Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Once Upon a Time
Autor Wiadomość
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-15, 12:32   Once Upon a Time

Ostatnimi czasy dużo przesiaduję w tym dziale i dość cicho jest o tym serialu, a szkoda.
Uprzedzam, w streszczeniach zawsze kiepska byłam :P
Akcja toczy się w miasteczku Storybrooke, gdzie zostali zebrani wszyscy bohaterzy naszych baśń dzieciństwa, początkowo żyjący jako zwykli ludzie, nieświadomi kim są, potem po przełamaniu klątwy już jako prawdzie baśniowe postacie. Są tu chyba wszyscy. Od złej królowej i Śnieżki zaczynając, a na Elsie z Krainy Lodu kończąc. Jest tu wiele wątków miłosnych, na szczęście zwykłego chędożenia chyba wcale.
Chciałoby się napisać o wiele więcej ale za dużo, by to zajęło, a myślę że jest tu jakaś część osób, która serial zna bardzo dobrze.
I tutaj posypią się pytania.
Jak wasze wrażenia? Która ze scen jest waszą ulubioną? Który bohater przypadł wam do gustu, a na widok którego robi wam niedobrze?
Osobiście uwielbiam kapitana Hooka Killiana i złą królową Regine, choć z początku lekko mnie irytowała :P




 
 
Once Upon a Time
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-15, 14:33   

Necrocaine napisał/a:
bohaterzy







Widziałem chyba cały pierwszy sezon, ale ten styl do mnie nie przemawia. Jeśli lubisz takie wariacje na temat baśni polecam serial Grimm.




 
 
Once Upon a Time
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-15, 21:40   

Hmm, moja polonistka od kiedy trafiłam do szkoły średniej ciągle powtarza 'bohaterzy' w wypowiedziach podobnych takich jak ja wyżej, więc czasami głupieję :shock: Proszę władzę tegoż forum o poprawienie karygodnego błędu, jeśli jest aż tak karygodny :P

Co do Grimma. Obejrzałam kilka pierwszych odcinków, nie mój klimat, podziękuję :>




 
 
Once Upon a Time
Vanilla 


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-11-15, 22:55   

Oglądałam ten serial dawno temu. Nie pamiętam, na którym sezonie skończyłam, na pewno gdzieś w momencie pojawienia się Belli. Pierwszy sezon pochłonęłam w kilka dni, potem serial stał się dla mnie nużący. Może kiedyś do niego wrócę, zwłaszcza że Elsa bardzo mnie zaciekawiła.

Necrocaine napisał/a:
Osobiście uwielbiam kapitana Hooka Killiana i złą królową Regine, choć z początku lekko mnie irytowała

:piatka: Królowa jest sto razy piękniejsza od Śnieżki, tak nie powinno być! :D




 
 
Once Upon a Time
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-15, 23:01   

Necrocaine napisał/a:
Hmm, moja polonistka od kiedy trafiłam do szkoły średniej ciągle powtarza 'bohaterzy' w wypowiedziach podobnych takich jak ja wyżej, więc czasami głupieję :shock: Proszę władzę tegoż forum o poprawienie karygodnego błędu, jeśli jest aż tak karygodny :P

Co do Grimma. Obejrzałam kilka pierwszych odcinków, nie mój klimat, podziękuję :>


Nie jest karygodny. Według słownika to nawet nie błąd. Ale jakiś mały patriota we mnie umiera za każdym razem kiedy widzę tę formę, czuję się jakbym widział zalegalizowane "przyszłem".




 
 
Once Upon a Time
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-11-15, 23:30   

Oglądałam pierwszy sezon i drugi chyba też. Potem jakoś nie miałam weny i po prostu zbieram się, żeby przysiąść i nadrobić. A mam tego mnóstwo, bo tych moich ulubionych seriali trochę jest :)

Ogólnie polecam. Na początku trochę trudno mi było przyzwyczaić sie do klimatu tego serialu, ale im dłużej oglądałam, tym bardziej się wkręcałam. Ale wiadomo, zawsze tak jest. Jak nowy serial to ciężko się wkręcić :)

A moją ulubioną postacią był Rumpelstiltskin i Kapitan Hook :D :) Ale Rumpel zdecydowanie lepszy!!! :D :D




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Once Upon a Time
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-16, 07:18   

Oh, Rumpel wymiata, choć ciągle drażni mnie wizja, że przez swoje kręcenie wszędzie gdzie się da straci w końcu Belle :P



 
 
Once Upon a Time
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13