Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wersja mobilna forum
Autor Wiadomość
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-03-03, 15:26   

I jak Ci idzie, Tox? Przydałaby się ta wersja mobilna, generalnie dobrze misie korzysta z forum z Opery, ale mam jeden problem - przy powiększaniu strony, żeby cokolwiek przeczytać, często tekst z postu 'najeżdża' na inny post lub zlewa się z czyimś podpisem i dupa, poczytane. A do innych przeglądarek nie umiem się mimo wszystko przekonać.

Przy okazji odświeżę info dotyczące oprogramowania, bo zmieniłam telefon. Teraz to Android 4.1.2, wciąż Opera Classic. (nje wiem, czy to ważne no ale)




 
 
Wersja mobilna forum
Sudi 
F O R G I V E M E



Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 783
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-03-03, 15:29   

Ja mam Android 2.3.5. :>
Korzystam czasem z forum na telefonie, ale mam ten sam problem co Sadist. :roll:




MISERABLE LIFE
 
 
Wersja mobilna forum
toxic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-03, 15:45   

Sadist, powoli... póki co przygotowuje pakiet innych modyfikacji na forum, włącznie z powrotem SB. O stylu mobilnym ciągle myślę i mam nadzieję że do końca marca się on pojawi na stałe... wstępna koncepcja już jest. ;) Tak naprawdę system operacyjny nie ma aż takiego znaczenia jak właśnie przeglądarka... każda interpretuje wg innego schematu.... na 5 przeglądarkach coś może działać a na 6 już nie... :/ i to jest najgorsze...



 
 
Wersja mobilna forum
metanoied 
Dance of Eternity.



Wiek: 32
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 458
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-03-05, 19:05   

toxic napisał/a:
i to jest najgorsze...

Nie, to nie jest najgorsze. Wystarczy zmienić przeglądarkę. Akurat w przeciwieństwie do PC, zmiana przeglądarki na telefonie raczej nie wiąże się z żadnymi problemami. Na Twoim miejscu bym się tym nie przejmował.




Why are you leaving...?
You trust me because I'm lying.
Only a fool would be this kind to me
You...
 
 
 
Wersja mobilna forum
toxic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-14, 15:18   

Mam pytanie do osób często korzystających z forum na telefonie. Jakie są Wasze najczęstsze problemy z korzystaniem? Co chcielibyście gdzieś przenieść, zmienić?



 
 
Wersja mobilna forum
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-14, 17:49   

Jak dla mnie to forum jest za szerokie przez co literki są za małe i trzeba przybliżać i się męczyć z przesuwaniem...



 
 
Wersja mobilna forum
lilie 
lilie



Dołączyła: 19 Lut 2014
Posty: 537
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-03-14, 18:16   

czarną-linia napisał/a:
Jak dla mnie to forum jest za szerokie przez co literki są za małe i trzeba przybliżać i się męczyć z przesuwaniem...


Popieram, nawet jak sobie obrócę telefon wszystko jest szerokie, i żeby kliknąć tam gdzie chcę muszę przybliżać, jedynie górne ikony są odpowiednie. :)




 
 
Wersja mobilna forum
metanoied 
Dance of Eternity.



Wiek: 32
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 458
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-03-14, 18:23   

Cytat:
Jak dla mnie to forum jest za szerokie przez co literki są za małe i trzeba przybliżać i się męczyć z przesuwaniem...


Dla mnie nie stanowi to najmniejszego problemu. Chyba że nie masz dotykowego telefonu, to faktycznie, może być to niewygodne.

toxic, powiem w ten sposób. Z forum na telefonie korzystam często, bardzo. Jak dla mnie wszystko jest tak, jak być powinno, natomiast jest jedna rzecz, na którą chciałbym, żebyś zwrócił w wolnej chwili uwagę. Przekierowania.

W przypadku korzystania z forum na wielu urządzeniach, czasami potrafi wylogować, np kiedy przenosimy się na telefon. Wtedy na telefonie muszę logować się ponownie, mimo że ostatnią sesję (przed przeglądaniem forum na PC) kończyłem na nim bez wylogowywania się. Ale już mówię, do czego zmierzam, bo nie w tym rzecz, choć ma to związek.

Otóż w moim przypadku stroną startową dla forum nie jest jego strona główna, tylko adres: http://www.autoagresywni....ch_id=egosearch , czyli nic innego, jak tematy, w których się wypowiadałem. W przypadku, gdy wchodzę na tę stronę, a okazuje się, że na urządzeniu nie jestem zalogowany, to po zalogowaniu powinno mnie przekierować właśnie na ten egosearch, czy też 'Moje dyskusje'. I tu jest pewna rozbieżność w zależności od urządzenia. W przypadku telefonu wybierając od razu odnośnik do moich dyskusji, a następnie logując się, przekierowuje mnie na stronę główną forum.
W przypadku komputera, przekierowuje mnie, ale nie na 'Moje dyskusje', a na zwykłą wyszukiwarkę forum.

Oczywiście w obu przypadkach, gdy po wybraniu mojego głównego odnośnika (czyli tego z egosearch), na pasku adresu przy ekranie logowania jest w adresie słowo 'redirect', czyli samo przekierowanie działa. Jedynie nie zgadza się tutaj element docelowy.

Mam nadzieję, że w miarę jasno to wyjaśniłem? Miło byłoby, gdyby dało się coś z tym zrobić :)




Why are you leaving...?
You trust me because I'm lying.
Only a fool would be this kind to me
You...
 
 
 
Wersja mobilna forum
toxic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-25, 19:49   

Póki co stworzyłem coś takiego... dajcie znać jak Wam się to widzi... jest trochę niespójności i błędów bo robiłem to z długimi przerwami... co do reszty rzeczy które napisał metanoied, to jest to trochę bardziej skomplikowane i nie zależy od stylu... :roll:



 
 
Wersja mobilna forum
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-04-25, 20:28   

Podoba mi się. Tekst jest odpowiedniej wielkości, przyjemnie się czyta, nie muszę ciągle przesuwać ekranu w prawo, by zobaczyć drugą część posta lub szałta. Styl jak najbardziej spełnia swoje zadanie. Zrobiłeś kawał dobrej roboty toxiku. :uszanowanko: :brawo: Dziękuję. :*



Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Wersja mobilna forum
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-04-29, 10:19   

Ale... hm, jak to można sprawdzić? Wchodziłam dziś na forum z telefonu i wszystko wygląda tak jak wcześniej. Mam przeglądarkę Playnet i Operę Mini, ale ona nie wiedzieć czemu nie działa. :/



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Wersja mobilna forum
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-29, 10:38   

Ella, musisz sobie wybrać styl forum "mobilny" ;)



 
 
Wersja mobilna forum
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2014-04-29, 15:13   

Forum mobilne jest jak najbardziej ok. ;) Dzięki toxic! :tuli:



Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Wersja mobilna forum
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-29, 16:14   

A ja się dziwiłam, że nic się nie zmieniło. :lol: Teraz będę wiedzieć, że trzeba zmienić styl.



 
 
Wersja mobilna forum
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-04-29, 16:47   

Rowniez jestem bardzo zadowlona. Wszystko pieknie smiga. Swietna robota Tox. :* :sciska: :like:



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Wersja mobilna forum
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12