Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co Was trzyma na forum?
Autor Wiadomość
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-18, 14:15   

Mercy, czytaj dokładnie ktoś napisał...
Zresztą ta oczywiste nie musi paść wprost trzeba czytać miedzy wierszami




 
 
Co Was trzyma na forum?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2013-06-18, 14:28   

Tak naprawdę pomóc to niewiele możemy, możemy się wpierać, rozmawiać ze sobą, ale stricte pomóc mogą specjaliści. Doradzić gdzie szukać pomocy - owszem, pomóc - nie zawsze.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Co Was trzyma na forum?
toxic
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-18, 14:34   

Mercy napisał/a:
To sorry jedna osoba to napisała. :P Ja tylko się dziwię, ze prawie nikt tego nie napisał. :)
Co nie znaczy, ze nikt nie pomaga ;)


Ja bym się bał czegoś takiego napisać... chciałbym pomagać ale nie wiem czy potrafię i czy jestem w stanie...

A wracając do tematu co mnie trzyma no forum to przede wszystkim ludzie... mnóstwo wspaniałych ludzi... i bałbym się teraz odejść... wiem co by się stało... teraz trzyma mnie dodatkowo pewien rodzaj odpowiedzialności... Nie wiem czy potrafiłbym się odnaleźć jakbym dostał bana... Jakby mnie odcięto od forum... za dużo dla mnie znaczy... Czuję się tu w miarę bezpiecznie i dobrze...




 
 
Co Was trzyma na forum?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-18, 14:45   

Mercy napisał/a:
Ja tylko się dziwię, ze prawie nikt tego nie napisał.

Nikt nie napisał, że pomaga, ale wszyscy napisali, że otrzymują wsparcie, towarzystwo i pomoc... jak to możliwe? :wtf?:




 
 
Co Was trzyma na forum?
LightingOwl 



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 336
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-06-18, 19:52   

Jeszcze niedawno chciałem rozstać się z forum bo wydawało mi się że dość źle na mnie działa ale po tym jak spotkałem parę osób szybko zmieniłem zdanie, chciałbym poznać jak najwięcej takich ludzi. Tutaj mogę być sobą, otwarcie rozmawiać na tematy które bał bym się poruszyć z innymi i w ogóle swobodnie rozmawiać. Czuję że trafiłem w odpowiednie miejsce dla mnie.
Co do tego wsparcia, z mojego punktu widzenia to wygląda tak że wszyscy po prostu na siebie uważają i mniej lub bardziej starają się wspierać, to jest chyba normalne.




 
 
Co Was trzyma na forum?
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-06-20, 12:40   

Jakiś czas temu wróciłam, po tym jak daaawno temu Mercy mnie stąd wyrzuciła :P Muszę przyznać, że w międzyczasie podczytywałam forum jako gość.

Co mnie tu trzyma? Chyba jakiś sentyment. Poznałam tu wielu wspaniałych ludzi, otrzymywałam pomoc i sama ją dawałam, śmiałam się z głupotek i martwiłam problemami innych. Mam poczucie, że forum to taki mały ekosystem, gdzie każdy jest potrzebny i dla każdego znajdzie się miejsce.




:myszka:
 
 
Co Was trzyma na forum?
Valentina 
Valentina



Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 186
Skąd: z nikąd

Wysłany: 2013-06-26, 06:21   

Ja jestem tu bo, lubię te osoby. Lubie pomagać innym w budzie pomagałam, najsłabszym mimo, zże sama nie byłam 5 ale to mi odpowiadało bo sama przez to ćwiczyłam i czułam się lepiej. Tu mogę zobaczyć, że nie tylko ja miałam po***ne życie, że wiele osób ma gorzej i że nie ma co się użalać. Wiec to forum pomaga mi, i nie czuje się sama gdy sama jestem w domu a jej nie ma.



Trzeba więcej niż patrzeć by na prawdę widzieć
 
 
 
Co Was trzyma na forum?
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-08-12, 08:27   

Przede wszystkim użytkownicy. Wydaje mi się, że jesteśmy z tego samego gatunku.
Czuję się tutaj zrozumiany i zaakceptowany. Kiedy się rejestrowałem, byłem bliski załamania i realizacji różnych planów. Dzięki forum trzymam się jakoś. Utrzymujecie mnie przy życiu :)
Mam często wrażenie jakbyśmy gdzieś sobie siedzieli, np. w parku. W kilka osób, nieraz w kilkanaście. Jestem też tam z Wami, słucham o czym rozmawiacie, czasem się odzywam.

Nie usunę konta, nie zniknę. Nie mam do czego wracać.




dead but delicious
 
 
Co Was trzyma na forum?
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-08-12, 09:22   

Trudno to jednoznacznie sprecyzować. Na pewno użytkownicy, bo czuję z nimi więź, pewnie dlatego, że każdy z nas coś przeszedł dla nas strasznego. Kolejnym powodem jest zrozumienie, nikt nikogo nie potępia za jego życie. Chętnie tu wracam i nie chciałabym by to się skończyło.



Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Co Was trzyma na forum?
UR 
indestructible



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 388
Skąd: ...w nim ta moc ?..

Wysłany: 2013-08-26, 23:00   

Co mnie trzyma na forum...fajny temat, a po zmianie władz, z którymi nie do końca się zgadzałem, aż chce mi się pisać :D .
Cóż. Moje powołanie to psychologia, ludzie, praca z nimi i prostowanie ich pogiętych myśli, oczywiście jeśli chcą. Jakiś czas temu zrozumiałem że nawet jeśli bardzo chcemy i bardzo się będziemy starać, to nie możemy prostować kogoś, kto tego nie chce. Znalazłem się tutaj ponieważ nie mogłem sobie poradzić ze swoimi problemami i szukałem wsparcia. Teraz, mając już trochę lat i umiejąc to i owo, sądzę że jestem w stanie udzielić jakiejś całkiem sensownej rady. Może jeszcze nie pomóc tak super hiper, ale wyklarować ścieżkę spośród chaosu myślowego. Za kilka lat mam ambicje bycia najlepszym psychologiem w Polsce, (potem na świecie :D ). Pieniądze są fajne, ale tego akurat dla kasy nie robię - to po prostu moja pasja, stąd chcę ją pogłębiać w każdy możliwy sposób. Tutaj, pomagając Wam tak jak potrafię najlepiej uczę się, a jednocześnie proponuję jakiś rodzaj pomocy. Ciesze się że coraz więcej ludzi do mnie pisze w sprawie rozmówek ^^. Podsumowując, co mnie tutaj trzyma... Wy, Skrzaty Kochane, bo do póki jesteście i potrzebujecie takiego pogiętego pręta jak ja, dopóty tutaj będę i będę się czuł spełniony. Jeden z moich pacjentów powiedział mi, że wkurzam go strasznie niszcząc jego pesymistyczno-negatywny światopogląd moją falą pozytywizmu. Tak więc można też powiedzieć że jestem tutaj, aby Was powkurzać, o ! :D (szczególnie modów, moją ortografią :b )

Ej, no właśnie. Ort. | Muszkieterka




I've come to bring U hell..
Psycholog nie ocenia. Psycholog analizuje każdą opcję.
KrakóW/LubliN
Ostatnio zmieniony przez 2013-08-27, 01:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Co Was trzyma na forum?
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-26, 23:03   

UR napisał/a:
.fajny temat, a po zmianie władz, z którymi nie do końca się zgadzałem, aż chce mi się pisać

Do mnie też tym uderzasz? :P




 
 
Co Was trzyma na forum?
toxic
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-26, 23:05   

Czuczi napisał/a:
UR napisał/a:
.fajny temat, a po zmianie władz, z którymi nie do końca się zgadzałem, aż chce mi się pisać

Do mnie też tym uderzasz? :P

Albo raczej do mnie :roll:




 
 
Co Was trzyma na forum?
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-26, 23:08   

toxic napisał/a:
Czuczi napisał/a:
UR napisał/a:
.fajny temat, a po zmianie władz, z którymi nie do końca się zgadzałem, aż chce mi się pisać

Do mnie też tym uderzasz? :P

Albo raczej do mnie :roll:

Jak do Ciebie? Przecież Ty teraz jesteś Adminem :) a nie byłeś.




 
 
Co Was trzyma na forum?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-26, 23:12   

Ze zdania nie wynika, czy nie zgadza się ze zmianą, czy z nowymi władzami...



 
 
Co Was trzyma na forum?
UR 
indestructible



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 388
Skąd: ...w nim ta moc ?..

Wysłany: 2013-08-26, 23:13   

No bijcie się kuźwa :P Piję do Mercy, bo mimo że cholerę lubię i rozumiem, to nie zgadzałem się ani trochę z jej stylem prowadzenia forum... Ździebko olewcze. Odnośnie Ciebie Czu - znasz moje zdanie :* . A nowych adminów nie ocenię, bo są świeżutcy jak szczypiorki, a poza tym rzadko się udzielałem ostatnimi czasy (;



I've come to bring U hell..
Psycholog nie ocenia. Psycholog analizuje każdą opcję.
KrakóW/LubliN
 
 
Co Was trzyma na forum?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12