Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sadist
2013-03-15, 22:37
Oczywiscie Gwiezdna seria
Autor Wiadomość
belial71 



Wiek: 52
Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 91
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-03-15, 12:30   Oczywiscie Gwiezdna seria

Odkąd poszedłem z matka w 1979r. na gwiezdne Wojny zwariowałem na tym punkcie. W miarę mojego dorastania i kiedy ukazało się Imperium Kontratakuje ześwirowałem kompletnie.W czasach mojego dzieciństwa i młodości nie było takiego dostępu do materiałów na ten temat zbieraliśmy z kolegą zdjęcia z pism, różne artykuły dotyczące aktorów i samych filmów. Z niecierpliwością czekaliśmy na Powrót Jedi. Nie musze chyba dodawac ze do kina chodziliśmy codziennie co wprawiało mojego ojca w osłupienie " bo po cholerę ogladac ten sam film tyle razy " nie mógł tego zrozumieć. Kije przerobine na miecze swietlne , pojazdy robione samemu w domach z tektury t były czasy. Gdy była premiera Powrotu Jedi pamietam juz o 7 rano byłem pod kinem Moskwa czekając na otwarcie kas. raz poszlismy z kolega własnie na Powrót... z radiomagnetofonem kasprzak i nagralismy na mikrofon sam dźwiek, a potem słuchlismy w domu. Cóż dialogi na pamięć . Teraz gdy ukazała sie nowa trylogia mam wszystkie części ogladam dość często czego moja zona w żaden sposób nie rozumie. W perspektywie sa nastepne części kręcone przez Disneya zobaczymy co wyjdzie.



 
 
 
Oczywiscie Gwiezdna seria
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-15, 12:52   

belial71 napisał/a:
bieraliśmy z kolegą zdjęcia z pism, różne artykuły dotyczące aktorów i samych filmów

Pewnie teraz są warte majątek...




 
 
Oczywiscie Gwiezdna seria
belial71 



Wiek: 52
Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 91
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-03-15, 13:05   

Czy ja wiem, kazdy może z internetu ściągnąć. A i tak już nie mam tych rzeczy zostały u rodziców a ojciec zmarł, matka mieszka juz gdzie indziej.



Strach wiedzie do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia
Mistrz Yoda
 
 
 
Oczywiscie Gwiezdna seria
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-15, 13:15   

belial71 napisał/a:
kazdy może z internetu ściągnąć

Wycinki z gazet sprzed 30 lat? Nie sądzę. Tak samo jakbym kolekcjonowała lalki Barbie i powiedziała, że są nic nie warte, bo każdy może sobie ich zdjęcia ściągnąć.




 
 
Oczywiscie Gwiezdna seria
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-03-15, 22:38   

Przeniosłam.



 
 
Oczywiscie Gwiezdna seria
belial71 



Wiek: 52
Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 91
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-03-16, 08:03   

Nie o to mi chodziło że wycinki z gazet mogą ściągnąć. Może źle napisałem. Ale teraz jest tyle materiałów na ten temat. Nie ma już tej atmosfery jak się zdobyło jakieś zdjęcie o była radość. Pamiętam jak mojemu koledze wujek z Anglii przysłał figurkę Vadera to figurka ta była otaczana przez nas niemal boską czcią. Teraz można bez trudu kupić.



Strach wiedzie do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia
Mistrz Yoda
 
 
 
Oczywiscie Gwiezdna seria
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12