Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Siatkówka
Autor Wiadomość
agson
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-24, 21:21   Siatkówka

Kocham siatkówkę, bo pomaga mi chociaż na chwilę zapomnieć o troskach i problemach. A wam, co pomaga?



 
 
Siatkówka
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-24, 21:26   

To chyba by się do sportu bardziej nadawało.
Siatkówkę darzę mieszanymi uczuciami. Lubię ją, ale jak mi 50% spotkanych ludzi tłumaczy, że muszę w nią grać i koniec, to mam dość. Pozostałe 50% wmawia mi niezbędność koszykówki w moim życiu.




 
 
Siatkówka
agson
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-24, 21:27   

Może masz rację, ale jeszcze nie do końca "ogarniam" to forum. Z góry przepraszam, jeśli coś robię źle. :(



 
 
Siatkówka
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-03-24, 21:28   

rozwielitka, to ja zacznę Ci mówić o piłce ręcznej, co Ty na to? :) Ja lubię grać w plażową bo można rzucać się na piach ile wlezie :D



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Siatkówka
Gość

Wysłany: 2013-03-24, 21:30   

Siatkówka jest przewspaniała. Trening daje wycisk, skupienie się choć przez chwilę na grze, a nie na problemach. Nie będę ukrywać, że mnie pociągało w tym sporcie jeszcze to, że zawsze wracałam z tego treningu posiniaczona i obolała. Ogólnie rzecz biorąc to nie szczędziłam tam swojego ciała. Ale zdecydowanie wolałam właśnie dać upust swym emocjom na hali niż potem brać za żyletkę czy walić w ścianę.



 
 
Siatkówka
agson
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-24, 21:32   

Lalaith, piękne jest to, co napisałaś. Widzę, że jesteśmy do siebie podobne. Ja potrafiłam wyjść z domu o 16, wrócić o 20. Cały ten czas spędzałam na hali. I chociaż nie jestem w tym najlepsza - robiłam to, co kochałam. Dziękuję.



 
 
Siatkówka
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-24, 21:39   

agson napisał/a:
Może masz rację, ale jeszcze nie do końca "ogarniam" to forum.

Jesteś nowa. Nie martw się - jeśli mody jakoś szczególnie zaboli umieszczenie tego tutaj, to przeniosą.

Duszka napisał/a:
to ja zacznę Ci mówić o piłce ręcznej, co Ty na to?

Muszę przewertować jakieś książki do czarnej magii w poszukiwaniu stosownej klątwy.




 
 
Siatkówka
Gość

Wysłany: 2013-03-24, 21:39   

agson, i w pełni Cię tutaj rozumiem. Też nie byłam najlepsza w tym sporcie, bo miałam za mało siły, za mały wyskok. Ale rekompensowałam to swoim zaangażowaniem. Dawniej spędzałam popołudnia na hali 5 dni w tygodniu, na studiach już tylko 3 dni, ale te wszystkie godziny to był trochę inny świat od tego co było na co dzień w domu. I strasznie do tego tęsknię.



 
 
Siatkówka
agson
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-24, 21:44   

LalaithWłaściwie, to pisząc ten post myślałam o oglądaniu tego przewspaniałego sportu. Ale swoim postem przypomniałaś mi też o treningach. Bycie w hali to jakiś absurd. Ale pozytywny. Wielu ludzi z tą samą pasją, i miłością przede wszystkim. To.. jest nie do opisania. Teraz, kiedy nie mogę trenować, pozostaje mi tylko to. Ale trzymam kciuki za Ciebie, żebyś mogła robić to, co kochasz!



 
 
Siatkówka
agson
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-24, 21:45   

rozwielitka napisał/a:
Jesteś nowa. Nie martw się - jeśli mody jakoś szczególnie zaboli umieszczenie tego tutaj, to przeniosą.


Dziękuję Ci :)




Ostatnio zmieniony przez Sadist 2013-03-24, 21:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Siatkówka
Gość

Wysłany: 2013-03-24, 21:53   

agson, już nie trenuję prawie dwa lata... Wszystko skończyło się wraz z moim ukończeniem studiów. Chciałabym bardzo do tego wrócić, ale jak na razie nie mam takiej możliwości...
Co do oglądania, to nie przepadam za oglądaniem w TV. Za wiele mi wtedy umyka, poza tym nie czuję tych emocji. A jak jestem w hali to dla odmiany aż mnie nosi :D Jak byłam kiedyś na meczu Asseco Resovii Rzeszów, to ciężko mi było usiedzieć na tyłku, bo miałam ochotę iść i zamordować sędziego :D




 
 
Siatkówka
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-03-24, 21:55   

agson, nie piszemy posta pod postem. Na edycję postu masz 30 minut.



 
 
Siatkówka
agson
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-24, 22:28   

Sadist, przepraszam. Już nie będę ; )



 
 
Siatkówka
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-03-24, 23:03   

Nie przepadam za siatkówką. Kojarzy mi się tylko z powybijanymi palcami.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Siatkówka
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-03-24, 23:06   

Siatkówka jeśli już, to w telewizji. Kiedyś oglądałam ją nagminnie, byłam zagorzała fanką, ale jakoś mi to przeszło. Jeśli chodzi o samą grę, to w szkole nienawidziłam, bo wszyscy oczekiwali ode mnie tego, że będę we wszystkich sportach tak dobra, jak mój brat. Niestety nie byłam.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Siatkówka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12