Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ćwiczenia
Autor Wiadomość
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-27, 05:30   

Artemisia napisał/a:
a nie wstydzicie się? Ja nie mogłabym znieść ludzi co się na mnie gapią. :/

Nie ma czego się wstydzić. :) Ale rzeczywiście ludzie patrzą. Jedna starsza pani nawet uciekała przede mną, bo myślała, że ją gonię!




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Ćwiczenia
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-08-27, 10:16   

KrólowaSzczurów, nie no nic nie ma, może źle to zabrzmiało. :P Ja po prostu mam strach przed ludźmi co mnie obserwują i dla mnie bieganie jest zbyt 'publiczne'. Ale bynajmniej chciałabym kiedyś go przełamać, bo bieganie to świetny sposób na dobrą kondycję.



"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Ćwiczenia
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-27, 10:45   

Artemisia, ale w tym nie ma nic dziwnego, teraz bardzo dużo osób biega, przynajmniej w moim mieście. I jak ja na nich patrzę, to po prostu myślę "biegnie, ciekawe, ile już przebiegł/a i ile jeszcze da radę" i tyle, na tym moje myśli się kończą.
Artemisia napisał/a:
Ale bynajmniej chciałabym kiedyś go przełamać, bo bieganie to świetny sposób na dobrą kondycję.

Bez "bynajmniej", bo zdanie traci sens :)




 
 
Ćwiczenia
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-27, 12:18   

Artemisia, to świetny sposób nie tylko na kondycje, ale i na samopoczucie! :)



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Ćwiczenia
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-08-27, 18:38   

Empiria napisał/a:
Artemisia, ale w tym nie ma nic dziwnego, teraz bardzo dużo osób biega, przynajmniej w moim mieście. I jak ja na nich patrzę, to po prostu myślę "biegnie, ciekawe, ile już przebiegł/a i ile jeszcze da radę" i tyle, na tym moje myśli się kończą.

W moim mieście także biega mnóstwo osób. Często mijają mnie osoby mocno zasapane, które wręcz człapią, a nie biegną. Zawsze mnie wtedy zastanawia czemu nie zwolnią albo nie przejdą do marszu, skoro teraz autentycznie straszliwie się męczą...
Są też inne osoby, które biegną bardzo cicho i "wdzięcznie", z powagą na twarzy, jakby ten wysiłek nie robił na nich wrażenia. I to już rozumiem. Wtedy nie dziwię się, że biegają.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Ćwiczenia
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-27, 20:03   

Ella, ale żaby było tak:
Ella napisał/a:
biegną bardzo cicho i "wdzięcznie", z powagą na twarzy, jakby ten wysiłek nie robił na nich wrażenia

to najpierw zazwyczaj musi być tak:
Ella napisał/a:
Często mijają mnie osoby mocno zasapane, które wręcz człapią, a nie biegną. Zawsze mnie wtedy zastanawia czemu nie zwolnią albo nie przejdą do marszu, skoro teraz autentycznie straszliwie się męczą...



A co do wstydu, to kiedyś się wstydziłam... a potem przekonałam się, że większym wstydem jest dla mnie leżenie na kanapie przed telewizorem niż sapanie i pocenie się.




 
 
Ćwiczenia
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-08-28, 12:24   

To głupie, ale też wstydzę się biegać/ćwiczyć na dworze. Tutaj na przedmieściach często widać osoby biegające w profesjonalnych ubraniach do tego przeznaczonych i ja w swoich bojówkach (bo nie miałam pieniędzy na legginsy) i zwykłej koszulce czułam się gorsza; miałam po prostu wrażenie, że im lepiej idzie bieganie ode mnie i w przeciwieństwie do nich wyglądam jak ledwo zipiący burak, a oni jak zawodowi sportowcy. Dlatego zawsze wychodziłam biegać po zmroku.
I do tego te wszystkie psy wyprowadzane na spacer, albo wybiegające z ogrodów...




wish I could ctrl+Z you
 
 
Ćwiczenia
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-30, 00:09   

Hathor, w Decathlonie strój do biegania to kwestia 40-50zł plus buty (a to jest mega ważne!). Legginsy się ścierają, nie są za dobre.



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Ćwiczenia
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 00:52   

Niedotykalna, a w mieście, znanym jako Helmstedt, zakładasz najstarszy dres i porządne buty i robisz rundkę....



 
 
Ćwiczenia
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-30, 01:03   

KrólowaSzczurów, dres jest OK, nie ściera się tak. Ale buty muszą być porządne, bo nawet 3 tygodnie wystarczą, żeby zajechać stawy. Dobre obuwie chroni przed tym. Gdyby mi pies nie zeżarł tych butów... Yhhh. :marzyciel:



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Ćwiczenia
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 06:40   

Niedotykalna, ja zaczynałam w zwykłych butach sportowych, uznałam, że jeśli nie wiem czy ta forma aktywności będzie dla mnie, to nie ma sensu inwestować w obuwie i strój i tak też robi wiele osób.
Niedotykalna napisał/a:
Legginsy się ścierają, nie są za dobre.

Mi się żadne nie ścierają, wersja zimowa będzie miała teraz 3 sezon. :D


W ogóle to temat o ćwiczeniach, o bieganiu jest osobny. :D




 
 
Ćwiczenia
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-08-30, 08:03   

Niedotykalna, teraz już pieniądze na to są, gorzej było 2 lata temu, jak nawet spodenki za 50zł były dużym wydatkiem. :P
A buty już upatrzone, czekam na wypłatę. ^^




wish I could ctrl+Z you
 
 
Ćwiczenia
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-30, 09:43   

Lennei napisał/a:
Niedotykalna, ja zaczynałam w zwykłych butach sportowych, uznałam, że jeśli nie wiem czy ta forma aktywności będzie dla mnie, to nie ma sensu inwestować w obuwie i strój i tak też robi wiele osób.

Też zaczynałam w byle czym, żeby sprawdzić czy w ogóle mi się chce to robić. :) Po 4 tygodniach kupiłam buty i strój. Buty to duży wydatek niestety.
Lennei, dużo biegasz?
A z tymi legginsami to ja już nie wiem, moje musiały być złej jakości.

Hathor, nic tylko czekać buty i w trasę. xD :)
Ja dzisiaj kupiłam buty, ale już nie było mnie stać na takie jak przedtem. Ale te spełniają wszystkie wymagania stawiane takim butom, więc jest OK. Tylko pewnie szybciej się zniszczą. No cóż, buty albo pies. :marzyciel: Teraz moje będę chyba na lampie wieszać, bo ta szarańcza wszędzie znajdzie, ukradnie i zeżre - dosłownie, ona je... je.




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Ćwiczenia
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 10:09   

Niedotykalna, pozwolę sobie odpowiedzieć na Twój post w temacie o bieganiu: http://www.autoagresywni....=1782&start=405 ;) .



 
 
Ćwiczenia
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-30, 22:37   

Ktoś może zna lekki zestaw ćwiczeń dostępnych za darmo (najchętniej na youtube) dla kobiety 50+, dla której nawet Mel B jest niewykonalna?



 
 
Ćwiczenia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11