Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co to znaczy normalnie jeść?
Autor Wiadomość
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-11-04, 08:28   

AliCS napisał/a:
Jak często? Wtedy, kiedy jesteśmy głodni i mamy na to ochotę.


A jak ktoś ma ciągle ochotę? :D




Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Co to znaczy normalnie jeść?
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-04, 13:04   

Tak się wtrącę, bo zgłaszać nie będę bo pewna nie jestem już, ale chyba u AliCS nie powinno być na końcu zdania "organizmowi"? :D



 
 
Co to znaczy normalnie jeść?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-19, 15:45   

Nie bardzo wiem, gdzie to napisać... więc dołączę się tutaj.

Ostatnio przez chorobę i problemy ze zdrowiem jadłam bardzo mało, potrafiłam jeden posiłek męczyć przez kilka dni. I wiecie, wcale mnie to nie cieszyło... Nie cieszyło mnie to, że sporo schudnę ani że nie mam apetytu... bardzo chciałam normalnie jeść - móc cieszyć się z gotowania i zjeść kilka różnych posiłków dziennie.

To chyba znaczy, że ED już za mną.




 
 
Co to znaczy normalnie jeść?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10447
Skąd: świat

Wysłany: 2016-02-19, 16:04   

Arya, to super. :tuli5:
A teraz jak z jedzeniem? Możesz już jeść normalnie, czy jeszcze Cię to niejedzenie trzyma?




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Co to znaczy normalnie jeść?
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-19, 16:07   

Tak czytam Wasze wypowiedzi i stwierdzamy, że nie umiem normalnie jeść... :|



 
 
Co to znaczy normalnie jeść?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-19, 16:07   

Szamanka napisał/a:
A teraz jak z jedzeniem? Możesz już jeść normalnie, czy jeszcze Cię to niejedzenie trzyma?

Staram się jeść regularnie, nie umiem tak od razu jeść normalnych, większych porcji... Jest lepiej, ale muszę się jeszcze przyzwyczaić do jedzenia... bo wciąż mogłabym prawie nie jeść.

Dzięki, że pytasz. :tuli:

KrólowaSzczurów, dlaczego?

60 minut na edycję posta, Niedobroto! Zło.




Ostatnio zmieniony przez 2016-02-19, 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Co to znaczy normalnie jeść?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10447
Skąd: świat

Wysłany: 2016-02-19, 16:12   

Arya napisał/a:
Staram się jeść regularnie, nie umiem tak od razu jeść normalnych, większych porcji... Jest lepiej, ale muszę się jeszcze przyzwyczaić do jedzenia... bo wciąż mogłabym prawie nie jeść.

Aha. ;) Tak jak Ci pisałam, o tym jednym leku, że z nim to trzeba ostrożnie. Oby wróciło wszystko do normy. :tuli5:

KrólowaSzczurów napisał/a:
Tak czytam Wasze wypowiedzi i stwierdzamy, że nie umiem normalnie jeść...

:smutna piątka:




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Co to znaczy normalnie jeść?
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-19, 16:22   

Arya, żeby jeść w towarzystwie, muszę się na prawdę zmuszać, każdy komentarz na temat ilości jedzenia wywołuje u mnie natychmiastową chęć przerwania posiłku.
Potrafię jeść raz dziennie, mimo głodu.
Jak coś mi smakuje, to jem do pęknięcia, a potem się wściekam na siebie, że zachowuje się jak prosię.
Traktuje jedzenie jak karę, a nie jak rzecz niezbędną organizmowi.
Potrafię wcisnąć w siebie żarcie z tempem karabinu maszynowego, byle tylko mieć to z głowy.

Teraz zauważyłam to wszystko i muszę się za siebie zabrać. Nie podoba mi się to.




 
 
Co to znaczy normalnie jeść?
repugnant78 



Wiek: 45
Dołączył: 25 Sty 2016
Posty: 53
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-02-19, 21:27   

KrólowaSzczurów napisał/a:
Potrafię jeść raz dziennie, mimo głodu.

Ja od wielu miesięcy prawie nic nie jem. Często jest to właśnie jeden, góra dwa "posiłki" dziennie. Rzadko jem coś na ciepło, a jak już to byle co. Dziś obudziłem się przed 14 i do tej pory zjadłem 2 kanapki. I chyba już dziś nic więcej nie zjem, a pewnie znowu będę czuwał do 4-5 rano, albo i dłużej. I ten dzień nie odbiega szczególnie od mojej normy. Odczuwam nadal głód i zdecydowanie nie jest to przyjemne uczucie, ale do pewnego stopnia się do niego przyzwyczaiłem i nie jest ono już tak dokuczliwe jak kilka miesięcy temu.
KrólowaSzczurów napisał/a:
Traktuje jedzenie jak karę, a nie jak rzecz niezbędną organizmowi.

A ja chyba próbuję sam siebie ukarać nic nie jedząc. Nie wiem do końca za co i po co, ale na pewno ma to wiele wspólnego z moim brakiem akceptacji samego siebie, a przy okazji chyba próbuję sobie zrobić krzywdę. Już kiedyś miałem podejrzenie anemii, a teraz to bym się zdziwił jeśli jeszcze się jej nie nabawiłem.




I have died and will die.
It's all right. I don't mind.
 
 
Co to znaczy normalnie jeść?
przebisnieg 



Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 60
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-23, 12:08   

No właśnie... Często zastanawiam się na tym, co to znaczy jeść normalnie. Ja mam tak, że jak zacznę się głodzić, to wraz z upływem czasu odchodzi mi ochota do jedzenia. Jem, ale mało. Potem zazwyczaj mój organizm wysyła mi sygnały o niedoborach i wiem, że jak nie zjem, to będę się czuć coraz gorzej. Więc od nowa próbuję jeść. I później jakoś tak się dzieje, że apetyt rośnie mi coraz bardziej. Czasami nawet nie czuję fizycznego głodu, ale taką przemożną ochotę na jedzenie. Nie mogę zapanować nad ciągłą chęcią jedzenia i ciągle jem. A potem wiadomo - wyrzuty sumienia, że za dużo, że się przytyło, że jestem taka beznadziejna... Nie wiem, jak sobie z tym radzić. Nie wiem, czy faktycznie mój organizm potrzebuje tyle jedzenia, czy to moja głowa mnie oszukuje... W każdym bądź razie czuję się źle ze swoim ciałem i czuję się zmuszona do nieustannej walki o szczupłą sylwetkę. To mnie wykańcza... Po prostu, czuję, że jestem w potrzasku.



 
 
Co to znaczy normalnie jeść?
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-28, 18:15   

Przykleję się tu.

Od jakiegoś czasu apetyt strasznie mi zmalał. Owszem, bywały już dni, kiedy nie jadłam nic lub prawie nic a później odbijało się to możliwością pochłonięcia niemal całej lodówy. Natomiast od jakiegoś miesiąca właściwie nie odczuwam głodu. I to nie dlatego, że jem regularnie zanim zgłodnieję - przeciwnie. Mimo niejedzenia nie czuję ochoty na posiłek. Często pierwszą rzeczą jaką zjem jest niewielki obiad, później kanapka albo zupka z proszku na dobranoc. I byłoby to może nawet fajne, gdyby nie to, że waga jak stała tak stoi.




 
 
Co to znaczy normalnie jeść?
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-28, 18:20   

Złośnica, zaczęłaś ostatnio przyjmować jakieś leki? Może masz więcej stresu niż zwykle?



 
 
Co to znaczy normalnie jeść?
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-28, 18:25   

Nie przyjmuję żadnych leków poza tymi doraźnymi na przeziębienie czy grypę (a na tę chwilę kompletnie żadnych). I generalnie poziom stresu w moim życiu niezmiennie waha się od wysokiego do bardzo wysokiego. Tylko do tej pory na stres reagowałam bardziej zajadaniem, z tego też wynikło moje upaśienie. Niejedzenie jest zupełnym novum. :)



 
 
Co to znaczy normalnie jeść?
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-02-28, 22:29   

Złośnica, Może da sie kupić coś w aptece na wspomaganie apetytu? Ja mam spokojną głowę jak nie mam chęci na jedzenie, schody zaczynają się jak się pojawia. Może powinnaś sie trochę zmusić do zjadania małych posiłków, może wtedy wszystko wróci do normy. Myślę, że jeśli trwa to miesiąc to żołądek jest trochę zamorzony dlatego nie chce się jeść.



Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Co to znaczy normalnie jeść?
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-28, 22:34   

Złośnica, a nie czujesz się osłabiona? Skoro jest Ci trudno wcisnąć w siebie jedzenie, to może pomyślałabyś o nutridrinkach, żeby chociaż nie wyjałowić organizmu?



 
 
Co to znaczy normalnie jeść?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12