Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dom
Autor Wiadomość
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-31, 18:34   

Z żalem stwierdzam, że nie ma takiego miejsca, gdzie czułabym się bezpiecznie i kochana. Mój własny dom, to zlepek cegieł i tynku. Są w nim te dobre uczucia, które nie są skierowane do mnie. Czuję się tam jak intruz.



 
 
Dom
PersonaNonGrata 


Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 115
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-11-06, 14:12   

Cytat:
Czym dla Was jest dom?

Miejscem, w którym czuję że gdzieś przynależę.
Cytat:
Macie takie miejsce?

Na szczęście już tak.
Cytat:
Czujecie się gdzieś jak w domu?

W klubie.
Cytat:
A może czujecie się bardziej bezdomni?

Chyba można tak powiedzieć o moich odczuciach kiedy nie jestem na treningu, choć nijak ma się to do bezdomności w aspekcie fizycznym.
Cytat:
Macie takie miejsce i takich ludzi, którzy zawsze Was przyjmą z otwartymi ramionami?

Wyłączając jedną osobę, myślę że tak, aczkolwiek nie pozwalam sobie na zbyt głębokie relacje, więc nie dopuszczam zbyt blisko do siebie tych osób.

W mieszkaniu jest ostatnio coraz gorzej. Jestem traktowany jak intruz, czarna owca. No po prostu persona non grata :D Matka wszystko ciągle psuje, zrobiła się tak autoagresywna, że ja pier... :/




 
 
Dom
Ambi 



Wiek: 27
Dołączyła: 27 Paź 2013
Posty: 674
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2014-11-06, 17:06   

PersonaNonGrata napisał/a:
W klubie.

Tylko? :P

PersonaNonGrata napisał/a:
Matka wszystko ciągle psuje, zrobiła się tak autoagresywna, że ja pier...

Co masz na myśli?




I’ve woken now to find myself in the
shadows of all I have created.
 
 
Dom
PersonaNonGrata 


Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 115
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-11-06, 22:04   

Ambi napisał/a:
PersonaNonGrata napisał/a:
W klubie.

Tylko? :P

No dobra, u Ciebie też :* ale brałem pod uwagę moją codzienność, dlatego tak.
Ambi napisał/a:
PersonaNonGrata napisał/a:
Matka wszystko ciągle psuje, zrobiła się tak autoagresywna, że ja pier...

Co masz na myśli?

To że cały czas robi z siebie ofiarę, wciąż pretensje i ta jej rozszczeniowa postawa. Na dodatek jeszcze dowiedziałem się dzisiaj że "brat" ciągle ma do mnie jakieś wąty i skarży się matce. Że niby ja jestem faworyzowanym dzieckiem? Kurr... od lat jestem traktowany jak czarna owca, nie rozumiem skąd te jego pretensje. Na szczęście niedługo wyjeżdża...




 
 
Dom
xxxMsDeathxxx 


Wiek: 26
Dołączyła: 15 Kwi 2014
Posty: 91
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-11-09, 00:17   

Dom rodzinny ? Tak jest takie miejsce, ale nie lubię tam przebywać, nie tęsknie za nim jak i za tymi ludźmi. W ciągu miesiąca jestem tam zaledwie parę dni. Nie ciągnie mnie, żeby tam przebywać może to dlatego, że nie lubię brać tabletek uspokajających. Domem mogę nazwać to miejsce, w którym teraz jestem, a znajduję się u przyjaciółki, gdzie wiem, że mam spokój i gdzie zawsze jestem mile widziana, mimo że czasem mi samej jest głupio bo jestem tu prawie co weekend. ;/



" Teraz mam tam tylko czerwonawe blizny. Pewnie zostana na zawsze choc Goody twierdzi, ze z czasem zbledną.nie wiem, czy chce,zeby zbladly. Pewnie mowie teraz jak rasowy swir, ale nie chce zapomniec, jak sie wtedy czulem, choc bolalo. "
 
 
 
Dom
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-11-17, 19:59   

Od dłuższego czasu uważam, że nie ma czegoś takiego jak rodzina i dom rodzinny. Myślę, że rodzina to idiotyczna opcja. Według mnie to tylko zbiorowisko ludzi poczętych i urodzonych przez siebie. Rodzinę powinniśmy sami wybierać. :x
Dla mnie dom, w którym mieszkam to hotel, tylko wygodniejszy. Na razie nie muszę za nie płacić, ale muszę znosić innych domowników, aktualnie tylko dziadka. Nigdy nie było to moje miejsce i wolałabym go nie mieć. Nie raz próbowałam uciec, od dawna chcę wyjechać. Nie mam na świecie nikogo, więc miejsce mnie nie trzyma. :|




 
 
Dom
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-11-06, 23:51   

Cytat:
Czym dla Was jest dom (nie mam na myśli budynku)? Macie takie miejsce? Czujecie się gdzieś jak w domu? A może czujecie się bardziej bezdomni? Macie takie miejsce i takich ludzi, którzy zawsze Was przyjmą z otwartymi ramionami?

Nie, jest to moim marzeniem, czy może bardziej było, bo ostatnio już nie myślę o marzeniach.




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Dom
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-11-07, 22:36   

Jakże mogłabym nie czuć tego domu w pomieszczeniu w którym spędzam 3/4 swojego życia? Od niedawna znów poczułam się tutaj dobrze. Po za tym za mój "drugi dom" mogę uznać harcówkę w której to niestety jestem zazwyczaj raz tygodniowo, ale czuję się tam wręcz idealnie.



 
 
 
Dom
Beth48
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-12, 06:39   

Dom. Aż dom i jednocześnie tylko dom. Wiele ludzi tego nie docenia. Marzę o swoim domu, w którym będzie dużo miłości, spokoju i ciepła.
Domu nie mam, bo jak można nazwać domem to miejsce w którym jestem. Nie mam miejsca, w którym zawsze bym się dobrze czuła, zawsze towarzyszy mi uczucie gościa.




 
 
Dom
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-12-20, 18:09   

Dom to najgorsze miejsce.



Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Dom
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-12-20, 18:22   

Kiedyś myślałam, że mój dom rodzinny to straszne miejsce. Potem okazało się, że mam cudownych rodziców, którzy zawsze mnie przyjmą i zawsze mam gdzie wrócić. Może nie zawsze czuję się tu dobrze, ale na pewno bezpiecznie.



 
 
 
Dom
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-12-20, 21:34   

Cytat:
bezpiecznie

Zazdroszczę.




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Dom
Carrie 
Orak



Dołączyła: 20 Gru 2015
Posty: 65
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-12-20, 22:45   

Nidy nie odczułam chyba co to jest ten prawdziwy Dom.



:poduszki:
 
 
Dom
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-02-29, 22:51   

Dla mnie dom to miejsce do którego chce się wracać. W którym człowiek czuje się bezpiecznie. Miejsce, w którym ma się poczucie miłości, bliskości. Dom to dla mnie miejsce, w którym można uciec od świata i jego problemów. Zaszyć się w jego kącie i mieć poczucie, że tu nic mi nie grozi. Miejsce, w którym mogę mogę być sobą.

Mi brakuje właśnie tej bliskości pomiędzy wszystkimi członkami rodziny. Prawdziwej a nie udawanej relacji. Czuję się w nim bezpiecznie, ale czegoś mi w nim brak. Czasami nie mam ochoty do niego wracać bo męczy mnie, że będę musiała odpowiadać na pytania czy wszystko w porządku, czy coś się stało itp. No i nie czuję się w nim w pełni swobodnie.




Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Dom
jogusiek@ 



Wiek: 27
Dołączyła: 12 Sie 2015
Posty: 77
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-03-05, 22:44   

Czuję się w domu między przyjaciółmi lub będąc z rodzeństwem.
To jest dla mnie dom.




 
 
Dom
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11