Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Chirurdzy
Autor Wiadomość
viola 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2014
Posty: 57
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-06-22, 00:48   

Nikt jeszcze nie powiedział, więc będę pierwsza: moją ulubioną postacią jest Amelia Shepherd! Co prawda nie grała dużo w chirurgach, ale miała bardzo ciekawe wątki w prywatnej praktyce. Zaczęłam oglądać prywatną praktykę ze względu na Addison, ale wydaje mi się jednak zbyt samolubna. A już typowo z chirurgów moją faworytką jest Bailey.



"Na pustyni jest się samotnym.
Równie samotnym jest się wśród ludzi."
 
 
Chirurdzy
StrangeGirl 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 167
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-27, 13:23   

Dawno temu oglądałam pierwszy sezon, a że rozglądam się za jakimś serialem do oglądania, postanowiłam oglądać właśnie Chirurgów. Przypomniałam sobie pierwszy sezon i coś czuję, że wsiąkłam :)



Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś, kto widzi to, co ty, słyszy to, co ty, nie postradasz zmysłów.
 
 
Chirurdzy
Ninakor 



Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 53
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-11-27, 13:29   

Jeden z moich ulubionych :)



Zostaw ten cholerny kubek - potniesz sobie palce.
Wypij mleko, umyj buzię.
Przyjdę, zanim zaśniesz.
 
 
Chirurdzy
StrangeGirl 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 167
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-28, 10:54   

Wczoraj obejrzałam z marszu trzy odcinki i pewnie oglądałabym dalej, gdyby mama nie zawołała, czy jakaś kolacja to dzisiaj będzie :D
Właśnie sprawdziłam, ile to ma sezonów. Przynajmniej na długo wystarczy.Chociaż nigdy nie lubiłam serialu 'medycznych', ten naprawdę wciąga. Chyba za sprawą bohaterów...

Ninakor, a ty jesteś na bieżąco?




Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś, kto widzi to, co ty, słyszy to, co ty, nie postradasz zmysłów.
 
 
Chirurdzy
Ninakor 



Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 53
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-11-28, 14:32   

Tak, ja jestem na bieżąco. Większość pierwszych sezonów nawet po kilka razy widziałam, bo kiedyś na Polsacie leciał i na FoxLife (tam chyba dalej leci, ale my nie mamy telewizji już).



Zostaw ten cholerny kubek - potniesz sobie palce.
Wypij mleko, umyj buzię.
Przyjdę, zanim zaśniesz.
 
 
Chirurdzy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-03, 14:24   

StrangeGirl napisał/a:
Właśnie sprawdziłam, ile to ma sezonów. Przynajmniej na długo wystarczy.Chociaż nigdy nie lubiłam serialu 'medycznych', ten naprawdę wciąga. Chyba za sprawą bohaterów...

Mnie wciągnęło i choć ma tyle sezonów poleciały szybko. Za szybko. :D Niemniej były momenty, że dziękowałam światu, że te sezony to już dawno są, a ja dopiero oglądam, bo niektóre kończą się tak, że umarłabym z ciekawości gdybym miała czekać na kolejny.

Na którym teraz jesteś?




 
 
Chirurdzy
StrangeGirl 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 167
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-04, 17:06   

Własnie obejrzałam 11 odcinek drugiego sezonu. Więźniarka połknęła żyletki :roll:



Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś, kto widzi to, co ty, słyszy to, co ty, nie postradasz zmysłów.
 
 
Chirurdzy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-04, 23:02   

StrangeGirl napisał/a:
Własnie obejrzałam 11 odcinek drugiego sezonu. Więźniarka połknęła żyletki

Początkowo skupiałam się na przypadkach. Później ledwo je zauważałam, przez to co działo się u lekarzy. :D




 
 
Chirurdzy
StrangeGirl 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 167
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-05, 00:36   

Ten przypadek po prostu jakoś bardziej przyciągnął moją uwagę, tak jak pasażerowie pociągu przebici rurą.
Też bardziej skupiam się na bohaterach. Uwielbiam Bailey i Cristinę :)




Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś, kto widzi to, co ty, słyszy to, co ty, nie postradasz zmysłów.
 
 
Chirurdzy
Ninakor 



Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 53
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-12-05, 18:19   

Tyle co wylałam łez śmiechu i smutku na tym serialu to głowa mała :D



Zostaw ten cholerny kubek - potniesz sobie palce.
Wypij mleko, umyj buzię.
Przyjdę, zanim zaśniesz.
 
 
Chirurdzy
StrangeGirl 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 167
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-06, 13:20   

Ja na tym odcinku o katastrofie pociągu tak się poryczałam, że aż mnie zatkało i oddychać nie mogłam :/



Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś, kto widzi to, co ty, słyszy to, co ty, nie postradasz zmysłów.
 
 
Chirurdzy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-09, 13:13   

Znając już to, co przed Tobą - hm, spodoba Ci się dalej. :D Tak mi się przynajmniej wydaje.
Tzn., może nie spodoba... ale zaskoczy i wzruszy.




 
 
Chirurdzy
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-12-16, 00:20   

Chirurgów uwielbiam i pierwsze sezony mogę oglądać bez przerwy. Płaczę, śmieję się - wszystko :D Ale niestety wymiękłam w połowie 10 sezonu - za dużo to było dla mnie wszystkiego i wydawało mi się to takie ciągnięte na siłę. Tylu świetnych aktorów odeszło...

Ale jak tylko znajdę więcej wolnego czasu planuję od początku zacząć znowu oglądać i przebrnąć przez ten 10 sezon i dalej. :D




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Chirurdzy
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-02-16, 18:59   

Chirurgów oglądałam dawno temu. Im dłużej to trwało, tym bardziej mnie nudziło. Obejrzałam chyba cały pierwszy sezon, który bardzo mi się podobał. Potem coś zaczęło mi nie grać. Zdecydowanie wolałam Ostry Dyżur.



 
 
Chirurdzy
fleur
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-17, 06:22   

Ja KOCHAM Chirurgów i przeżywam bardzo każdy odcinek. Ostatni , ten najnowszy to mega poruszający itd. To już 11 sezon a ja wciąż czekam na więcej i więcej.
Raz do roku robię maraton i oglądam wszystko od nowa :D




 
 
Chirurdzy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11