Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Premiery
Autor Wiadomość
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-26, 19:07   

Mustela Nivalis napisał/a:
Całkiem niedawno wystartował nowy serial z Evą Green. <3 Zatytułowany jest Penny Dreadful i zamierzam się niebawem na niego rzucić. ;)


Obrazek

Ooo, ten plakat wygląda bardzo apetycznie! Na pewno ogarnę. :D




 
 
Premiery
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-26, 19:26   

A co myślicie o tym:



Wygląda kontrowersyjnie, ale i bardzo ciekawie. Do tego reżyserem jest Patryk Vega, a ten człowiek dobrze robi tego typu produkcje - wszak Pitbull, to jeden z najlepszych polkich filmów (i seriali) sensacyjnych ostatnich 10 lat.

Ja czekam z niecierpliwością!




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
Ostatnio zmieniony przez Mustela Nivalis 2014-05-26, 19:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Premiery
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-05-29, 14:32   

Jestem po obejrzeniu dwóch odcinków Penny Dreadful.

Tutaj delikatny spoiler i moja opinia. :

Chyba nie będę oglądać tego serialu wieczorami. Byłam najzwyczajniej w świecie przerażona. Niby nie typowy horror wysysający z mózgu resztki rozsądku i każący zapalać światło w drodze do łazienki, ale rodził napięcie w niektórych momentach. Generalnie nie do końca wiem, o co w tym wszystkim chodzi, ale postać Vanessy Ives przyprawia mnie o dreszcze. Muzyka dobra, atrakcyjność aktorów 4/10, fabuła intrygująca. Nie mogę doczekać się Draculi... Polecam - Sadiczek.





 
 
Premiery
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-02, 23:20   

Jestem po obejrzeniu czterech odcinków Penny Dreadful i chyba znalazłem swój drugi ulubiony serial, zaraz po American Horror Story. Zakochałem się w fabule i aktorach (szczególnie w Vanessie i Dorianie Grayu, który mnie niesamowicie pociąga :roll: ).
Bardzo mi się podoba czas i miejsce akcji. Londyn w epoce wiktoriańskiej to chyba najlepszy Londyn.
Świetne też są nawiązania do Kuby Rozpruwacza, Szekspira, Frankensteina, Doriana Graya etc.
Bardzo polecam. <3




 
 
Premiery
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-06-03, 00:36   

Kot napisał/a:
Londyn w epoce wiktoriańskiej to chyba najlepszy Londyn.


To prawda. Zupełnie inny niż współczesny Londonistan.




dead but delicious
 
 
Premiery
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-06-03, 07:32   

A ja mam pewne wątpliwości. Obejrzałam dwa odcinki Penny Dreadful, pewnie sięgnę po więcej, niby czuję się zachęcona, ale wykręca mnie, kiedy pojawia się na ekranie Josh Hartnett jako Ethan Chandler, nigdy nie trawiłam facjaty i aktorstwa tego człowieka. Postać Doriana to też dla mnie jakaś porażka... Jestem wysoce wymagająca co do tego "dziecka" Oscara Wilde'a, więc jeszcze chyba żaden znany mi odtwórca tej roli nie przypadł mi do gustu estetycznie. :/



Disqualified as a human being.
 
 
Premiery
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-06-03, 07:59   

Mustela Nivalis, ale przyznaj, że scena 'opętania' Vanessy w drugim odcinku była imponująca. :) Właśnie, właśnie... czy dodano już napisy do czwartego epizodu?!



 
 
Premiery
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-06-03, 08:06   

Do Evy Green nie mam większych zastrzeżeń. Uwielbiam ją. Cholera, jak oni ją ubierają tam jeszcze. <3



Disqualified as a human being.
 
 
Premiery
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-06-03, 08:07   

Prawda?! Jest boska!



 
 
Premiery
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-03, 12:47   

Dla mnie wszyscy aktorzy świetnie odgrywają swoje role. Reeve Carney, który gra Doriana Graya, według mnie właśnie estetycznie jak najbardziej pasuje. Połączona niewinność z pożądaniem...

Odcinek czwarty jest chyba najlepszym jak do tej pory, a zakończenie... Wiedziałem, że tak to się skończy. :love:

Co do roli Evy Green to jej gra aktorska jest imponująca. Jakby ktoś ją wyjął z epoki wiktoriańskiej i wsadził do serialu. Jej uroda wpasowuje się idealnie (jej kości policzkowe <3 ). Jest surowa, zdecydowana, tajemnicza, mroczna...




 
 
Premiery
Neverhood 


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 262
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-06-07, 22:54   

Hmm... przyznam się, że zamierzałem tu napisać jakąś odjazdową recenzję, po czym stwierdziłem, że jestem pod tym względem okrutnie nieudolny, więc po prostu podsumuję krótko swoją dzisiejszą wizytę w kinie :D

The Fault in Our Stars - Gwiazd naszych wina

Film niby dla nastolatek, niby sztampowy - historia miłości chorej na raka Hazel i chłopaka, którego poznała na grupie wsparcia. Otóż okazuje się, że chyba w głębi duszy jestem typową nastolatką, bo film podobał mi się bardzo i przyznam, że choć nie ryczałem jak bóbr (zresztą nie mam w zwyczaju płakać na filmach), to jednak musiałem mieć jakieś okruszki w oczach :D Historia jest poruszająca i na pewno jest w niej przesłanie, z którego można skorzystać. Film generalnie jest smutny, ale nie dołujący - a wręcz może dodać sił do walki ze swoimi problemami. Ja po seansie wyszedłem z lekkim sercem, bo stwierdziłem, że moja historia mogłaby wyglądać podobnie... więc czym ja się, do cholery, cały czas zamartwiam!? :D

Polecam, niezależnie od wieku i płci. Tutaj trailer dla zaciekawionych, choć niespecjalnie bym się nim sugerował:
http://www.youtube.com/watch?v=9ItBvH5J6ss

Poza tym, tak już od siebie dodam - po raz pierwszy w tym roku byłem w kinie i muszę chyba chodzić częściej. Z dzisiejszego seansu jestem zadowolony :)




 
 
Premiery
Vanilla 


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-06-08, 00:16   

Neverhood, wybieram się na ten film do kina. Książkę uwielbiam, zobaczymy jak będzie z ekranizacją.



 
 
Premiery
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2014-06-08, 13:06   

Ja również planuję wybrać się na to do kina, bo zakochałam się w tej książce. Niestety nie grają w moim mieście, ale połowa osób z mojej klasy chce się na to wybrać, więc pewnie coś się zorganizuje. :)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Premiery
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-06-13, 13:33   

Kot napisał/a:
Reeve Carney, który gra Doriana Graya, według mnie właśnie estetycznie jak najbardziej pasuje. Połączona niewinność z pożądaniem...


Jak dla mnie ciągle to jest nie to. Ale być może moje wyobrażenie powstałe w trakcie lektury "Portretu..." jest na tyle stabilne, a ja na tyle wymagająca, że mało kto mu sprosta. ;) Muszę przyznać, że Josh Hartnett zupełnie obrzydził mi końcówkę czwartego odcinka, no nie trawię gościa. Nie wykręcałoby mnie, gdyby ktokolwiek inny byłby na jego miejscu i chyba wolałabym zobaczyć Sembene albo siniejącego Frankensteina. :roll:

Ciachem w serialu jest dla mnie Timothy Dalton (Sir Malcolm). Ten mężczyzna jest jak wino. <3


Cytat:
The Fault in Our Stars - Gwiazd naszych wina


Boję się tego filmu, ale jestem jednocześnie ciekawa, ponieważ zbiera zaskakująco dobre recenzje. Nie w dosłowny sposób się obawiam, rzecz jasna, chodzi mi raczej o pewien rodzaj estetyki, tkliwości i całej tej otoczki, jaką potrafią mieć produkcje ze śmiertelnie chorymi nastoletnimi bohaterami. :roll:




Disqualified as a human being.
 
 
Premiery
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-06-13, 13:39   

Nie mogę doczekać się, aż dostępny w sieci będzie najnowszy film z Angeliną Jolie - Maleficent. Borze, jaka ona jest piękna, jeszcze w tej charakteryzacji... :love:



 
 
Premiery
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12