Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Siłownia
Autor Wiadomość
Mcved 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 88
Skąd: Łomża

Wysłany: 2013-03-15, 09:23   

Fenoloftaleina napisał/a:
Mcved, siłę to raczej nie i masę, ale właśnie chciałabym nad rzeźbą, ładnym ciałkiem popracować ;) Kiedyś 6 weidera robiłam i to ładnie na brzuch mi zadziałało, był taki twardszy i bardziej płaski xD Jakie inne ćwiczenia polecisz na brzuch i może uda? I jak często?


Polecam tak mały ciężar i dużo ruchów wykonać. Ćwiczenia na brzuch:
1) SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO
2) SKŁONY W LEŻENIU GŁOWˇ W DÓŁ
3) UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU NA SKO?NEJ ŁAWCE
4) UNOSZENIE NÓG W ZWISIE NA DRˇŻKU
5) UNOSZENIE NÓG W PODPORZE
6) SKŁONY TUŁOWIA Z LINKˇ WYCIˇGU SIEDZˇC
7) SKRĘTY TUŁOWIA
8) SKŁONY TUŁOWIA Z LINKˇ WYCIˇGU KLĘCZˇC
9) SKŁONY BOCZNE
10) SKŁONY BOCZNE NA ŁAWCE
11) SKRĘTY TUŁOWIA W LEŻENIU
Ćwiczenia na nogi i pośladki:
1) Przysiady
2) Przysiady z piłką gimnastyczną
3) Przysiad z oparciem o ścianę
4) Przysiady na jednej nodze
5) Przysiady z krzesłem
6) Wypady nóg
7) Step up
8) Martwy ciąg
9) Unoszenie bioder na piłce gimnastycznej
10) ?ciskanie nogami piłki gimnastycznej
11) Unoszenie nóg na boku

Ja osobiście jak bawiłem się w cała kulturystyke to codziennie ćwiczyłem, ale polecam tobie tak po 2 treningi albo ogólnie rozwojówke zrobić, żeby przyzwyczaic mięśnie do pracy.




Ostatnio zmieniony przez Mcved 2013-03-15, 09:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Siłownia
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-15, 12:55   

Nie wiem czy to na siłownię pytanie czy do fizjoterapeuty, ale od kiedy biegam pobolewa mnie jedno kolano. O ile nie jesteś w stanie ocenić mojej techniki biegu, to może znasz jakieś ćwiczenia na nogi (szczególnie właśnie kolana) dla biegaczy...



 
 
Siłownia
Mcved 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 88
Skąd: Łomża

Wysłany: 2013-03-15, 13:09   

rozwielitka napisał/a:
Nie wiem czy to na siłownię pytanie czy do fizjoterapeuty, ale od kiedy biegam pobolewa mnie jedno kolano. O ile nie jesteś w stanie ocenić mojej techniki biegu, to może znasz jakieś ćwiczenia na nogi (szczególnie właśnie kolana) dla biegaczy...


Nie ma ćwiczenia na kolana jedynie co można zrobić to kupić specjalny ochraniacz na kolano, które pomaga i do tego Glutosamine, która wspomaga stawy potrzebnymi substancjami. Glutosamina kosztuje chyba z 15złotych tak około. Ćwiczenia są na nogi, a na stawy nie ma,
jedynie musisz chronić stawy tym co napisałem wyżej. Chyba, że miałaś jakieś problemy większe wcześniej z chrząstka, więzadłami to niestety tutaj to nie pomoże raczej nawet ochraniacze.




 
 
 
Siłownia
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-15, 13:13   

Mcved napisał/a:
Chyba, że miałaś jakieś problemy większe wcześniej

Jedyne co mi przychodzi do głowy to raz, z 12, może 15 lat temu coś mi chrupnęło w na WFie i się zaczęła woda w kolanie zbierać. Chirurg mi to ściągnął strzykawką i już był spokój.
To na razie spróbuję robić ćwiczenia na nogi, a jak nie będzie zmiany (satysfakcjonującej), to zainwestuję w ten ochraniacz. Dzięki.




 
 
Siłownia
Mcved 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 88
Skąd: Łomża

Wysłany: 2013-03-15, 13:20   

rozwielitka napisał/a:
Mcved napisał/a:
Chyba, że miałaś jakieś problemy większe wcześniej

Jedyne co mi przychodzi do głowy to raz, z 12, może 15 lat temu coś mi chrupnęło w na WFie i się zaczęła woda w kolanie zbierać. Chirurg mi to ściągnął strzykawką i już był spokój.
To na razie spróbuję robić ćwiczenia na nogi, a jak nie będzie zmiany (satysfakcjonującej), to zainwestuję w ten ochraniacz. Dzięki.


Nie ma za co cała przyjemność po mojej stronie. Może lepiej jak będzie coś cię boleć to może też znów woda jest wiec radze prześwietlenie zrobić. Ja np. non stop używam ochraniaczy przy trójboju siłowym i do tego na łokcie, ale radze prześwietlenie zrób najpierw i wysłuchaj dobrego chirurga co ci jest i wtedy zapytaj się o dobry ochraniacz.




 
 
 
Siłownia
dragon29 


Wiek: 41
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 101
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-03-26, 21:31   

Czy odżywka białkowa może zaszkodzić. Pytam ponieważ kupiłem sobie odżywkę białkową firmy SANDI ( firma z Kalisza) nieznana dość ale ponoć dużo osób ją kupuje ze względu na cenę 908 g za 45 zł. Sprzedawca sam też mówi ze nie sprzedaje byle czego więc ?



 
 
Siłownia
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-26, 21:42   

dragon29 napisał/a:
Czy odżywka białkowa może zaszkodzić?


Paracelsus napisał/a:
Cóż jest trucizną? Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. Tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną




Ostatnio zmieniony przez 2013-03-26, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Siłownia
dragon29 


Wiek: 41
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 101
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-03-26, 21:58   

oki ale chodzi mi tak ogólnie



 
 
Siłownia
Mcved 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 88
Skąd: Łomża

Wysłany: 2013-03-28, 11:19   

dragon29 napisał/a:
Czy odżywka białkowa może zaszkodzić. Pytam ponieważ kupiłem sobie odżywkę białkową firmy SANDI ( firma z Kalisza) nieznana dość ale ponoć dużo osób ją kupuje ze względu na cenę 908 g za 45 zł. Sprzedawca sam też mówi ze nie sprzedaje byle czego więc ?


Wybacz wcześniej nie zauważyłem twego postu. To tak jeżeli dawkujesz tak jak jest napisane na opakowaniu to nic nie powinno się stać. No chyba ze twój organizm nie przyjmie tego to wtedy zmień odżywkę. Jeśli nic złego nie zauważysz to śmiało możesz brać. Zapodaj linka do tej odżywki to powiem co nie co więcej. To jest tak samo jak ze wszystkim nadmiar szkodzi. Pamiętaj nie możesz przedawkowywać.




Ostatnio zmieniony przez Mcved 2013-03-28, 11:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Siłownia
dragon29 


Wiek: 41
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 101
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-03-28, 13:01   

Link do producenta. Produkt pokazywany w wiadrach ale można też kupić mniejsze opakowania


http://zibimikola.republika.pl/SANDI/produkty.htm




 
 
Siłownia
Mcved 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 88
Skąd: Łomża

Wysłany: 2013-03-28, 15:11   

dragon29 napisał/a:
Link do producenta. Produkt pokazywany w wiadrach ale można też kupić mniejsze opakowania


http://zibimikola.republika.pl/SANDI/produkty.htm


Podaj nazwę dokładną produktu




 
 
 
Siłownia
dragon29 


Wiek: 41
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 101
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-03-28, 20:43   

gold whey protein concentrate oraz nazwa firmy Sandi.
Pod spodem dopisane anabolic protein




 
 
Siłownia
Mcved 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 88
Skąd: Łomża

Wysłany: 2013-03-28, 20:44   

dragon29 napisał/a:
gold whey protein concentrate oraz nazwa firmy Sandi.
Pod spodem dopisane anabolic protein


Dawkowanie:
-3 porcji dz. – po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, po treningu i przed snem.
1 porcję (35 g – 105 jednostek miarki Olimp lub 6 łyżek stołowych) rozpuścić w 150 ml wody.




 
 
 
Siłownia
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2013-03-31, 19:55   

Mcved,

dragon29 napisał/a:
Czy odżywka białkowa może zaszkodzić



Było pytanie ;)

dragon29,

Ja osobiście używałem i znam sporo osób które używają. Nie spotkałem się nigdy z opniami że to może zaszkodzic (chociaż pewnie w nadmiarze może). Ale poczekaj na odpowiedź Mcved, bo jednak on w tej dziedzinie ma znacznie większą wiedzę niż ja. Ewentualnie skonsultuj się z lekarzem, ale wybierz takiego który na sporcie się zna, bo lekarz rodzinny, czy powiedzmy jakiś dermatolog, niekoniecznie musi dużo wiedziec o odżywkach białkowych i również może się kierowac stereotypami.

Co do moich doświadczeń, to cwiczenie z odżywkami białkowymi daje lepsze rezultaty niż bez. Ale oczywiście cudów nie ma. Niezależnie czy z odżywkami czy bez, liczą się: wysiłek, systematycznośc i regeneracja mięśni!

A ja przyznaję że od kilku miesięcy... nie cwiczę. Jak się przerwie, nawet na chwilę, to potem ciężko się zmusic żeby znowu zacząc. Na razie efekty są powalające... Nieważne ile, ale ładnych kilka kilogramów w górę od zaprzestania treningów. Kaloryferek zniknął pod... a nieważne czym, grunt że wstyd :)




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Siłownia
Mcved 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 88
Skąd: Łomża

Wysłany: 2013-03-31, 20:37   

RobertIslay napisał/a:
Mcved,

dragon29 napisał/a:
Czy odżywka białkowa może zaszkodzić



Było pytanie ;)

dragon29,

Ja osobiście używałem i znam sporo osób które używają. Nie spotkałem się nigdy z opniami że to może zaszkodzic (chociaż pewnie w nadmiarze może). Ale poczekaj na odpowiedź Mcved, bo jednak on w tej dziedzinie ma znacznie większą wiedzę niż ja. Ewentualnie skonsultuj się z lekarzem, ale wybierz takiego który na sporcie się zna, bo lekarz rodzinny, czy powiedzmy jakiś dermatolog, niekoniecznie musi dużo wiedziec o odżywkach białkowych i również może się kierowac stereotypami.

Co do moich doświadczeń, to cwiczenie z odżywkami białkowymi daje lepsze rezultaty niż bez. Ale oczywiście cudów nie ma. Niezależnie czy z odżywkami czy bez, liczą się: wysiłek, systematycznośc i regeneracja mięśni!

A ja przyznaję że od kilku miesięcy... nie cwiczę. Jak się przerwie, nawet na chwilę, to potem ciężko się zmusic żeby znowu zacząc. Na razie efekty są powalające... Nieważne ile, ale ładnych kilka kilogramów w górę od zaprzestania treningów. Kaloryferek zniknął pod... a nieważne czym, grunt że wstyd :)


Powiem ci tak jak już się wypowiedziałem dawkowanie używać i nie mieć nadużywać.




 
 
 
Siłownia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15