Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ćwiczenia
Autor Wiadomość
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-07, 12:21   

Xysaim, ćwiczysz wg jakiegoś filmiku, czy ktoś Ci rozpisał plan? Właściwie sam przysiad prawidłowo zrobiony nie jest łatwością, a jak za lekko wchodzi, to warto dorzucić obciążenie, to samo z wypadami, jak się ma prawidłową technikę ogarniętą to można wprowadzać utrudnienia w ćwiczeniach.



 
 
Ćwiczenia
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-12-26, 12:05   

I znów się poddałem z ćwiczeniami i znów przytyje ehhh :(



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Ćwiczenia
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-12-26, 17:37   

Konrad96, no to pozostaje deficyt kaloryczny. ;)

***


Zastanawiam się czy ktoś na forum może próbował poprawić swoją koordynację ruchową w domowym zakresie? Jeśli tak, to jak to robiliście? Z moją jest jakiś dramat i zaczęłam poszukiwanie alternatywnych metod pracy nad nią. Do tej pory jakieś proste ćwiczenia taneczne w stylu zumby dawały rezultaty, ale ostatnio znowu zaczęłam po prostu wyłączać się przy muzyce i w efekcie bezwładnie machać kończynami cofając się w efektach. :/




Disqualified as a human being.
 
 
Ćwiczenia
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1675
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-12-27, 22:08   

Zaczynam po Nowym Roku z opaską sportową!



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Ćwiczenia
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 22
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 429
Skąd: śląskie

Wysłany: 2021-03-02, 17:08   

Mam spore problemy z kręgosłupem (kurde, ledwo po osiemnastce weszłam w "dorosłość" i już mnie wszystko boli xD) i właściwie to każdy dzień muszę zaczynać od ćwiczeń, aby móc jakkolwiek funkcjonować przed komputerem. Głównie są to jakieś skłony i agrafki, ale czasem znajdzie się miejsce dla przysiadów, brzuszków czy deski. Chciałabym wrócić do nawyku robienia tego codziennie, najlepiej jeszcze połączyć z Nordic Walking (ogólnie z tym jest super sprawa i gorąco polecam!) i dużą ilością wody. Może w wakacje, gdy nie będzie tyle błota, to wreszcie się ruszę...



 
 
 
Ćwiczenia
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2021-03-02, 17:24   

Śugestio, zobaczysz jeszcze, jak to po dwudziestce wszystko strzyka we wszystkim, to jest dopiero półtorej nogi nad grobem…!



 
 
Ćwiczenia
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2021-03-02, 18:54   

Śugestia, ja mam pracę siedzącą, więc się nawet szarpnęłam na matę z kolcami i jak pamiętam o jej regularnym używaniu to nawet odczuwam poprawę. Plus jakieś ćwiczenia z dziedziny jogi dla początkujących na kręgosłup dla osób pracujących przy komputerze. Filmik trwający 10 min z prostymi ćwiczeniami i człowiek jakiś bardziej wyprostowany. :D



 
 
Ćwiczenia
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 22
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 429
Skąd: śląskie

Wysłany: 2021-03-03, 19:54   

Adenium, drogie te maty, nie wiem czy warto, jak tu tylko o kręgosłup chodzi. :D Najciężej zawsze jest się zmotywować do tych ćwiczeń. Jakoś nigdy się nie chce. Może właśnie to jest czas, aby skusić się na jogę? :siłacz:



 
 
 
Ćwiczenia
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2021-03-03, 20:57   

Śugestia, to zależy które maty, bo są droższe za kilka stów i takie do 100zł, i ja mam właśnie tą drugą, kupioną zresztą z polecenia innych, którym mata pomaga na plecy, bo mi już brakło pomysłów.
Mnie z kolei joga nie przekonuje w sama w sobie by się w niej rozwijać, ale podebrałam kilka ćwiczeń na kręgosłup, ćwiczeń które są proste i działają, bo jakby z filmików łatwiej mi się ćwiczy niż z własnym zestawem ćwiczeń, które znam, bo włączam filmik i powtarzam za kimś, nie skupiam się na liczeniu, przerwach...
I tak ogólnie się jeszcze waham nad wykupieniem dostępu do aplikacji z zestawami ćwiczeń, ale to już bym musiała się do tego zabrać porządnie i wykorzystać pakiet...




 
 
Ćwiczenia
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2021-03-04, 00:03   

Śugestia napisał/a:
Może właśnie to jest czas, aby skusić się na jogę?

Każdy czas na jogę jest dobry ;) Gosia Mostowska ma na swoim kanale na YT kilka filmików z praktykami na kręgosłup, polecam.




:myszka:
 
 
Ćwiczenia
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1675
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-04-18, 19:14   

Jak najlepiej ćwiczyć? Codziennie czy co 2 dzień?



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Ćwiczenia
Czu 
Bipolar.



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2019
Posty: 998
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-04-29, 21:57   

Muszę wrócić do intensywniejszego ruchu... Na razie chodzę. Dużo chodzę. Zaliczam z synem dwa spacery dziennie.
Byłam w takim stanie po ciąży, że przejście 1,5 km było nie lada wyczynem a na drugi dzień umierałam z bólu... Na szczęście już to za mną. Spacery są coraz dłuższe, szybsze i mniej męczą. Chodzę dwa razy dziennie po 1,5-2 godzin.
Kolejny etap to lekkie ćwiczenia, ale z powodu przepukliny pępkowej jest to prawie nie możliwe... Orbitrek ustąpił miejsce synowi a pływalnie jeszcze zamknięte. Jak tylko otworzą, to wracam.
Brakuje mi wody.

Już jest lepiej ale czuję jakieś takie znudzenie... Potrzebuje endorfin.




"Been searching somewhere out there
For what's been missing right here."
LP
:cama:
 
 
Ćwiczenia
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-04-29, 22:17   

Czu, aaaaale bym chciała tyle łazić. Nie umiem się zmotywować, żeby na takie długie spacery wychodzić. Po robocie o 17:00 już się odechciewa wszystkiego :/

Ale staram się ostatnio chodzić chociaż trochę. Chociaz jakiś krótko spacer 2-3km...




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Ćwiczenia
Czu 
Bipolar.



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2019
Posty: 998
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-04-29, 22:30   

WhiteBlankPage., mnie też było ciężko zacząć i się zmotywować. Zaczęło się od terapii przez telefon. Żeby nie prowadzić jej w domu, brałam syna w wózek, słuchawki na uszy i w drogę... Zazwyczaj do lasu, żeby było ciszej i można było pogadać i się skupić... I tak się zaczęło... A że syn mało śpi, najlepiej śpi w wózku to tak to wykorzystuje. To chwila dla mnie, gdy mogę posłuchać muzyki czy audiobookow..w domu nie mam na to czasu ani możliwości.
I tak się przyzwyczaiłam, że dwa razy dziennie wychodzę. Przed południem i popołudniem. Po drodze zaliczam sklep, więc nie muszę już jechać po zakupy... Ogólnie dobry sposób na to by dzień przeleciał, syn się wyspał a ja...mogę zdystansować od domu i wszystkich obowiązków.

Fajnie by było, gdybym dała radę jeszcze rano chociaż 15minut się porozcinać ale nie wiem jak to zrobic z tą przepuklina i czy to w ogóle możliwe. Może jakiś pas ściągający...? Oczywiście na zabieg pójdę ale do tego czasu chciałabym jakoś się więcej ruszać...




"Been searching somewhere out there
For what's been missing right here."
LP
:cama:
 
 
Ćwiczenia
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-04-30, 11:10   

Czu napisał/a:
ale nie wiem jak to zrobic z tą przepuklina i czy to w ogóle możliwe.


może lepiej odpuść, żeby sobie biedy nie narobić...

Czu napisał/a:
mnie też było ciężko zacząć i się zmotywować. Zaczęło się od terapii przez telefon. Żeby nie prowadzić jej w domu, brałam syna w wózek, słuchawki na uszy i w drogę... Zazwyczaj do lasu, żeby było ciszej i można było pogadać i się skupić... I tak się zaczęło... A że syn mało śpi, najlepiej śpi w wózku to tak to wykorzystuje. To chwila dla mnie, gdy mogę posłuchać muzyki czy audiobookow..w domu nie mam na to czasu ani możliwości.


I to jest świetne, że wykorzystujesz ten czas w ten sposób :) Dla własnego zdrowia psychicznego i fizycznego.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Ćwiczenia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11