Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
PIT
Autor Wiadomość
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-24, 20:41   

Z pitem który wydrukowałam bez podpisu. W tamtym roku też miałam taki i nie było problemu.



 
 
PIT
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-11, 03:38   

Ktoś w tym roku pomógłby mi z PIT-em?
Dostałem z Fundacji PIT 8c na kwotę 1500zł i nie wiem co mam z nim zrobić. Prócz tego mam jeszcze dwa tradycyjne PIT-y.




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
PIT
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-11, 14:57   

Jak tylko K., wróci do domu to napiszę Ci, w jakim programie (ściągniesz go na necie) my złożyliśmy deklarację.
Wybierasz tam rodzaj PIT, jaki otrzymałeś, przepisujesz z niego dane, tworzysz następny PIT itd. A na koniec to łączy Ci wszystko w Twoją deklarację, którą po Twoim potwierdzeniu (że dane się zgadzają) program wysyła do Urzędu Skarbowego, wskazanego przez Ciebie. Gdy deklaracja dotrze otrzymujesz mailowo UPO (Urzędowe Potwierdzenie Odbioru), które trzymasz jak zwykły dokument tyle, że na komputerze przez 5 lat, na wypadek kontroli. UPO ma wszelkie potrzebne pieczątki i daty, na dowód, że deklaracja została przez Ciebie złożona, a Skarbówka ją przyjęła.




 
 
PIT
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-11, 16:31   

Naamah, ooo byłbym wdzięczny, bo cały czas odraczam złożenie PIT-u, a termin się zbliża ku końcowi. :D



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
PIT
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-11, 19:56   

http://www.e-pity.pl/ <-- wchodzisz tutaj, ściągasz, wypełniasz i z głowy:) Zejdzie Ci jakieś 30 min ;p



 
 
PIT
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-11, 20:08   

Dzięki. :love: :love: :love:



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
PIT
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-11, 20:36   

Daj znać jak poszło. :D



 
 
PIT
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-04-12, 19:18   

Nie wiedziałam w którym dziale o tym napisać, ten wydaje się najodpowiedniejszy, bo zakładanie nowego tematu w tej kwestii raczej nie ma sensu.
Czy przelewy (PKO) są dokonywane w weekend? Mam na myśli np. taką sytuację, kiedy w piątek jest zlecony przelew, ale nie dochodzi do skutku i czy wtedy jest szansa, że otrzymam pieniądze wcześniej niż w poniedziałek rano?




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
PIT
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-04-12, 19:30   

axellya, niestety nie. Z PKO jest problem z przelewami w weekend. Wiem ze swojego doświadczenia.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
PIT
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-04-14, 18:21   

axellya napisał/a:
Czy przelewy (PKO) są dokonywane w weekend? Mam na myśli np. taką sytuację, kiedy w piątek jest zlecony przelew, ale nie dochodzi do skutku i czy wtedy jest szansa, że otrzymam pieniądze wcześniej niż w poniedziałek rano?

Jeśli przelew jest między kontami, z których obydwa są w PKO, to jest wykonywany natychmiast. Jeśli jest między bankami, to trzeba czekać do pierwszej sesji w poniedziałek.




:myszka:
 
 
PIT
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2014-04-14, 20:58   

A co do sesji elixir, może komuś się przyda. ;)



Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
PIT
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-17, 16:49   

Wprawdzie nie o US chcę pisać, ale nie widzę lepszego tematu, a dla jednego posta nie będę zakładać nowego.

Pamiętajcie, że do końca tego miesiąca (lipiec 2014) trzeba złożyć deklarację do ZUS, że się nie chce przekazać swoich pieniędzy z OFE do ZUS (chociaż już i tak połowa poszła się j*ać kilka miesięcy temu).

Jeśli się nie złoży żadnej deklaracji państwo działa w imię zasady 'milczenie oznacza zgodę'... skąd my to znamy?

No, chyba, że ktoś faktycznie chce mieć emeryturę tylko z ZUSu...




 
 
PIT
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-08-18, 11:19   

Tutaj zapytam.

Potrzebuję zaświadczenia o niekaralności. Znalazłam już dokument w internecie, wiem, gdzie z nim jechać, ale nie do końca wiem, jak go wypełnić.
http://prakty.pl/wp-conte...z_krk_osoba.pdf
Chodzi mi o punkty 11, 12, 13.
Zaświadczenia potrzebuję z racji rozpoczynania pracy, dla pracodawcy.

Pomoże ktoś?




:myszka:
 
 
PIT
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-18, 11:23   

aga_myszka, http://www.zaswiadczeniekrk.pl/



 
 
PIT
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-08-18, 11:32   

Lady Emaleth, dzięki. Jeszcze kwestia techniczna - najpierw szukam okienka, żeby uiścić opłatę skarbową, a potem? Jak takie coś się może nazywać? Boję się, że się zgubię w urzędzie.



:myszka:
 
 
PIT
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11