Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Piercing i tatuaże
Autor Wiadomość
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-20, 08:22   

R. de Valentin napisał/a:
Niech sam sobie zrobi "jakiś" tatuaż, jak ma ochotę, a nie namawia Ciebie.

Namawia teraz, bo kiedyś wspominałam o tatuażu. Chciałam, ale teraz sama nie wiem. Nie mam pomysłu na wzór, który chciałabym mieć na ciele. A jak wiadomo, to powinna być w pełni przemyślana decyzja. Może kiedyś strzelę sobie tatuaż, ale póki co raczej nie.




 
 
Piercing i tatuaże
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-23, 15:35   

Mam do zrealizowania dość duży projekt na plecach i nie wiem jak się za to zabrać :oops: . Mniej więcej wiem, co chciałabym mieć wytatuowane, ale nie mam pojęcia jak to załatwić z tatuatorem :lol: . Czy muszę przyjść do niego już z gotowym wzorem (i czy w rzeczywistym rozmiarze, bo on będzie na całe plecy i średnio mi się widzi tachanie czegoś tak wielkiego od salonu do salonu, zwłaszcza że jeszcze nie wybrałam i prawdopodobnie będę trochę jeździć po Polsce), czy może są tatuażyści który mniej więcej załapaliby o co mi chodzi i sami by go narysowali...

Chcę wydać na niego trochę pieniędzy i zależy mi, żeby był porządnie zrobiony. Lubię konkret :D .




 
 
Piercing i tatuaże
Gość

Wysłany: 2014-06-23, 15:42   

prostitute, nie musisz mieć wzoru w rozmiarze jaki chcesz zrobić. Wystarczy że będzie on w mniejszym rozmiarze, a tatuażysta Ci go odpowiednio zeskanuje, powiększy i wypełni szczegóły już przy robieniu (bo jak będzie rysował Ci go na skórze to drobnych detali sie poprostu nie rysuje, je sie uzupełnia z kartki. Oczywiście możesz też powiedzieć osobie która będzie Ci robić tatuaż o co Ci chodzi i on napewno narysuje swój projekt ale on zawsze sie będzie różnił od tego który dokłądnie chcesz mieć zrobiony więc moja rada: narysuj/wydrukuj sama co chcesz, nawet w małym rozmiarze i pokaż go tatuażyście. On już będzie wiedział co z tym zrobić.

A jeśli można spytać. Jaki tatuaż chcesz sobie zrobić? i Jakiej wielkości?




 
 
Piercing i tatuaże
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-23, 15:45   

Chcę go mieć w kolorach, powinnam przynieść wzór wypełniony kolorami czy lepiej będzie jeśli wezmę sam konturowy szkic?

edit: pawia w kwiatach, na całe plecy :D




 
 
Piercing i tatuaże
Gość

Wysłany: 2014-06-23, 15:56   

prostitute, no wiesz, najlepiej przynieść gotowy wzór w kolorach, rozmiarze i wszystkim... ale jak ktoś dobrze tatuuje to jak przyniesiesz czarno-biały i mu powiesz w jakich kolorach ma być to też to zrobi. Wielu z nich to utaletowani artyści po ASP któzy poprostu zarabiają za życie robieniem tatuaży a nie malowaniem obrazów, więc można polegać na ich umiejętnościach.

No ja na wiele tatuaży które bym chciał mieć, nawet na całych plecach to paw w kwiatach do nich nie należy :D Ale co kto lubi :) Moja rada: zastanów się dobrze nad tym... i wcale nie dlatego że "jak będe wyglądać z tym mając 70 lat", zwyczajnie chodzi o to że może za 5 lat spodoba Ci się jakiś wzór, zmienisz poglądy i stwierdzisz że fajnie by było mieć na plecach wielkiego anioła, albo żabe, albo cthulhu, albo twarz Donalda Tuska :D cokolwiek... i wtedy skoro już będziesz mieć plecy wytatuowane to nastepnego na plecach sobie nie zrobisz.




 
 
Piercing i tatuaże
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-23, 16:31   

Ja mam trochę inne podejście chyba :D . Dla mnie tatuaże to sztuka dla sztuki, chcę żeby był piękny. Fakt, za 10 lat mogę sobie stwierdzić "kur... a mogłam mieć szopkę betlejemską z małym Jezuskiem, a tak to całe plecy zmarnowane" i biorę to pod uwagę :lol: . Tak czy inaczej, wydaje mi się że z dobrze zrobionego tatuażu i tak będę zadowolona za parę lat, nawet jeśli wzór mi się znudzi.
A ja dla odmiany nie lubię np. dziarania 10 mniejszych tatuaży, bo każdy ma osobny przekaz i znaczenie... Rozumiem, ale estetycznie mi się nie podoba takie rozdrabnianie się. Fajnie, jak tatuaż dla kogoś coś znaczy, ale cóż... jestem estetką do bólu i dla mnie piękno samo w sobie jest celem :D . A pomysł, który mam w głowie jest moim zdaniem piękny i odpowiada mi.




 
 
Piercing i tatuaże
Gość

Wysłany: 2014-06-23, 16:33   

prostitute, w takim razie życze powodzenia i oby tatuaż był taki jaki oczekiwałaś by był :*

PS. A mój tatuaż ma już 6 lat... i nadal nie zmieniłbym go na żaden inny... choć mam już pomysły jakie inne sobie zrobić :)




Ostatnio zmieniony przez 2014-06-23, 16:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piercing i tatuaże
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-06-23, 17:07   

Nusquam, nie wiedziałam, że masz tatuaż. Pokazywałeś go tu kiedyś? Jeśli nie, to czy pokażesz? :)



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Piercing i tatuaże
Gość

Wysłany: 2014-06-23, 17:12   

Ella, jak dorwe aparat to pokaże :)



 
 
Piercing i tatuaże
Gość

Wysłany: 2014-06-23, 17:22   



Bóg RA płynący łódką po nieboskłonie (metafora podróży przez życie). Tutaj wyszedł jakoś szaro ale w rzeczywistości jest bardziej czarny.




 
 
Piercing i tatuaże
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-06-23, 17:28   

Co on ma nad głową?



 
 
Piercing i tatuaże
Gość

Wysłany: 2014-06-23, 17:31   

Sadist, słońce z wężem...





 
 
Piercing i tatuaże
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-06-23, 17:41   

Przepraszam... Myślałam, że jakiś wazon... Ślepa ja. :facepalm:



 
 
Piercing i tatuaże
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-06-23, 18:01   

Nusquam, wiadomo, że całkowicie nie mój styl, ale chwali się, że wybrałeś sobie wzór, który nadal Ci się podoba. :)

Czy tatuaże zawsze bledną po dłuższym czasie?




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Piercing i tatuaże
Gość

Wysłany: 2014-06-23, 18:06   

Ella napisał/a:
Czy tatuaże zawsze bledną po dłuższym czasie?


Przeważnie. Ale to zależy w jakim miejscu masz. Jeśli tatuaż masz w takim miejscu że w lecie jest odkryty to z czasem zblednie. Ale jeśli masz go na udzie, pupie, czy innym miejscu które nawet w lecie zasłaniasz przed słońcem to utrzyma się czarny przez wiele lat.




 
 
Piercing i tatuaże
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13