Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Piercing i tatuaże
Autor Wiadomość
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-04-02, 17:10   

Mam 3 dziurki ( teraz tak jakby 2 :D ) i wszystkie robiłam u kosmetyczki. Nic się nie działo, ale też dużo czytałam na ten temat i rozumiem wszystkie - przeciw - kosmetyczce. Ale jak już miałam jakby w tym miejscu przebite raz, ale mi zarosła, to rozumiem, że nie różni się to od zwykłego przebicia za pierwszym razem, tak?



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Piercing i tatuaże
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2016-04-02, 18:28   

.Shadow., mniej boli przy przekłuciu. Przynajmniej ja zawsze miałam takie wrażenie, przy kolejnym dokłuwaniu.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Piercing i tatuaże
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-04-02, 19:52   

Szamanka, Aha, dzięki. ;)



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Piercing i tatuaże
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-04-19, 23:02   

Ja też mam tatuaż. Jak znikałam z forum to nie miałam jeszcze. W sumie to świeża sprawa bo z października 2015. Teraz pozostaje mi tylko iść na poprawkę tych kawałków które są na biało. Zresztą dziewczyna, która mi robiła tatuaż mówiła, że prawie na 100% tak będzie. Swoją drogą komuś zdarzyło się zasnąć na siedząco podczas robienia tatuażu? Mnie tak :D .
Mój tatuaż może się komuś wydać banalny, śmieszny czy coś. Może powiedzieć, że jestem głupia bo są tam imiona- męża i synów. Mąż zdążył mnie wku***ć już jak robiłam tatuaż. Powiedziałam, że nie będę jego imienia zamazywać- będzie skreślony co najwyżej :D . Ciężko przełknął ten obrazek. Rzucał teksty, że chciał mieć kobietę bez tatuaży- powiedziałam, że miał :D .
Mój obrazek powstał na podstawie wzoru, który kiedyś mi narysowała Ever. To było dawno, dawno temu. Wizja ewoluowała. Ale obrazek oddaje jakie mam bagno w głowie.




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Piercing i tatuaże
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-17, 16:11   

megi-s, bardzo ciekawy pomysł na tatuaż. :) Fajnie to wygląda.


Znalazłam właśnie artykulik:
Inicjatywa Project Semicolon (Projekt Średnik) została zapoczątkowana przez Amy Bleuel w 2013 roku. Dziewczyna chciała w ten sposób upamiętnić swojego ojca, który popełnił samobójstwo. Od tego momentu wytatuowany średnik stał się symbolem ludzi, którzy mieli lub ciągle mają depresję, myśli samobójcze czy mniejsze lub większe problemy emocjonalne.To także oznaczenie osób zmagających się z uzależnieniami i samookaleczeniem.

Spotkaliście się z czymś takim?




Ostatnio zmieniony przez Naamah 2016-05-17, 16:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piercing i tatuaże
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-17, 16:12   

Naamah, pisaliśmy o tym w temacie "Depresja i inne sposoby uwidaczniania". Tam pisałam, że za 2 lata zamierzam sobie taki zrobić na lewym nadgarstku.



 
 
Piercing i tatuaże
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-17, 16:13   

Arya napisał/a:
Naamah, pisaliśmy o tym w temacie "Depresja i inne sposoby uwidaczniania". Tam pisałam, że za 2 lata zamierzam sobie taki zrobić na lewym nadgarstku.

Przegapiłam widocznie lub nie pamiętam. Również zastanawiam się nad czymś takim, ale raczej za uchem...




 
 
Piercing i tatuaże
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-17, 16:16   

Naamah, ja nie słyszałem. Ale inicjatywa wydaje się bardzo ciekawa, aż sam się zacząłem zastanawiać czy sobie gdzieś małego średnika nie zrobić przy okazji robienia nowego tatuażu.



 
 
Piercing i tatuaże
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-17, 16:16   

Dla mnie to symbol idealny, powiązany też z tym, czym zajmuję się na co dzień.



 
 
Piercing i tatuaże
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-17, 17:25   

Z tego co pamiętam, kiedy jakiś czas temu o tym dyskutowaliśmy, to większość osób wyśmiała pomysł średnika, jako symbolu depresji. :P Ja tam nie mam nic przeciwko, taki znaczek można ładnie wkomponować w jakiś rysunek lub napis. A sam w sobie jest bardzo delikatny.

A ja wciąż i wciąż marzę o tatuażu... Boję się tylko o moją przyszłą pracę, w której taki "ozdobnik" może nie być tolerowany. Zresztą... tak samo jak blizny, które przecież już mam. :roll:




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Piercing i tatuaże
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-17, 18:24   

Tak sobie teraz myślę, że już nawet kotka ze średnikiem widziałam, więc może mój stosunek do tego symbolu się zmieni. :) Ja niezmiennie marzę o tatuażu symbolizującym moje wyjście z deprechy. :)



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Piercing i tatuaże
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-17, 18:25   

Ella napisał/a:
Ja tam nie mam nic przeciwko, taki znaczek można ładnie wkomponować w jakiś rysunek lub napis.

Moim zdaniem tylko w taki sposób ten znaczek byłby akceptowalny. I nie do końca widzę sens tatuowania sobie symbolu, który nie jest w żaden sposób zakorzeniony w społeczeństwie, nawet większość osób dotkniętych problemem nie ma pojęcia o jego znaczeniu.

Ella napisał/a:
A ja wciąż i wciąż marzę o tatuażu... Boję się tylko o moją przyszłą pracę, w której taki "ozdobnik" może nie być tolerowany. Zresztą... tak samo jak blizny, które przecież już mam.

Chciałabyś zrobić tatuaż w jakimś widocznym miejscu? Jeśli nie bierzesz pod uwagę dłoni, szyi ani twarzy, to przecież zawsze można ukryć go pod ubraniem.




 
 
Piercing i tatuaże
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-17, 19:16   

Daithi napisał/a:
Chciałabyś zrobić tatuaż w jakimś widocznym miejscu? Jeśli nie bierzesz pod uwagę dłoni, szyi ani twarzy, to przecież zawsze można ukryć go pod ubraniem.

Przedramiona, ewentualnie obojczyk. Latem trudno będzie mi wytrzymać w długim rękawie, ale jeśli w moim przyszłym miejscu pracy będzie klimatyzacja czy coś w ten deseń, to pewnie dam radę. :P




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Piercing i tatuaże
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-18, 01:10   

Naamah, super, nie wiedziałam o tym. Teraz przy następnym tatuażu zrobię dwa. :) Muszę jeszcze przemyśleć gdzie by ten średnik zrobić. :P



 
 
 
Piercing i tatuaże
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-18, 06:53   

Ella, ja zamierzam po prostu tak jak teraz - chodzić w lecie w koszulach z długim rękawem.

A dla mnie wystarczy, że o znaczeniu symbolu będę wiedziała ja i moi przyjaciele. Nie przeszkadza mi, że inni będą go uważać za zwykły znak interpunkcyjny.




 
 
Piercing i tatuaże
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12