Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wersja mobilna forum
Autor Wiadomość
toxic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-16, 06:34   

czarną-linia, autoodświeżanie mi działa tylko że dopisuje linijkę niżej i muszę zjechać. Na kompie jest tak że linijki same przechodzą do góry a najnowsza jest zawsze na tym samym poziomie.



 
 
Wersja mobilna forum
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-18, 03:05   

Na telefonie też tak mam, moge Ci nawet nagrać. :lol:
Ale mam styl subgreen czy jakos tak, a nie mobilny.




 
 
Wersja mobilna forum
Neverhood 


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 262
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-20, 14:25   

Na moim telefonie (Chrome na Androidzie) skórka jeszcze trochę się rozłazi, nie wygląda to zbyt elegancko i myślę, że warto by było jeszcze nad tą stroną estetyczną popracować. Na plus to, że faktycznie w tym stylu dużo lepiej przegląda się tematy i czyta shouta :)

Mam jeden drobny problem - na liście postów nieprzeczytanych nie ma przycisku "zaznacz wszystkie jako przeczytane". Poza tym, jak pisze czarną-linią, przełączanie stylów jest męczące i byłoby świetnie, gdyby udało się wprowadzić wersję mobilną strony - z automatycznym wykrywaniem, czy user wchodzi z komórki, choć rozumiem, że to może być poważniejsza sprawa.




 
 
Wersja mobilna forum
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-10, 23:26   

Ogarnęłam sobie wersją mobilną w końcu. Będę miała kontakt z forum podczas braku internetu w domu.

Tox, kawał dobrej roboty. :) :* Dziękuję, jako osoba uzależniona od forum. :D




 
 
Wersja mobilna forum
toxic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-11, 08:27   

Naamah, muszę dokończyć styl... wgrać parę ostatnich modyfikacji i brakuje niektórych funkcji administracyjnych jak pewnie zauważyłaś... :roll:



 
 
Wersja mobilna forum
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-11, 11:17   

Cytat:
Naamah, muszę dokończyć styl... wgrać parę ostatnich modyfikacji i brakuje niektórych funkcji administracyjnych jak pewnie zauważyłaś...

Przejrzałam po prostu kilka tematów żeby sprawdzić, jak szybko mogę się poruszać - ze strony na stronę przechodzi mi naprawdę płynnie. Poza tym napisałam jednego próbnego posta i jestem zadowolona. Gdy starałam się pisać na nie-mobilnej wersji prawe oko zaczynało mi latać ze zniecierpliwienia. ;p
Funkcji Administracyjnych nie przeglądałam na telefonie, bo tylko na moment weszłam po czym zaraz wróciłam na kompa.
Będę miała okazję to sprawdzić po przeprowadzce.
Niemniej i tak uważam, że wykonałeś kawał dobrej roboty. :tuli2:




 
 
Wersja mobilna forum
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-07-11, 13:12   

Dołączę się do pochwał - korzystam z wersji mobilnej już dłuższy czas i jestem zachwycona. :)



 
 
Wersja mobilna forum
Neverhood 


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 262
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-07-14, 02:22   

Czy przycisk oznaczania postów jako przeczytanych mógłby być w tym samym miejscu, co w innych stylach, a nie na str. głównej? Chyba że ma to swoje uzsadnienie, ale tak chyba byłoby wygodniej ;)



 
 
Wersja mobilna forum
Arsonix 
D001883



Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 188
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-08-22, 11:14   

Mam pytanie. Otoz czy nie daloby sie przekonwertowac skryptow forum by pasowaly do aplikacji Tapatalk? Pytam poniewaz niezbyt wygodne jest czekanie ok. pol godziny na zaladowanie sie forum w przegladarce domyslnej LG.



Ty nie chcesz się zabić, bo nie chcesz żyć. Ty się chcesz zabić, bo nie wiesz jak żyć dalej
 
 
Wersja mobilna forum
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-08-22, 11:22   

mamwdupiezycie, większość forumowiczów korzysta z Opery Mini i wersja mobilna jest do niej dopasowana.



:myszka:
 
 
Wersja mobilna forum
Arsonix 
D001883



Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 188
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-08-22, 11:32   

Tsaa... Ale Shoutboxa juz nie ogarnie ze wzgledu na ograniczenie technologii. A wszyscy by chcieli na nim “poszalec“. Taka prawda... Prawda? :D



Ty nie chcesz się zabić, bo nie chcesz żyć. Ty się chcesz zabić, bo nie wiesz jak żyć dalej
 
 
Wersja mobilna forum
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-22, 22:17   

mamwdupiezycie, ja korzystam z Opery Mini, i szałt mi działa. Wprawdzie nie ma na nim ruchomych elementów, ale da się korzystać. ;)



 
 
Wersja mobilna forum
łoś 



Dołączył: 06 Gru 2014
Posty: 120
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-03-02, 05:04   

Oj stary temat. Ja korzystam z forum codziennie na domyślnej przeglądarce "internet" na androidzie 4.0 Korzystanie mobilnie z forum to niekiedy udręka, ciężko się przede wszystkim pisze, nawet teraz. O szałtach nie wspomnę. ;) Jeśli kogoś nadal interesuje temat to zachęcam do ponownego wznowienia projektu. :)



Jesteś uwięzioną duszą w głębokim zaprzeczeniu dotyczącym Twojej przeszłości. Chcesz się poprawić i naprawdę próbujesz, ale po prostu coś Cię powstrzymuje. Dopóki nie weźmiesz odpowiedzialności za Twoje czyny, będziesz zgubiony. :łoś:
Ostatnio zmieniony przez 2015-03-02, 08:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wersja mobilna forum
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-30, 13:30   

W związku z tym, że niedługo przechodzimy na nowy skrypt, czeka nas sporo zmian. Jedną ze zmian będą nowe style (podobne do już istniejących).

W związku z tym chcielibyśmy zapytać Was, czy korzystacie w ogóle ze stylu mobilnego? Jeśli nie jest on przez Was używany, po prostu nie będziemy go wgrywać w nowej wersji forum.
Proszę o opinie i wypowiedzi - zwłaszcza tych osób, które przeglądają forum na smartfonach czy tabletach.




 
 
Wersja mobilna forum
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-12-30, 13:34   

Arya, od wakacji korzystam z forum tylko na smartfonie i nigdy nie korzystałam ze stylu mobilnego. Jest mi wygodnie tak jak jest. :)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Wersja mobilna forum
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12