Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ćwiczenia
Autor Wiadomość
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-02-20, 19:39   

craving napisał/a:
Tak ostatnio jechałam autobusem i patrzyłam beznamiętnie w okno. I przyuważyłam reklamę siłowni z bardzo chwytliwym napisem: "bez mężczyzn, bez luster, bez makijażu".
Chyba mnie kupili :lol:


:D

No, level wyżej niż slogan reklamowy jakiejś odżywki białkowej "bez trzepania" (z roznegliżowaną panią, rzecz jasna).




Disqualified as a human being.
 
 
Ćwiczenia
winyl 


Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 522
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-21, 09:59   

Na siłownie nie chodzę regularnie ale kiedyś bywałem, dla mnie akurat lustra czy małe lustro jest akurat ważne z tego względu że pokazuje mi czy dane ćwiczenie wykonuję poprawnie technicznie.



"Jak tu żyć? Kiedy iść nie mamy już dokąd i po co,
O czym śnić? Kiedy najgorsze koszmary przychodzą nocą"
 
 
Ćwiczenia
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-11, 21:25   

Mam pytanie: ćwiczyłam dziś jakieś pół godziny i to było jakąś godzinę temu, a do teraz czuję takie ciepło w kolanach. To normalne czy powinnam się niepokoić? :drapanie: Dodam, że prawie nie mam ruchu i mam spory nadbagaż.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Ćwiczenia
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-11, 21:43   

komarymniepogryzły, robiłaś rozgrzewkę przed treningiem? Dobrałaś odpowiednio ćwiczenia do swojej sprawności? W sumie nie wiem, jak to jest czuć ciepło w kolanach, ale moze to być coś ze stawami. Jeśli nie przejdzie, albo bedzie się nasilać to przynajmniej maść zastosuj i zniweluj ćwiczenia obciążające bardzo kolana, póki nie wzmocnisz mięśni ud i łydek.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Ćwiczenia
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-11, 21:47   

Cytat:

komarymniepogryzły, robiłaś rozgrzewkę przed treningiem? Dobrałaś odpowiednio ćwiczenia do swojej sprawności?

Nie robiłam, jeśli miałabym dobrać to by były pewnie tylko ćwiczenia oddechowe. :lol:
No i nie nazwałabym tego treningiem, trochę zumby z kinectem i jakichś tam innych ćwiczeń.




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Ćwiczenia
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-11, 21:50   

komarymniepogryzły, chodzi mi o to, że nie powinnaś zaczynać zbyt intensywnie, bo tylko odbija się to na zdrowiu, a z doświadczenia wiem, że zumba ostro daje w kość. Spróbuj sobie dawkować np. Czasowo. ;) I nie szalej na początku, bo mimo ze daje to frajdę, to takie zrywy tylko bardziej krzywdzą niż pomagają. :)


<<< Dodano: 2016-03-12, 19:08 >>>


Ihaaaaa! 85 w prawo. To hula hop jest takie super, że bym ciagle kręciła. :DD


<<< Dodano: 2016-03-17, 19:44 >>>


Kręciłam dzisiaj hula hop. Chce mi się jeszcze. Ćwiczyć najlepiej. :D Chyba jestem ćwiczeniową ćpunką. :D




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Ćwiczenia
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-04-16, 10:27   


Wczoraj znalazłam takie coś i już jestem po pierwszym dniu, dołącza się ktoś do mnie? :D




wish I could ctrl+Z you
 
 
Ćwiczenia
Cassie99 
58637523(GG)



Wiek: 25
Dołączyła: 23 Lip 2016
Posty: 57
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-07-31, 18:13   

Na nogi i pupę dobre jest cardio, Miley Cyrus sexy legs :D



"Ślady, które ludzie pozostawiają po sobie, zbyt często są bliznami."
 
 
 
Ćwiczenia
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-08-19, 18:53   

Zaczęłam ćwiczyć. I chyba zaczęłam zbyt ambitnie, nie dostosowałam ćwiczeń do swojej sprawności (mimo, że były dla początkujących). Popłakałam się nie dając rady i znalazłam coś lżejszego.
Metoda małych kroczków. Nienawidzę się pocić, staram się przyzwyczaić organizm (i chyba bardziej psychę) do tego, że przy wysiłku pocenie jest normalne. Znalazłam wreszcie ćwiczenia nie obciążające moich kolan (które po bieganiu czy różnych kardio wymiękają) i na razie staram się wyrobić w sobie nawyk ćwiczeń, rozruszać się i trochę wzmocnić mięśnie. Chyba dopiero po tym rzucę się na jakieś spalające kardio.
I wiem dlaczego zawsze szybko rezygnowałam z ćwiczeń. Chciałam efekty już, teraz, natychmiast. Wbiłam sobie w głowę, że to tak nie działa i spokojnie robię swoje. Mam nadzieję, że ruch wejdzie mi w nawyk.
I chyba kupię sobie jakieś max. kilowe hantelki.




 
 
 
Ćwiczenia
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-19, 20:00   

craving, a oprócz ćwiczeń stosujesz też jakąś dietę?

Fajnie, że stosujesz metodę małych kroczków i starasz się przyzwyczaić organizm i też wyrobić nawyk ćwiczeń. (:

A z tymi kilowymi hantelkami to słyszałam, że na początek lepiej kupić sobie butelki wody, mi polecono jako wygodne do ćwiczeń te firmy Primavera, ale ja jeszcze się nie zmotywowałam do ćwiczeń rąk. :P




 
 
Ćwiczenia
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-19, 20:12   

craving napisał/a:
Metoda małych kroczków.

Oczywiście, że lepiej jest ćwiczyć po trochu każdego dnia, niż zamęczyć się jednorazowo i później cały tydzień jęczeć nie mogąc się ruszyć 8) Przynajmniej na początku ;) Nie powinnaś zaczynać nagle i zbyt intensywnie, bo muskuły będą bolały :P
craving napisał/a:
Nienawidzę się pocić

Prawda jest taka, że im bardziej się pocisz, tym więcej spalasz. Gdzieś też słyszałam, że spalanie zaczyna się dopiero jakoś po 10-15 minutach ćwiczeń, więc... :P

Może na początek wypróbuj a6w?




 
 
Ćwiczenia
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-08-19, 20:23   

Lennei, w moim domu jest dość ciężko, jeśli chodzi o jadłospis, więc też małe kroczki w diecie: zmniejszam porcje, rezygnuję z cukru, nie podjadam i hamuję kompulsy. A jak już mam ochotę coś przekąsić to lecę w pole po marchewkę :p

No, primavera ma dość charakterystyczne butelki... Jak na nie trafię to wypróbuję :D

Empiria, ale ja wiem, że im więcej potu, tym większe spalanie... Ale to jakaś bariera psychiczna w moim przypadku i muszę przywyknąć, bo na razie strasznie mnie to irytuje.
Dziś ćwiczyłam godzinę, ćwiczenia stymulujące wszystkie partie mięśni. I czuję je :p
Oh, a6w, tak dawno o tym nie słyszałam, ćwiczyłam to wieki temu. Może spróbuję :D




 
 
 
Ćwiczenia
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-19, 20:37   

craving, to nie pij przed ćwiczeniami, to wtedy nie będziesz się pocić :D
craving napisał/a:
I czuję je :p

Ciekawe, co będzie jutro :D :P

a6w jest dobre na początek i rozruszanie się :)

Powodzonka życzę :)




 
 
Ćwiczenia
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-19, 20:46   

Empiria napisał/a:
a6w jest dobre na początek i rozruszanie się

No... sama nie wiem :drapanie: . Jest nieefektywne jeśli chodzi o spalanie tłuszczu, monotonne więc szybko można się zniechęcić i łatwo zrobić sobie kuku w kręgosłup, więc myślę, że szczególnie początkujące osoby powinny raczej uważać na tego typu ćwiczenia.




 
 
Ćwiczenia
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-19, 20:57   

Lina Inverse napisał/a:
Jest nieefektywne jeśli chodzi o spalanie tłuszczu

No może i nieefektywne, ale na początek trzeba się jakoś rozruszać, a nie od razu nastawiać się na spalanie ;)
Lina Inverse napisał/a:
łatwo zrobić sobie kuku w kręgosłup

Można zakupić karimatę albo po prostu ćwiczyć na jakimś dywanie.

Ja oczywiście nie namawiam do a6w, są przecież też inne treningi, podałam tylko przykład ;)




 
 
Ćwiczenia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12