Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Cytaty
Autor Wiadomość
Aniam
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-31, 11:38   

"Człowiek sam dla siebie jest najdokuczliwszym przymusem. Często trudnym do zniesienia. I niektórzy nie są w stanie siebie znieść."

- W. Myśliwski




 
 
Cytaty
CzarneOceany20
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-02, 14:33   

"Istnieje, to oczywiste kliniczna melancholia, na którą działają czasem lekarstwa.
Istnieje też inna, podskórnie współistniejąca nawet z naszymi wybuchami wesołości i towarzysząca nam wszędzie, niepozostawiająca nas nigdy samych. Nic nie pozwala nam się uwolnić od tej złowróżbnej wszechobecności: jest naszym Ja na zawsze przeglądającym się w sobie."


Emil Cioran




 
 
Cytaty
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-06-02, 18:53   

Zazdrość jest największą chorobą przyjaźni.
Ali ibn Abi Talib




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Cytaty
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-06-02, 20:34   

"Czyny przeciwne naturze, rodzą przeciwny naturze niepokój"
Szekspir




Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Cytaty
CzarneOceany20
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-05, 12:10   

Czekam,
aż kiedyś powróci
wszystko,
czego nie przeżyłem.
Nie było przecież
nic piękniejszego.


V. Burian




 
 
Cytaty
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-09, 02:53   

Lepiej nie różnić się od swych bliźnich. Brzydkim i głupim najprzyjemniej na tym świecie. Mogą sobie spokojnie siedzieć i przyglądać się zabawie. Jeśli nic nie wiedzą o zwycięstwie, to bywa im też zaoszczędzona świadomość klęski. Żyją, jak powinniśmy żyć wszyscy: cicho, obojętnie, bez niepokoju. Nie powodują zguby innych, ale też i inni nie powodują ich zguby.

Oscar Wilde z książki pt. Portret Doriana Graya. :love:




 
 
Cytaty
Vanilla 


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-06-10, 19:30   

A ja nie mogłam zapomnieć niczego, pamiętałam wszystko, każdy dzień, każdą rozmowę. Żyłam przeszłością, ale czas biegł naprzód.
Krystyna Siesicka.




 
 
Cytaty
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-11, 21:36   

Wszystko w życiu to gówno, oprócz moczu, a to co masz zrobić, to umrzeć i żyć dopóki nie umrzesz, resztę sobie wymyślasz.

Cytat pochodzi z książki pt. My z poprawczaka Orfeusza Nowakowskiego.




 
 
Cytaty
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-06-12, 01:36   

Dla przeciwwagi wielu uciążliwości życia niebo ofiarowało człowiekowi trzy rzeczy: nadzieję, sen i śmiech.
Immanuel Kant




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Cytaty
Vanilla 


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-06-12, 03:04   

Wszystkie zmiany, nawet najbardziej upragnione, odznaczają się melancholią, bo to, co porzucamy, jest cząstką nas samych; trzeba dla jednego życia umrzeć, aby do innego wstąpić.
Anatol France - Zbrodnia Sylwestra Bonnard.




 
 
Cytaty
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-15, 22:40   

Cierpi ten, komu jest żal ofiary. Gdzie jest zdolność poznania i serce głęboko czujące, tam na pewno nie zabraknie bólu i cierpienia. Ludzie naprawdę wielcy skazani są na tym świecie na wielki smutek.

Cytat pochodzi z książki pt. Zbrodnia i kara, która została napisana przez Fiodora Dostojewskiego.




 
 
Cytaty
Aniam
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-16, 19:37   

"Posiadam szczególny talent do rozmyślania nad ponurą stroną życia, wyciągania z niej najgłębszej goryczy i smakowania jej; zbadawszy ją tak do cna, wiedziałem, jak najskuteczniej znęcać się nad sobą."

- Hans Christian Andersen




 
 
Cytaty
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-06-23, 21:50   

Kiedy byłem bardzo chory opuścił mnie wstyd
bez sprzeciwu odsłaniałem obcym rękom wydawałem obcym oczom
biedne tajemnice mego ciała

Wkraczali we mnie ostro powiększając poniżenie


Z. Herbert, Wstyd (fragment)




Disqualified as a human being.
 
 
Cytaty
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-06-25, 13:09   

Kiedy nie ma się nic do roboty, myśli stopniowo płyną coraz dalej i dalej. A gdy pójdą za daleko, trudno za nimi nadążyć.

Kronika ptaka nakręcacza.




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Cytaty
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-29, 21:10   

"- Opowiedz mi coś o sobie...
- Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że kiedyś to ona wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie... A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu... Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama... Tylko ludzie czasem O mnie dbają, pielęgnują. Naprawdę się starają."


Niestety nie wiem skąd to...

"Wiesz jakie jest najgorsze uczucie jakie potrafię sobie wyobrazić? Nie ufać osobie, która kocha się najbardziej na świecie."
Miasto Kości




 
 
Cytaty
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11