Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Związek z rozsądku czy z miłości?
Autor Wiadomość
LalaEś 



Wiek: 32
Dołączyła: 05 Maj 2016
Posty: 190
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-06, 11:00   

Wydaje mi się, że najlepsze jest znalezienie tego środka, miłość, ale rozsądna. Sama mogę powiedzieć, że jestem w związku z rozsądku, ale raczej z mojej strony, z jego strony jest to miłość. Byłam w sytuacji kiedy kochałam kogoś, ale z rozsądku nie mogłam być z ta osobą. Próbowałam zapomnieć, poznałam mojego aktualnego partnera. Z zauroczenia po 5 mięsiącach byłam w ciąży. Urodziłam 9 miesięcy temu, nadal tęsknie za moją miłością, wiem że skopałam to na własne życzenie. Strasznie się bałam wtedy. Teraz wiem, że lęki były objawem choroby, gdybym zaryzykowała mogłabym zyskać dużo. Teraz jestem nieszczęśliwa, z człowiekiem, dla którego to ja jestem całym światem. Powinno mnie to uszczęśliwiać, ale wiem, ze nie zasługuję na niego. Wiem, że jestem z nim z rozsądku, bo mamy dziecko. Mamy dziecko i nic więcej się nie liczy. Sam rozsądek nie wystarczy, żeby z kimś być.



"- Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie!"
 
 
 
Związek z rozsądku czy z miłości?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12