Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Euphoriall
2020-01-31, 08:00
Pasztet z musztardą
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-02, 12:16   Pasztet z musztardą

Klik

A wy coś 'ciekawego' słyszycie bezinteresownie od obcych ludzi?

Na mnie dzisiaj jakiś ćwierćmózg 'tylko' gwizdał.




 
 
Pasztet z musztardą
Gość

Wysłany: 2013-08-19, 15:25   

Tak właśnie dziś przeglądam internet, odnośnie jednej ze spraw w której mam udział, całe szczęście anonimowo (przynajmniej w tych artykułach opublikowanych w sieci...) A to opinie które wyczytałam na temat swojej osoby autorstwa internautów, którzy wyrokują na podstawie jednego zdania. Wyiksowałam jedynie parę słów, by nie naprowadzać na moje miejsce zamieszkania i kogo sprawa dotyczy.

Cytat:
jaki status prawny ma mieszkanka pow. XXXXX składająca wniosek i czy została dokładnie wybzykana przez XXXXXX? Tutaj też nie są podane uzasadnione ewentualne korzyści ?


Cytat:
Czy mam rozumiec to tak,że radca prawny sporządził ten wniosek bezinteresownie na wniosek mieszkanki z pow. XXXXXX,która miała akurat taki kaprys, też bezinteresowny?


Cytat:
wniosek na wniosek mieszkanki, która miała taki kaprys i kasę ….. !!!


Także ciekawe jest czytać, jak obcy ludzie rozprawiają o Twojej motywacji, stanie majątku i prowadzeniu się :roll: Naprawdę żałuję, że mam w tym jakikolwiek udział, bo to prawdopodobnie przyniesie więcej szkody niż pożytku. I jeszcze mnie paranoja bierze, że moje dane wypłyną gdzieś na wierzch i wtedy to się nie pozbieram.




 
 
Pasztet z musztardą
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12