Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Joga
Autor Wiadomość
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-07-09, 05:34   

Krzysiu, póki co oddycham, kiedy Pan z YT mówi, że mam to robić, bo po prostu się zapominam. ;) Ale myślę, że to kwestia to wypracowania. Ważne jest, żeby oddech był świadomy, a to trudne - dla mnie oczywiscie. Dla innych to może pikuś :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Joga
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-10-21, 20:09   

Od zeszłego tygodnia chodzę na stacjonarne zajęcia z jogi i meeega mi się podoba :D


<<< Dodano: 2021-01-11, 18:46 >>>


Pierwsza jogowa kontuzja - ponaciągałam chyba wszystkie mięśnie szyi i karku przez niepoprawne wykonanie świecy... Boli jak diabli.




:myszka:
 
 
Joga
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2021-01-15, 07:08   

nie rozumiem trochę ideologi Jody (napisałem tak specjalnie dla śmiechu, nawiązanie do mistrza Jody) niektórzy się rozluźniają a mnie to wkurza muszę być aktywny nie pasywny umysłowo a Joda mnie drażni bezczynnością .



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Joga
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-06-04, 18:37   

Zapisałam się na 10-tygodniowy kurs jogi do zaufanego prowadzącego. Fizjoterapeutka powiedziała, że to dobry sport przy mojej kontuzji, a moje ciało zdecydowanie potrzebuje się więcej poruszać. Przy okazji będzie dobry na głowę. :3 Ciekawa jestem, czy ćwiczenie tradycyjnej jogi wpłynie pozytywnie na moje treningi acroyogi.



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Joga
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-05-27, 19:45   

Próbuję swoich sił w jodze, jako, że głębsza filozofia mnie nie fascynuje i się w nią nie zagłębiam to stanęło na tej o nazwie Yin. Fizjoterapeutka także uznała, że to dobre dla mnie. Spokojna joga w ćwiczenia oddechowe, rozciągające i wzmacniające. Kilka zajęć za mną i chyba zostanę w tym dłużej. Po przebytych covidach praca z oddechem także się przyda.



 
 
Joga
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11