Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Już nie mam siły...
Autor Wiadomość
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-02-19, 20:53   

Dziewczyny, robi się coraz bardziej offtop. Przenieście się z dyskusją do swoich tematów w „Poznajmy się” albo na priv. :)



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Już nie mam siły...
Kab1998 
Kab1998



Wiek: 25
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 76
Skąd: dolnośląskie

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-02-20, 08:56   

"Offtop"^^

[ Komentarz dodany przez: Mustela Nivalis: 2019-02-20, 09:45 ]
Post nie wnosi nic do tematu.




A ja królem będę!
 
 
 
Już nie mam siły...
Amo
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-20, 16:57   

Czuje się jakbym miał jakiś autyzm, nie potrafię nawiązać żadnej, ale to żadnej relacji z innym człowiekiem. To już nie chodzi o to jak się czuje, nie pracuje, nie ucze się, nie pomagam w domu i tylko siedzę uwalony i czekam nie wiem na co, odświeżanie forum calymi dniami na zmianę z patrzeniem się w ścianie. Juz aż mną telepie i chce mi się krzyczec, o ile wczesniej nie plakalem to teraz rozrywa mnie od środka.



 
 
Już nie mam siły...
Niewiem12 


Wiek: 26
Dołączyła: 01 Lip 2018
Posty: 25
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2019-02-20, 18:03   

Mam dokładnie to samo. Jakbyś opisał mój dzień. A myślałam że tylko ja jestem taka bezużyteczna że inni to chociaż pracują. Ale widać nie jestem sama.



 
 
Już nie mam siły...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-22, 20:14   

Ciągnięcie tego jest bez sensu, lepiej juz nie będzie. Nie mam jaj żeby tego zrobić, nie powinno mnie tu być od moich 18 urodzin tak jak planowałam.



 
 
Już nie mam siły...
Tenebris 


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Lut 2019
Posty: 6
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2019-02-24, 23:25   

Zawsze uważałam się za osobę gorszą i nie zasługującą na życie, ale jakoś szlam do przodu, co prawda na lekach i żyletką w ręku, ale jakoś. Teraz jednak jest tragicznie. Koniec studiów, pisanie pracy, brak akceptacji rodziców jeśli chodzi o orientacje. Ojciec jest chory i sam popadł w depresję. W miłości raz się przejechałam i teraz nie ufam mojej dziewczynie. To jest bez sensu. Tnę się już od kilku miesięcy, przedawkowuje leki psychotropowe, ale nigdy nie mam odwagi pociągnąć tego do końca. Mam dość. Jestem zmęczona, a nawet najmniejsza rzecz potrafi mnie dobić.



 
 
Już nie mam siły...
Sinwonda12 



Wiek: 24
Dołączyła: 30 Sty 2019
Posty: 108
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2019-02-27, 10:07   

Nie widzę sensu ciągnięcia wszystkiego dalej. Zamykam się w szkolnym kiblu. Chcę uciec, ale nie mam dokąd. Śmierć to jedyna droga, która jest jeszcze dla mnie otwarta. Jest tyle <ciach> metody odebrania sobie życia <ciach> a nie ma ratunku...


Takie na granicy Regulaminu, ale ocenzurowałam, żeby nikogo nie nakręcać. | Hiro




Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2019-02-27, 10:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Już nie mam siły...
Kab1998 
Kab1998



Wiek: 25
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 76
Skąd: dolnośląskie

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-02-27, 14:37   

Jeszcze kilka tygodni..



A ja królem będę!
 
 
 
Już nie mam siły...
Motyl 
talitha kum



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 1733
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-03-08, 12:15   

Co się ostatnio dzieje? Znowu wszystko wróciło... Każdy dzień wypełniony łzami i myślami tylko o jednym... Nawet oddychać coraz ciężej.



Jeżeli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na świecie nie liczy się nic poza miłością.
 
 
Już nie mam siły...
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-08, 17:50   

Chcę umrzeć. Chcę umrzeć. Chcę umrzeć. Chcę umrzeć. Chcę umrzeć. Chcę umrzeć. Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.Chcę umrzeć.


<<< Dodano: 2019-03-08, 19:18 >>>


Przepraszam, już lepiej, w sensie nie, ale nie mogę zaśmiecać tematu. Nie chcę wam psuć... tego tematu. Przepraszam jeszcze raz.




 
 
Już nie mam siły...
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-13, 13:08   

Mam już dość takiego życia,myślę coraz częściej o samobójstwie bo nie mam siły już żyć,coraz częściej przez samotność i nienawiść do siebie myślę jak zrobić sobie krzywdę raz a dobrze,to już niedługo...



 
 
Już nie mam siły...
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-03-13, 23:48   

Powoli upadam, ledwie żyje. Uśmiecham się ale to pozory.



 
 
Już nie mam siły...
Kab1998 
Kab1998



Wiek: 25
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 76
Skąd: dolnośląskie

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-03-14, 11:01   

Z dnia na dzień, radość z życia i chęć wiecznego odpoczynku ^^ hmm, tylko zastanawiam się czy samemu będzie mi lepiej to zrobić? Może że tak.. ale chciałbym kogoś przytulić mocno. Jeszcze parę dni się postaram, może nie jest ze mną aż tak źle jak myślę. Inni mają o wiele gorzej


<<< Dodano: 2019-03-15, 16:55 >>>


Boje się to zrobić sam :(




A ja królem będę!
 
 
 
Już nie mam siły...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-20, 08:05   

Myślę o tym żeby dzisiaj spróbować chociaż wiem, że to tylko myśli które miną, oby. Nie chcę żyć.



 
 
Już nie mam siły...
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-03-20, 09:53   

wihszyciel, może zgłoś się do Centrum Interwencji Kryzysowej albo na Izbę Przyjęć?



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Już nie mam siły...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13