Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Chirurdzy
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-25, 20:21   

Ktoś nadal ogląda? Jesteście po 11 sezonie i czekacie na następny?

Ja osobiście jestem strasznie zawiedzione ostatnim sezonem. Strasznie brakuje mi starej ekipy... A mało kto już się ostał...




 
 
Chirurdzy
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-07-22, 16:59   

Dopiero teraz znalazłam temat o Chirurgach. :facepalm:

Myślałam, że finał piątego sezonu był pełen emocji... Owszem, był, ale to, co się działo w dwóch ostatnich odcinkach szóstego.... Wow! <3 Nie mogłam spokojnie oglądać, bo tylko się zastanawiałam, kto zginie...




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Chirurdzy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-24, 12:48   

Fenoloftaleina, czytanie tego, jak ekscytują Cię te odcinki, przypomina mi, jak ja byłam podekscytowana. :D Przed Tobą jeszcze kilka naprawdę dobrych odcinków. Niestety sezon 11, 12 trochę zawodzi - bo akcja nie jest już tak ciekawa i ciężko jest (przynajmniej mnie było) przywiązać się w jakiś sposób do bohaterów.
Chyba pójdę włączyć sobie kilka odcinków. :)




 
 
Chirurdzy
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-07-24, 13:57   

Naamah, z tego co mniej więcej widziałam w tych ostatnich sezonach bohaterowie dorośli, zakładają rodziny i inne rzeczy im w glowach, może dlatego akcja trochę zwolniła...
Ponad połowa siódmego sezonu za mną, Chirurdzy stali się częścią moich wakacji. :lol:




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Chirurdzy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-24, 18:47   

Fenoloftaleina napisał/a:
Naamah, z tego co mniej więcej widziałam w tych ostatnich sezonach bohaterowie dorośli, zakładają rodziny i inne rzeczy im w glowach, może dlatego akcja trochę zwolniła...

Do tego dojdą też nowi stażyści, a ja nie lubię (w żadnym serialu), gdy stara obsada się wykrusza i pojawiają się nowe postacie.

Przez Ciebie spędzam dzień dzisiaj na oglądaniu szóstego sezonu. Któryś już raz. :D




 
 
Chirurdzy
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-24, 23:11   

Co za dużo to nie zdrowo. Nie potrzebnie dalej to ciągnęli/ciągną.



Ostatnio zmieniony przez Fenoloftaleina 2016-07-24, 23:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Chirurdzy
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-07-28, 16:04   

Jakiś czas temu obejrzałam musicalowy odcinek Chirurgów i na początku było to dosyć dziwne, ale w sumie zobaczyłabym chętnie coś takiego jeszcze raz. :lol: No i pojawiły się już Zola i Sofia, obie podbiły moje serce, są urocze. :3 Sloan jako ojciec też świetny. :hahaha:



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Chirurdzy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-28, 16:21   

Fenoloftaleina, oglądam to na tym samym etapie, co Ty. Fajnie tak powrócić do ulubionych odcinków.



 
 
Chirurdzy
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-07-29, 16:58   

Trochę ostatnio spamuję w tym temacie, ale zawsze przeżywam bardzo filmy i seriale... A właśnie oglądałam katastrofę samolotu, uśmiercili bohaterkę, którą tak bardzo lubiłam. :prawie: Jeszcze cztery sezony przede mną i aż się boję, jakie emocje mnie czekają... :roll4:


<<< Dodano: 2016-11-12, 23:37 >>>


Ostatni odcinek doprowadził mnie do płaczu, już po początku poznałam, że to będzie miazga. No i ta muzyka, zakochałam się:


Ktoś oglądał?




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Chirurdzy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-13, 18:37   

Fenoloftaleina, oglądałam oczywiście, ale z kolei mnie nie przypadł do gustu ten odcinek... :(



 
 
Chirurdzy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13