Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Cytaty
Autor Wiadomość
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-28, 21:32   

"We live, as we dream – alone."
Joseph Conrad




 
 
Cytaty
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-02, 12:52   

"Zycie to jedno wielkie gówno, a potem się umiera.
Ta. Chciałoby się."
Stephenie Meyer "Przed ?witem"




 
 
Cytaty
remilia
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-02, 16:32   

"Religia zdołała skutecznie przekonać człowieka , że jest sobie pewien niewidzialny człowiek - gdzieś tam w niebie - który pilnie baczy na wszystko, co robisz i obserwuje cię każdej minuty i każdego dnia. Ów niewidzialny człowiek ma specjalną listę, na której jest wypisane dziesięć rzeczy, których nie chcę abyś robił. A jeśli zrobisz, którąś z tych rzeczy, to ma także specjalne miejsce, pełne dymu, i ognia, i płomieni, i tortur, i męczarni, gdzie wyśle cię, byś trwał tam, i cierpiał, i smażył się, i krztusił, i męczył się aż po wieczność...
Ale ten człowiek cię kocha!"

~George Carlin
__________________________________________________________
„Czy nie wystarczy, że ogród jest piękny? Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?"

~ Douglas Adams.




 
 
Cytaty
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-07-06, 18:41   

Jeżeli miłość twoja nie ma żadnych szans, powinieneś zamilknąć... Bo nie należy mieszać miłości z niewolnictwem serca. Miłość, która prosi, jest piękna, ale ta, która błaga, jest uczuciem lokajskim.
Antoine de Saint-Exupery




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Cytaty
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-10, 23:49   

"Pomóż sobie, bo tylko jedynie wtedy pomożesz sobie w tym sensie,
że będziesz w stanie nie potrzebować pomocy."

E. Stachura ;)




Ostatnio zmieniony przez wirus 2011-07-10, 23:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cytaty
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2011-07-12, 21:54   

"Młodość jest jak te butelki, które rozwalaliśmy o ściany. Nie można ich skleić z powrotem, ale jest jeszcze szansa dla każdego z nas, marnych ciuli, że przyjdzie ktoś, kto ułoży z nich witraże. "

Piotr Czerwiński




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Cytaty
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-14, 21:47   

Ja mam kilka:

„Daremne marzenia – kto ich dopełni? – Adam skonał na pustyni – My nie wrócim do raju”

“Kiedy z jakiegokolwiek bądź powodu poczujesz choćby najmniejszą zadrę […] napręż z całych sił mięśnie brzucha albo przygryź wargę, albo wbij paznokcie w dłoń. Opanuj to. Nie pozwól, żeby ktokolwiek zobaczył, że jesteś wytrącona z równowagi, w ten sposób zawsze zwyciężysz. Zawsze.”

„Nigdy nie ufaj kobiecie, której złamano serce…”

„Nadzieja to najgorsze skurwysyństwo, jakie wyszło z puszki Pandory”

„Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim Przyjacielem”




 
 
Cytaty
Gość

Wysłany: 2011-07-15, 18:32   

"Psychologia i duchowosc, tak jak je generalnie pojmuje, przenosza bombe z
twoich kolan pod siedzenie. Tak naprawde nie rozwiazuja twoich problemow.
Zamieniaja jedynie jeden problem na drugi. Czy nigdy cie to nie zastanowilo?
Miales problem, teraz zamieniles go na inny. Zawsze tak bedzie, dopoki nie
rozwiazemy problemu zwanego - ty sam."

Anthony de Mello




 
 
Cytaty
Samael
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-27, 20:37   

"Uśmierć to, co jest żywe: swoje ciało.
Ożyw to, co jest martwe: swoje serce.
Ukryj to, co jest: ten świat.
Sprowadź to, czego nie ma: świat przyszłego życia.
Unicestwij to, co istnieje: namiętność.
Stwórz to, co nie istnieje: intencję.''
Eric- Emmanuel Schmitt



"Nienawidzę tego, że kiedy krzyczę, a krzyczę jak opętany, to krzyczę w pustkę. Nienawidzę tego, że nie ma nikogo, kto by usłyszał mój krzyk, i nie ma nikogo, kto pomógłby mi nauczyć się, jak przestać krzyczeć."
James Frey




 
 
Cytaty
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2011-07-30, 01:47   

"A teraz śpij, teraz śpij i zapomnij o tym, co widziałeś, co słyszałeś, co przeżyłeś i pomyśl, że to sen, że to wcale nie działo się, tak będzie lepiej. ?pij..."

3 wymiar "Zapomnij o tym"




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Cytaty
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2011-07-31, 23:21   

"Wierzę, że wiara w nasze przeżycie trzyma nas przy życiu"

Izzy, w Grey's Anatomy




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Cytaty
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-01, 01:14   

„Tkanka blizny nie ma własnego charakteru. Nie jest tym samym, co tkanka zdrowej skóry. Nie nosi znamion
choroby ani wieku, nie widać na niej bladości czy opalenizny. Blizna nie ma owłosienia, por ani
zmarszczek. Jest jak ciężki pokrowiec. Osłania i kryje to, co pozostało jeszcze pod spodem. Dlatego człowiek nauczył się ją wytwarzać; żeby coś ukryć”
Kaysen Susanna „Przerwana lekcja muzyki”




 
 
Cytaty
Mała Mi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-05, 13:50   

a ju lubię to:
"Mój Boże, jakie wszystko jest dzisiaj dziwne. A wczoraj jeszcze żyło się zupełnie normalnie. Czy aby nocą nie zmieniono mnie w kogoś innego? Bo, prawdę mówiąc, czuję się jakoś inaczej. Ale jeśli nie jestem sobą, to w takim razie kim jestem?"
— Lewis Carroll „Alicja w Krainie Czarów”




 
 
Cytaty
Samael
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-11, 19:31   

Kiedy potrzebujesz ich najbardziej oni znikają. Tak po prostu. Pstryk i już ich nie ma, kumasz? Zarzekają się najpierw: `zawsze będę przy Tobie` a później mają to gdzieś..


"Ludzie myślą, że ćpam. Problem w tym, ze cholernie się boję ćpania i dlatego jestem czysta. Ale fascynują mnie ćpuny, dziwki, wariaci i inni ułomni. Nie bez powodu. Być może ludzie mają rację, zachowuję się jak ćpun. Jestem nieobecna, nie mam planów tylko marzenia. Reaguję rozdrażnieniem na wszystko. Wszyscy mnie wkurwiają i czuję się jakbym miała 30 lat więcej niż mam. I też uciekam od rzeczywistości. Ale nie niszczę swojego ciała, przynajmniej tak mi się wydaje. Moim narkotykiem jest wyobraźnia i faceci. Wklejam siebie do filmów, książek i przekształcam rzeczywistość Jestem 8 cudem świata, pięknością, mam głos anioła i zbawiam świat. Problem w tym, że tak bardzo przyzwyczaiłam się do życia w środku mojej głowy, ze nie mogę żyć w realnym świecie.(...)Może ćpanie byłoby jednak wyjściem?"




 
 
Cytaty
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2011-09-08, 22:07   

Po co się daje życie strapionym,
istnienie złamanym na duchu,
co śmierci czekają na próżno,
szukają jej bardziej niż skarbu w roli;
cieszą się, skaczą z radości,
weselą się, że doszli do grobu.

Człowiek swej drogi jest nieświadomy,
Bóg sam ją przed nim zamyka.

Płacz stał mi się pożywieniem,
jęki moje płyną jak woda,
bo spotkało mnie, czegom się lękał,
bałem się, a jednak to przyszło.
Nie znam spokoju ni ciszy,
nim spocznę, już wrzawa przychodzi.


[Księga Hioba 3, 20-26]




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Cytaty
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12