swoich bliskich. I nie mógłbym być taki ignorantem i samolubem i zrobić im to.
A odebranie sobie życia jest Ciężkim grzechem. Jeśli jesteś wierzącym.




 
 
Już nie mam siły...
Smutna21
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-10, 18:34   

M89WROCLAW, Czasami jest tak źle, że trudno podjąć inną decyzję. Nie możemy ciągle tylko zadowalać innych. Albo będą cierpieć bliscy, albo my. Dlaczego mamy się poświęcać i torturować całe życie tylko i wyłączenie ze względu na innych...



 
 
Już nie mam siły...
ameame 


Wiek: 25
Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 55
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-05-11, 17:00   

Smutna ma racje, zresztą zrobię to w takim miejscu że nikt mnie nie znajdzie więc pogrzebu nie będzie ;) szach mat.



 
 
Już nie mam siły...
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2019-05-12, 10:26   

ameame napisał/a:
zresztą zrobię to w takim miejscu że nikt mnie nie znajdzie więc pogrzebu nie będzie

Żebyś się nie zdziwił. Chociaż, Tobie to już będzie leżeć, gorzej z kimś kto znajdzie Twoje zwłoki... w jakimś stanie.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Już nie mam siły...
ameame 


Wiek: 25
Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 55
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-05-12, 17:42   

Masz racje, zwisa mi to że ktoś mnie znajdzie za kilkadziesiąt lat xD



 
 
Już nie mam siły...
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-05-12, 17:48   

Szamanka napisał/a:
Żebyś się nie zdziwił. Chociaż, Tobie to już będzie leżeć, gorzej z kimś kto znajdzie Twoje zwłoki... w jakimś stanie.


Właściwie poruszyłaś jedyny powod, dlaczego ja tego nie zrobiłam. Nie chce być niczyją traumą, ani pociągnać kogoś za sobą. Ani spieprzyć komuś życia. A zabijanie mimo, że kuszące cały czas wiąże sie z takim ryzykiem.

ameame napisał/a:
Masz racje, zwisa mi to że ktoś mnie znajdzie za kilkadziesiąt lat xD

Chyba max kilka tygodni. A wtedy zwłoki wciąz są zwłokami i trauma większa niż przy świeżym trupie.




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Już nie mam siły...
LuxioS
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-12, 18:10   

thunderstruckk, no zależy od miejsca w którym leżałoby ciało. Jeżeli byłby to jakiś gęsty las, to mogli by nie znaleźć w ogóle. A jak w Polsce, to nie znajdą na 1000% nawet jak w lesie by ciało leżało :v
Jak już umierać, to tak. aby skrzywdzić jak najmniej osób, bo nieskrzywdzenie nikogo jest niemożliwe.




 
 
Już nie mam siły...
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-21, 14:25   

Najlepiej bagnisty las, wtedy problem z głowy.

Nie chcę już... Nie mam siły




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Już nie mam siły...
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-21, 19:36   

heh, znowu tu jestem, Tylko potwierdza moją żałosność. Nigdy nie były takie silne, albo były.. nie pamiętam. Naprawdę mnie ciągnie. Mam pasek. Co mam zrobić. Przecież w szpitalu byłem. Może tak musi być. Nie oszukasz przeznaczenia



 
 
Już nie mam siły...
weraaY 
weraaY


Wiek: 20
Dołączył: 18 Maj 2019
Posty: 15
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2019-05-22, 22:39   

Moje myśli samobójcze nigdy nie były tak silne jak teraz. Nie mam jeszcze planu ale to tylko kwestia czasu.



 
 
 
Już nie mam siły...
niczyja 
nadzieja



Wiek: 25
Dołączyła: 22 Mar 2013
Posty: 49
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-05-23, 00:14   

Exmit, weraaY, jak najszybciej powiedz to psychiatrze, czy terapeucie. Może pomoże zmiana leków. Jeżeli nie masz w najbliższym czasie wizyty to zadzwoń do swojego lekarza i powiedz, co się dzieje.



"Odkąd umiłowałam Boga całą swoją istotą, całą mocą swego serca, odtąd ustąpiła bojaźń i choćby mi nie wiem jak już mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość, a Duch Jego- jest spokój."
 
 
 
Już nie mam siły...
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-23, 08:11   

niczyja, Dziękuję, powiem na wizycie która jest za parę dni. Może teraz z rana jestem trochę spokojniejszy. Ale i tak jest źle. Nie wiem co musi się zmienić. Myślę że leki tu nie pomogą, w sensie od doraźnych już mocno się przyzwyczaiłem i po prostu nie działają. Zmian leków też już miałem bardzo dużo. Dzięki jeszcze raz za troskę. Będę próbował jakoś żyć :/



 
 
Już nie mam siły...
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-25, 00:24   

Chce już odejść,najlepiej szybko i bezboleśnie



 
 
Już nie mam siły...
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-25, 02:51   

Exmit, przypomnij kiedy wizyta? Bo już chyba niedługo z tego co kojarzę.

BloodDragon, myślałam dziś o tym samym.

Tak bardzo cieszyłam się, że już dziś piątek, że będę miała aż trzy dni wolnego. A później pomyślałam, na kiego chu** mi to wolne, skoro i tak spędzę ten czas bezproduktywnie.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Już nie mam siły...
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-25, 08:09   

WhiteBlankPage., W poniedziałek. Najlepsze jest to ,że we wtorek mam egzamin na prawko :? Oj.. nie wiem co zrobię, muszę jakoś wytrzymać.



 
 
Już nie mam siły...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 11