Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
WF, basen etc.
Autor Wiadomość
Kasia17 


Wiek: 30
Dołączyła: 17 Kwi 2011
Posty: 455
Skąd: z tego świata...

Wysłany: 2011-09-08, 17:30   

Ella muszę no chyba, że podam powód dlaczego nie powinnam chodzić na basen.. :ściana:
Rehabilitację mam zaległe i je tak przesuwałam, aż ortopeda się poirytował..
Trudno..to będzie masakra.. Jedynie się wystrasza..
Zazdroszczę ci nauczycielki, niesamowita :)




..Gdy patrzę przed siebie widzę przestrzeń , gdy za siebie pustkę...
 
 
WF, basen etc.
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2011-09-08, 17:33   

czarną-linia, Kasia17, ja także cieszę się z takiej nauczycielki :)
Choć 1 września mocno się wystraszyłam, bo mieli nam ją zmienić na kogoś innego... Wtedy cały mój plan by runął. Na szczęście wszystko się wyjaśniło.

Kasiu, a te rehabilitację to tylko z lekarzem będziesz miała, tak? Wiesz, jedna osoba to zawsze lepiej niż cała klasa ;)




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
WF, basen etc.
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-08, 17:36   

Ella, Ja miałam fajnego wcześniej pana od wf . Znaczy wyrozumiałgo. Wiele razy widział rany ale nic nikomu nie powiedział. A inni od razu biegną do kogoś i dzwonią. Kłóciłam się z nim ale wygrałam. A inni nie są tacy ulegli jak on. Teraz mam taka wymagająca że masakra. Miałam z nią w gim. Zazdroszczę ci



 
 
WF, basen etc.
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-08, 18:20   

Dziewczyny... no to pójdziecie pocięte... i co się stanie? ?wiat się nie zawali... ludzie będą patrzeć? No i tak z tego co mówicie to macie z nimi zły kontakt... Nauczyciele się wystraszą? No i co z tego? Szkoda zaprzepaścić rok nauki z tego powodu. Jesteście autoagresywne i świat się musi z tym pogodzić albo Wam pomóc...



 
 
WF, basen etc.
Kasia17 


Wiek: 30
Dołączyła: 17 Kwi 2011
Posty: 455
Skąd: z tego świata...

Wysłany: 2011-09-09, 15:38   

Ella, ortopeda i inne dzieciaki, które mają też zalecone rehabilitacje na basenie.. Gdyby tam chodziły 16-17 lat to spoko, trudno by nic się nie działo, ale to jest szeroki zakres wiekowy od 5-6 latków do 18-no góra 20... Jak dzieci zobaczą to się wystraszą.
Heh i mam za swoje..




..Gdy patrzę przed siebie widzę przestrzeń , gdy za siebie pustkę...
 
 
WF, basen etc.
quietis 


Wiek: 28
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 172
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2011-09-09, 20:55   

blizny to blizny. nie ukrywam swojej ręki. nikt na to nie zwraca uwagi. jak się przebieram na wf, to staram się zakrywać udo. i tyle.

nie robię z tego wielkiego halo. nikt mi nie może udowodnić nic poza tym, że się cięłam. nikt nie wie, dlaczego. jestem anonimowa, nie muszę odpowiadać




 
 
WF, basen etc.
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-15, 14:28   

Myślę sobie nad jutrzejszym dniem i wf a raczej dwoma wfami... Przydałoby się ćwiczyć bo nie można zbierać samych jedynek... I tak już pewnie będę miała kape za nie...
Pani nie pozwala w bluzach itp więc myślę czy ćwiczyć bez znaczy się w krótkim rękawku ale na ręce od nadgarstka do zgiecia łokcia mam jeszcze blizny, bo to już nie rany ale są jeszcze czerwone a raczej czerwono różowe... Nie wiem czy ćwiczyć czy nie. Co byście zrobili na moim miejscu ?
Bo ją się waham ponieważ nie chce robić problemów siostrze albo coś bo znowu będzie kłopot jak ktoś zauważy i jej powie...




 
 
WF, basen etc.
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2011-09-15, 15:37   

czarną-linia, ja ćwiczę w 3/4 rękawie (nie odsłaniam ramion, bo mam tam blizny przerostowe, okropne), bo od nadgarstków do łokci ślady są mniej widoczne. Wiesz, na wuefie jest się raczej w ruchu, nikt nie powinien skupiać się na Twoich rękach :)
A może nie zakładaj bluzy, skoro nie można, ale po prosty bluzkę z dłuższym rękawem?
Lepsze to, niż kolejna jedynka i nieusprawiedliwiona nieobecność.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
WF, basen etc.
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-09-15, 15:51   

czarną-linia, a może weź bandaż elastyczny? Masz to na jedne ręce? I w internecie znajdź jak zawiązać. Jakby się ktoś pytał to powiedz, że boli Cię staw i lekarz tak Ci kazał.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
WF, basen etc.
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-16, 08:59   

Ćwiczyłam na wf w krótkim rękawku... Zaraz mam 2 wf. I żałuję że się odważyłam...



 
 
WF, basen etc.
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2011-09-16, 15:54   

czarną-linia, czy ktoś zauważył? Ktoś coś mówił? Nauczycielka, uczniowie?



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
WF, basen etc.
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-16, 17:15   

Ella, Nauczycielka chyba nie ale niektórzy uczniowie tak... Już całkiem potwierdziłam ich opinię że jestem dziwna...



 
 
WF, basen etc.
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-07, 16:24   

Mam pytanie...
Bo mam wf a nawet dwa jutro i... I mam obie ręce pociete ale mniejsza o to... Sądzicie że lepiej zabandażowac obie ręce czy ich nie bandażowac ? A będę mieć bluzę czyli jak zawsze jak to zrobię... Tylko że jak podniose rękę to rękaw idzie w dół i wszystko widać... Tylko zastanawiam się czy nie zorientują się lub nie zaciekawia bandażem...




 
 
WF, basen etc.
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-07, 16:43   

Zostaw bez bandaża. Twoje ręce, nie ich sprawa. Przynajmniej ja tak to odbieram.



 
 
WF, basen etc.
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-07, 16:48   

Wiesz, miałam nieraz bez bluzy i widzieli blizny i była wielka afera...
Ale pewnie i tak się zorientują jak zobaczą bandaż chociaż myślę że lepiej bandaż niż rany...
Ale nie jestem pewna dlatego pytam :)




 
 
WF, basen etc.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11