Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Potworne biuro podróży
Autor Wiadomość
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-01, 18:19   

To ja też wezmę udział :)



Ostatnio zmieniony przez 2013-07-01, 18:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Potworne biuro podróży
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-07-01, 22:07   

Rozwielitko, mogłabyś i mnie wciągnąć na listę? :D



:myszka:
 
 
Potworne biuro podróży
Ainoria 
Żebrząca o miłość



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 104
Skąd: śląskie

Wysłany: 2013-07-02, 15:11   

Chętnie pokażę Ktulu moje okolice. Co prawda nie będzie ani wyjazdu nad morze, ani w góry, ale może na wsi mu się spodoba? Chciałabym się przekonać. Tak więc i ja proszę o dopisanie na listę.



,,Gdybym mógł, gdybym tak mógł wydrzeć sobie serce i odrzucić serce, i być bez serca. ”
 
 
Potworne biuro podróży
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-07-03, 15:30   

U mnie terminy się zmieniły w sierpniu tak ale początek września mnie nie ma w domu chyba że ma jeszcze ze mną pojechać pod Toruń to mogę przygarnąć go pod koniec sierpnia:)



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Potworne biuro podróży
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-03, 15:37   

Biorąc pod uwagę długość listy nie wiem czy się złapiesz w ogóle w tym roku :)

Przepraszam, że tak was szczuję, ale nie mogę się w tej chwili zabrać za robienie Ktulu. Mam w domu kompletny rozgardiasz - meble nieposkładane, na podłodze puste kartony, sterty książek, długopisów i jakieś śrubki, częściowo połamane panele podpierają ściany, spłuczka nie działa, licznik gazu niewymieniony, a płyta wiórowa nie chce się dać odkręcić. Chwilowa klęska żywiołowa mnie trochę przerosła, więc cierpliwości.




 
 
Potworne biuro podróży
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-26, 15:58   

Ucięło nam trochę postów.
Kogoś pewnie wycięło z listy. Jeśli któraś z tych osób się nie upomni, uciętą pozostanie albowiem nie mam wersji zapasowej.




 
 
Potworne biuro podróży
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-26, 21:06   

Miałam się właśnie pochwalić na fejsbuku, ale skoro mamy forum, to zrobię to tutaj: Ktulu dzisiaj dotarł cały i zdrowy bezpiecznie na miejsce. :yahoo: W przyszłym tygodniu zabieram go ze sobą w góry i zrobię kilka zdjęć... Mam wrzucać tutaj na forum czy robimy to na blogu?



 
 
Potworne biuro podróży
Ainoria 
Żebrząca o miłość



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 104
Skąd: śląskie

Wysłany: 2013-07-27, 10:13   

Mnie co prawda na liście, którą tutaj umieściłaś, nie ma. Jednak zachował się mój post z prośbą o wysłanie Ktulu i do mnie. Mogę spać spokojnie? Jestem brana pod uwagę w tym przedsięwzięciu?



,,Gdybym mógł, gdybym tak mógł wydrzeć sobie serce i odrzucić serce, i być bez serca. ”
 
 
Potworne biuro podróży
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-27, 12:37   

Ainoria napisał/a:
Jestem brana pod uwagę w tym przedsięwzięciu?


Skoro post jest i w dodatku się upominasz, to tak.

muszkieterka napisał/a:
Ktulu dzisiaj dotarł cały i zdrowy bezpiecznie na miejsce.


Zero komentarzy o reszcie zawartości koperty...

muszkieterka napisał/a:
Mam wrzucać tutaj na forum czy robimy to na blogu?

Ankietę chyba wcięło, ale więcej było głosów za umieszczaniem zdjęć tutaj. Zanim zrobisz zdjęcia stworzę temat do wklejania... tylko nie wiem gdzie, bo z tego co pamiętam głównym argumentem przemawiającym za umieszczaniem zdjęć w temacie było, że nie powinny być dostępne dla niezalogowanych, bo ktoś może robić zdjęcia sobie...
W moich myślach głupio, bo to kompletnie nie na temat, no i chyba nawet nie wszyscy z uczestników zabawy mają tam dostęp. To samo ze sprawami intymnymi i seksem. Jakieś propozycje? Władza, bierzesz udział, wypowiedz się :P Inni z resztą też.




Ostatnio zmieniony przez 2013-07-27, 12:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Potworne biuro podróży
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-07-27, 13:01   

rozwielitka, to w pewnym sensie jest Zjazd :) Ewentualnie można by w dziele: Rozmowy przy kawie i papierosie- tam niezarejestrowany użytkownik nie ma wstępu :) Sprawdziłam przed chwilą :)
Em wszyscy użytkownicy zarejestrowani mają tam wstęp?




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Potworne biuro podróży
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-27, 13:08   

Em wyjechała, nie odpowie ci w tej chwili. W sumie sama się do niej zwracałam post wyżej. O, ja głupia. A to kto ma gdzie dostęp można sprawdzić w regulaminie i jeśli umiem czytać ze zrozumieniem, to wszyscy to widzą. Także chyba tam pójdzie.



 
 
Potworne biuro podróży
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-07-27, 13:09   

rozwielitka, widzisz wredna: Duszka, ma czasem dobre pomysły :D



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Potworne biuro podróży
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-27, 13:11   

Tak, tak, może nawet byś się nadawała na moda :*



 
 
Potworne biuro podróży
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-07-27, 13:12   

rozwielitka, niee :) Ale miło mi to czytać :) A kiedy Kutulu nas odwiedzi- która jestem na liście?



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Potworne biuro podróży
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-27, 13:24   

Masz dostęp do dokładnie takiej samej ilości postów co ja :) Ale masz rację - na okoliczność 'zmartwychwstania' forum warto by uaktualnić listę. Zaraz, tylko zrobię temat ze zdjęciami, bo mam problem z jedną z fotek.



Ostatnio zmieniony przez 2013-07-27, 13:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Potworne biuro podróży
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14