Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowy przekaźnik mocy
Autor Wiadomość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-24, 21:39   Forumowy przekaźnik mocy

Temat inspirowany "forumowymi przytulaskami", ale jego celem jest przekazywanie pozytywnej energii do wykorzystania w każdym niedestrukcyjnym celu.

Zasada jest prosta - jedna osoba przesyła :siłacz: , która następnie ulega translacji na kod binarny i w takiej formie jest przekazywana siecią światłowodową, łączami satelitarnymi i każdym innym łączem internetowym do komputera/notebooka/komórki odbiory, w której ponownie ulega przetłumaczeniu w :siłacz: i zwiększa zasoby energetyczne każdego kto to przeczyta. Tak aby nam się łatwiej walczyło...

Ja dziś wysyłam transport
:siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz:
do wszystkich piszących, że już nie mają siły.




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2011-08-24, 21:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Forumowy przekaźnik mocy
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-08-24, 21:53   

Emaleth, omg (uśmiechnęłam się) dziękuję. :alfons:
wysyłam :siłacz:




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Forumowy przekaźnik mocy
Green_girl_94 



Wiek: 29
Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 1080
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-08-24, 21:56   

To ja Wam też wysyłam :siłacz:
I dziękuję za pozytywną energię ;)
:siłacz: :siłacz:




"Ale zaprawdę, chcąc się spodobać
śmierci, ja ciągle muszę fałszować
Słowa ogromnej tej zapowiedzi." - Rafał Wojaczek
Ostatnio zmieniony przez Green_girl_94 2011-08-24, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Forumowy przekaźnik mocy
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-24, 21:56   

:siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz:
łapcie na zapas ;) ściągajcie kilobajty siły ode mnie :D




Ostatnio zmieniony przez wirus 2011-08-24, 22:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Forumowy przekaźnik mocy
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-08-24, 22:27   

aśka., :gentelman: ja złapałam wszystko i nic nikomu nie dam :świnka:



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
Ostatnio zmieniony przez Duszka 2011-08-24, 22:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Forumowy przekaźnik mocy
acic 



Wiek: 113
Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 425
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2011-08-25, 14:09   

Niech moc będzie z Wami... i ze mną :fala: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :)



Skowyt męczenników dodaje uroku piekielnemu pożarowi.Nie należy skowytem ognia podsycać, pożar, który wybuchł, nie jest piekielny, lada chwila sam zgaśnie.Nie należy ulegać pokusie skowytu - choć - nie ma co ukrywać, jest to pokusa w swych kiczowatych urokach znaczna.
 
 
Forumowy przekaźnik mocy
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-26, 22:30   

Duszka, :siłacz: :siłacz: :siłacz: nowa dostawa specjalnie dla Ciebie :*



 
 
Forumowy przekaźnik mocy
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-27, 18:11   

czarną-linia, przesyłam :siłacz: abyś wygrała ze złymi myślami.



 
 
Forumowy przekaźnik mocy
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-27, 18:14   

Emaleth, Dziękuję. Pewnie się przyda...



 
 
Forumowy przekaźnik mocy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-27, 18:26   

czarną-linia, dla Ciebie: :fala: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :)



 
 
Forumowy przekaźnik mocy
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-27, 18:29   

naamah666, Dziękuję. Ale po co mi ta głupia siła, głupia moc gdy wszystko jest beznadziejne... Ale mimo wszystko dziękuję Wam :tuli:



 
 
Forumowy przekaźnik mocy
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-08-27, 19:30   

aśka., kochana jesteś :*

:siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: :siłacz: dzisiejsza dostawa ode mnie.




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Forumowy przekaźnik mocy
acic 



Wiek: 113
Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 425
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2011-08-29, 13:00   

czarną-linia, ta ' głupia siła ' jest po to, żebyś powolutku zaczynała zauważać różne wyjścia z sytuacji, ale te pozytywne. A później Ci sie przyda na rozruch. Myśle, że już sama świadomość, że ktoś się dzieli z Tobą czymś dobrym jest skarbem. Odwiń go ttlko z papierka. Nie jesteś sama :tuli: a to, żeby Ci było słodko :ciastka:



Skowyt męczenników dodaje uroku piekielnemu pożarowi.Nie należy skowytem ognia podsycać, pożar, który wybuchł, nie jest piekielny, lada chwila sam zgaśnie.Nie należy ulegać pokusie skowytu - choć - nie ma co ukrywać, jest to pokusa w swych kiczowatych urokach znaczna.
 
 
Forumowy przekaźnik mocy
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-29, 15:01   

acic, Dziękuję ;*



 
 
Forumowy przekaźnik mocy
Green_girl_94 



Wiek: 29
Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 1080
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-08-29, 21:17   

Wysyłam dzisiaj do Was wszystkich moją moc :siłacz: :siłacz:



"Ale zaprawdę, chcąc się spodobać
śmierci, ja ciągle muszę fałszować
Słowa ogromnej tej zapowiedzi." - Rafał Wojaczek
 
 
Forumowy przekaźnik mocy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13