Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Cytaty
Autor Wiadomość
lullaby 
ambiwalencja



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-05-07, 00:08   

Trzeba być samemu, zawsze samemu, aż stąd do wieczności… Tylko wtedy jest siła, i pragnienie, i nie ma ni cierpień, ani strachu, ani złych snów po drodze…

M. Hłasko - "Następny do raju"




Zgubić za sobą ból gorycz i żal
W ostatnim skoku w nieskończoną dal.
 
 
 
Cytaty
ogeig
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-07, 01:29   

Boże użycz mi pogody ducha abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić; odwagi abym zmieniał to, co mogę zmienić i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło S.K. To naprawdę tam było? Chyba ojciec Callahan. Każde AA się od tego rozpoczyna.



 
 
Cytaty
lullaby 
ambiwalencja



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-05-22, 20:21   

Urodzin się nie wybiera, ale można wybrać, jak się umrze.
H.Murakami - "1Q84 Tom 2."




Zgubić za sobą ból gorycz i żal
W ostatnim skoku w nieskończoną dal.
 
 
 
Cytaty
ogeig
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-23, 01:08   

O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają zupełnie zwyczajne. Jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby ci skraść. Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc, co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne, że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze. Kiedy tajemnica pozostaje nie wyjawiona nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia.
S.King - Ciało (Cztery pory roku)




 
 
Cytaty
Ejber 
B.A.D



Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-07-15, 13:34   

A. Dante
"Ty, który wchodzisz, żegnaj się z nadzieją."




Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Cytaty
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-04, 22:32   

"- Bóg chce wam dać wolność.
- A co chce żebyśmy z nią zrobili?
- To proste. Wolność jest jak długa lina. Bóg chce żebyście się na niej powiesili."

Supernatural




 
 
Cytaty
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-08-05, 05:57   

Scarlet Halo, pomiędzy kim był ten dialog?



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Cytaty
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-05, 07:46   

PanFoster, między aniołami. Odcinek 6x20 "The man who would be king".



 
 
Cytaty
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-21, 01:10   

"Kiedy już zrobią z ciebie wariata, proponują Ci pomoc psychologiczną."

"Ból żąda by go czuć."

"Tylko grawitacja nie daje się nabrać na ale. Kiedy lecisz w dół, jest za późno na alanie i odwracanie kota ogonem.
No i śmierć. Też nie lubi wrzucać wstecznego biegu, zazwyczaj. Nie zna się na dowcipach, ta śmierć."

"(…) w sercu rosną chwasty razem z pięknymi kwiatami. Piękne kwiaty są delikatne i wymagają ciągłej troski i starania.
Chwasty – kiedy już je zły wiatr zasieje – nie dają się wyplenić."


'"Dziuniość to stan umysłu, który może być kłopotliwy”.
Niechciana, niekochana, niezauważana, zawsze „ta gorsza”, zawsze na linii ognia – Dziunia.
Na pierwszy rzut oka zupełnie przeciętna dziewczynka, która ginie w tłumie bardziej wyrazistych osób.
Jednak coś jest z nią nie tak, jak być powinno...'

Dziunia Anna Nowakowska




 
 
Cytaty
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-08-21, 09:46   


"Dla odzyskania młodości uczyniłbym wszystko, o ile by tylko nie wymagano ode mnie ćwiczeń gimnastycznych, rannego wstawania i cnoty."

"Ludzie znają dziś cenę wszystkiego, nie znając wartości niczego."

"Wszyscy cierpimy karę za to, czego się wyrzekamy. Każda żądza przez nas zdławiona rozpładza się w naszej duszy i zatruwa ją. Ciało grzeszy i na tym grzech się kończy, bo czyn jest rodzajem oczyszczenia. Nie pozostaje wówczas nic prócz wspomnienia pozbycia się pokusy jest uleganie jej. Gdy będziemy się jej opierali, dusza zachoruje z tęsknoty za tym, czego sobie sama odmawiała, z żądzy za tym, co potworne jej prawa uczyniły potwornym i bezprawnym. Powiedziano już, że największe zdarzenia świata dokonują się w mózgu. W mózgu też i jedynie w mózgu dokonują się największe grzechy świata."

"Dobry wpływ wcale nie istnieje, Mr. Gray. Ze stanowiska naukowego każdy wpływ jest niemoralny (…) Bo wywierać na kogoś wpływ znaczy to samo, co obdarzać go swoją duszą. Człowiek taki nie posiada już wówczas własnych myśli. Nie pożerają go własne namiętności. Cnoty jego nie należą już do niego. Nawet jego grzechy, jeśli w ogóle grzechy istnieją, są zapożyczone od kogoś innego. Staje się on echem cudzej melodii, aktorem roli nie dla niego napisanej. Celem życia jest rozwój własnej indywidualności. Dać wyraz własnej swej naturze – oto nasze zadanie na ziemi."

Portret Doriana Graya
- Oscar Wilde




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Cytaty
intouchable 
Zołza



Wiek: 39
Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 415
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-08-23, 00:14   

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."

Antoine de Saint-Exupéry – "Mały Książę"




"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega."
:intouch:
 
 
Cytaty
Jeremi 
człowiek hasztag


Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 657
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-08-23, 13:23   

Często zbyt słaby, daje się ranić zbyt często, ale zbyt silny, by dać się zabić - Bisz.



czas czasami przytłacza - mnie też...
 
 
Cytaty
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-25, 13:13   

Najlepsze, co mógłby mi przyjaciel bliski ofiarować, to strzał jeden celny z rewolweru, a w łeb prosto.

Cień Poego - Matthew Pearl

I can never read all the books I want; I can never be all the people I want and live all the lives I want. I can never train myself in all the skills I want. And why do I want? I want to live and feel all the shades, tones and variations of mental and physical experience possible in my life. And I am horribly limited.

Sylvia Plath.




 
 
Cytaty
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-28, 16:45   

Zainspirowało mnie ostatnio, sporo tego szukałem.

Dużo lepiej jest zdobywać się na śmiałe czyny i dążyć do triumfu w chwale, nawet kosztem porażek, niż snuć się wśród ludzi o ubogich duszach, którzy nie potrafią w pełni cieszyć się ani cierpieć, bo żyją w szarym cieniu, gdzie nie ma zwycięstw ani porażek.
Theodore Roosevelt





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Cytaty
akleks 



Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-28, 17:18   

,,Nawet nie wiem, od jak dawna jej nie ma.
Jakbym dopiero się obudził, a jej nie było w łóżku, bo wyszła do łazienki.
A jednak zdaję sobie sprawę, że nie wróci za chwilę do łóżka.
Gdybym tylko...
dotknął jej poduszki... poczułbym, że jest zimna.
Wiem... Wiem, że nigdy jej nie odzyskam.
Nie chcę budzić się z myślą, że ona tu jest.
Leżę nie wiedząc, jak długo jestem sam.
Jak mogę uleczyć rany,
Jak mam leczyć rany, jeśli nie czuję czasu...?"




Fragment z filmu Memento (2000)
Jeden z moich ulubionych filmów (i cytatów↑). Polecam go z całego serca.
Daje wiele do myślenia jak i mocno porusza. Daje zrozumieć, co czuje osoba
z pamięcią krótkotrwałą.




Możesz jak pies wściekać się, że coś poszło źle. Zaklinać albo przeklinać los. Ale gdy koniec nadchodzi, po prostu odpuść.
 
 
Cytaty
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 11