Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: chiroptera
2019-01-06, 23:54
Dysleksja itp.
Autor Wiadomość
Valentina 
Valentina



Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 186
Skąd: z nikąd

Wysłany: 2013-06-13, 19:24   Dysleksja itp.

Mrs_Malakian,Mrs_Malakian wiecie co, ale mnie wszyscy W, *RWIACIE słyszał ktoś o dysekcji na ty forum !!!!!!!!
pięknaistota, Witaj miło Cię poznać, jakbyś chciała pogadać służę pomocą na PW
sp. nie musisz używać żadnych j*ebanych znaków jak do mnie piszesz pa

Poprawiłam temat.




Trzeba więcej niż patrzeć by na prawdę widzieć
Ostatnio zmieniony przez 2014-07-27, 21:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Dysleksja itp.
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-06-13, 19:28   

Valentina, ja słyszałam tylko o debilizmie.



 
 
Dysleksja itp.
Valentina 
Valentina



Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 186
Skąd: z nikąd

Wysłany: 2013-06-13, 19:33   

Sadist, To może najwyższy czas, byś się czegoś więcej dowiedziała, poczytała o dysekcji, dysgrafii, może spojrzysz na pewne rzeczy inaczej. :htsz:
Mercy ma to, że osoba taka nie widzi, że robi błędy dla niej jest dobrze napisane.
http://www.bpp.com.pl/?le...right=dysleksja




Trzeba więcej niż patrzeć by na prawdę widzieć
Ostatnio zmieniony przez Valentina 2013-06-13, 19:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Dysleksja itp.
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-06-13, 19:39   

Valentina, takie choroby zostały wymyślone po to, by osoby pokroju Ciebie miały fajne wymówki. So sorry.

[ Dodano: 2013-06-13, 20:41 ]
Mercy napisał/a:
W ogóle co ma dysekcja (1. rozcięcie ciała, otworzenie zwłok; 2. rozbiór krytyczny utworu przez rozłożenie na części) w spólnego z błędami?


Valentina napisał/a:
Mercy ma to, że osoba taka nie widzi, że robi błędy dla niej jest dobrze napisane.


To Ty nawet czytać nie umiesz, bo chorujesz?




 
 
Dysleksja itp.
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-06-13, 19:43   

Mercy, tak właściwie, to dysleksja... :roll:



 
 
Dysleksja itp.
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-06-13, 19:46   

LOL. <3 Kocham Was.



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Dysleksja itp.
Gość

Wysłany: 2013-06-13, 19:48   

Sadist napisał/a:
Valentina, takie choroby zostały wymyślone po to, by osoby pokroju Ciebie miały fajne wymówki. So sorry.


Tru, tru. Według mnie ludzie z dysleksją etc. powinny dużo czytać, bo to pomaga. No ale wiadomo, łatwiej powiedzieć "oh mam dysleksję, nie możesz zwracać mi uwagi", zamiast przeczytać raz na jakiś czas książkę.


pięknaistota, witaj.




Ostatnio zmieniony przez Sadist 2013-06-13, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dysleksja itp.
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-06-13, 20:19   

No nie do końca się z Wami zgodzę w tym temacie, bo przez pewien czas też myślałam podobnie jak Wy, ale mam kolegę, który ma dysleksję i rzeczywiście, on robi tak dziwne błędy, że zaraz widać, że to nie wynika z niedouczenia, tylko rzeczywiście coś z nim nie tak. Ale ta teoria o czytaniu jest faktycznie prawdziwa, powinno się z tym walczyć.

pięknaistota, miejmy nadzieję, że się nie przestraszyłaś :lol:




 
 
 
Dysleksja itp.
Regis 
sorrow dreamer


Wiek: 27
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 194
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-06-13, 20:49   

pięknaistota
Witam serdecznie :)
Mercy napisał/a:
Ale pisząc na każdej przeglądarce podkreśla błędy więc to lenistwo

Chyba, że dana osoba nie jest orłem z informatyki i nie wie po prostu o tym lub nie umie ustawić, sam mam być informatykiem i się w to nie bawie ;)




"Będziemy już razem (...) Na zawsze (...) Jestem Twoim przeznaczeniem?"
 
 
 
Dysleksja itp.
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-14, 09:49   

Sadist napisał/a:
takie choroby zostały wymyślone po to, by osoby pokroju Ciebie miały fajne wymówki

Choroba istnieje. Tylko, ze to chyba jedyna choroba, której ofiary zamiast się leczyć próbują sprawić, żeby reszta świata tez zachorowała.

Mercy napisał/a:
dysekcja

Może w wyniku dysekcji mózgu powstaje dysleksja? :D




 
 
Dysleksja itp.
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-14, 10:10   

Jak dla mnie to istnieje dysleksja i "dysmózgia"... Osoby z dysleksją faktycznie robią dziwne błędy, piszą niepoprawnie mimo, że znają doskonale zasady pisowni, ale jednocześnie też starają się tych błędów unikać, ćwiczą, czytają, piszą... osoby z "dysmózgią" oczekują, że cały świat się do nich dostosuje, bo przecież one są "chore" i coś od nich wymaga wysiłku... a to przecież oburzające prosić kogoś o choćby minimalny wysiłek. Ciekawe czy te osoby byłyby takie wyrozumiałe dla księgowej z dyskalkulią, której by umkną jeden rząd znaków przy przelewaniu im pensji :lol:



 
 
Dysleksja itp.
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-14, 10:27   

Emaleth napisał/a:
Ciekawe czy te osoby byłyby takie wyrozumiałe dla księgowej z dyskalkulią, której by umkną jeden rząd znaków przy przelewaniu im pensji :lol:

Umknął! Ty dysmózgu! :D




 
 
Dysleksja itp.
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-14, 11:08   

Emaleth napisał/a:
jednocześnie też starają się tych błędów unikać, ćwiczą, czytają, piszą...

masz rację, tylko ćwiczenie, czytanie i pisanie nic nie da. tutaj nie da się sprawić, że trudności będą mniejsze. takie osoby faktycznie świetnie znają zasady ortograficzne, ale najzwyczajniej w świecie nie potrafią ich zastosować w praktyce. co do czytania i pisania - obawiam się, że jest to również ogromny wysiłek, bo mylą się litery. to naprawdę ogromna dysfunkcja i bardzo współczuję takim osobom, zwłaszcza wciąż uczącym się. jeden z moich dyslektycznych uczniów był spocony, kiedy miał coś przeczytać przed klasą. przeżywał traumę. :roll: właśnie dlatego inaczej egzekwowało się od niego wiedzę, nie pisał i nie czytał, tylko słuchał i mówił. dlatego strasznie przykro czytać coś takiego:
Sadist napisał/a:
Valentina, takie choroby zostały wymyślone po to, by osoby pokroju Ciebie miały fajne wymówki. So sorry.

to prawda, że teraz prawie każdy ma zaświadczenie o dysleksji, ale uwierz mi, że wiarygodne zaświadczenie da się rozpoznać. nikt sobie tego nie wymyślił. to naprawdę istnieje.

Emaleth napisał/a:
Ciekawe czy te osoby byłyby takie wyrozumiałe dla księgowej z dyskalkulią, której by umkną jeden rząd znaków przy przelewaniu im pensji :lol:

taka osoba nie ma szans zostać księgową.




 
 
Dysleksja itp.
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-14, 11:14   

kokosowa napisał/a:
ćwiczenie, czytanie i pisanie nic nie da. tutaj nie da się sprawić, że trudności będą mniejsze

Ale da się sprawdzić za każdym razem jak się coś pisze na forum...

Shift ci się zepsuł?




 
 
Dysleksja itp.
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-14, 11:22   

rozwielitka napisał/a:
Ale da się sprawdzić za każdym razem jak się coś pisze na forum...

jeśli przeglądarka podkreśla, to tak. ale nie o tym przecież tam wyżej pisałam.

rozwielitka napisał/a:
Shift ci się zepsuł?

tak, a Tobie?




 
 
Dysleksja itp.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16