Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Siłownia
Autor Wiadomość
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-01-14, 19:59   

mój mężczyzna chce mnie wysłać na siłownię. A ja... z jednej strony fajnie mieć zbite ciałko, a z drugiej... jakoś nie lubię ćwiczeń fizycznych, boję się, że zrobię z siebie pośmiewisko (jestem nieśmiała). Więc.... jak przełamać się i pójść na siłownię.. ?



 
 
Siłownia
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-01-15, 15:46   

jo_aśka, dlaczego chce Cię wysłać na siłownię? Zwłaszcza jeśli wie o Twoich obawach i nie przepadaniu za ćwiczeniami fizycznymi?

Odpowiadając na pytanie... Może pójdźcie razem? On wtedy mógłby Tobie pokazać jak działają urządzenia, pokazać jakieś ćwiczenia?




 
 
Siłownia
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-01-15, 22:12   

On lubi fit kobiety, chce żebym była taka. A on... nie ma sobie nic do zarzucenia, śliczne, pociągające wysportowane, umięśnione ciało.

Właśnie mamy kiepsko z czasem, aby znaleźć taką chwile i pójść razem. on pracuje rano, ja popołudniami i mijamy się




 
 
Siłownia
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-01-16, 17:32   

jo_aśka, zmienianie kogoś pod siebie wiedząc, że druga osoba ma jakieś obawy i zero zachęcenia czy motywacji... A weekendy by pójść razem?
Jak masz obawy przed siłownią i zrobieniem z siebie pośmiewiska, możesz też ćwiczyć w domu, jest całe mnóstwo filmików, programów do ćwiczeń w domowych warunkach.
Możesz też poszukać siłowni na którą byś chciała chodzić i przejrzeć jej ofertę czy są jakieś zajęcia grupowe - może coś w rytmie muzyki by Cię zachęciło a byłabyś tak skupiona na ćwiczeniach, że nie myślałabyś o tym czy ktoś się na Ciebie patrzy...
Możesz się też ogólnie przejść na siłownię i zobaczyć jak wygląda w środku, zwykle przed południem jest mniej osób niż po południu.
Jeśli ogólnie nie lubisz wysiłku fizycznego, zmęczenia się, spocenia, to może basen? Popływanie w te i z powrotem... Na basenach też bywają grupowe zajęcia w wodzie.

Ale do tego wszystkiego potrzebne jest Twoje chcenie i zrobienie tego dla siebie, bo zmuszać się i robić coś tylko dlatego, że komuś się to podoba to według mnie słaba motywacja.




 
 
Siłownia
mkor 


Dołączyła: 27 Sty 2020
Posty: 24
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-03-04, 10:07   

Często na siłowni jest tak, że jeśli jesteś pierwszy raz, to korzystasz z pomocy trenera, który pokazuje jak korzystać ze sprzętów i jak zaplanować trening :) dopasuje wszystko do Twoich potrzeb. No i faktycznie można skorzystać z wersji porannej, zwłaszcza, że popołudnia i tak masz zajęte :)



 
 
Siłownia
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-03-30, 01:26   

Na dzień dzisiejszy na wadze widzę 57 kilo i cieszę się ogromnie, bo jakiś czas temu było prawie 70. Jak tylko sytuacja na świecie się uspokoi i bez wyrzutów będzie można wyjść z domu, planuję znowu zrobić kolejne podejście do siłowni. Mam nadzieję, że tym razem bardziej konsekwentnie, bo waga fajnie spadła, ale ciało raczej mało jędrne.



17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Siłownia
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-04-03, 10:22   

Ja obecnie w kwartalnie ćwiczę w domu ale zeszłem z 88 kg do około 86 kg teraz ostatnio nie ważę się ale robię dzienniczek ćwiczeń , ale jak skończy się ta kwartanna to wracam na siłke lub zacznę kalistenike



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Siłownia
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-04-06, 17:45   

Dzisiaj pękła mi ulubiona guma oporowa. A miałam ambitne plany bardziej się wdrożyć w zabawę z tym ustrojstwem podczas przerwy świątecznej. Smuteczek.

No nic, trzeba będzie w ciemno zamówić z nadzieją, że trafię na w miarę zbliżony oporem odpowiednik. :v




Disqualified as a human being.
 
 
Siłownia
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-08, 11:50   

Mustela Nivalis, ja rozważam kupno gum oporowych ale chyba muszę celować w jakiś zestaw kilku, bo tam po opisach to nie wiem którą mieć powinnam... Jak w ciemno zamawiasz to czym się kierujesz? Czy wszystkie gumy są rozpisane według czegoś takiego:
Cytat:
- żółty - najlżejszy
- pomarańczowy - lekki
- czerwony - średni/lekki
- zielony – średni/mocny
- niebieski - mocny
- czarny - bardzo mocny




 
 
Siłownia
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-04-08, 12:04   

Adenium, zakup zestawu byłby najlepszy. Wtedy możesz sobie dostosować obciążenie do poszczególnych partii ciała czy wzrostu kondycji. Ta sama guma, której używam do pracy nad mobilnością barków byłaby za słaba do treningu dolnych części ciała, więc różnorodność jak najbardziej wskazana. Zwłaszcza, że dużo miejsca to nie zajmuje. Większość gum jest rozpisana w podobny sposób (niektóre mają też po prostu symbole z poziomami trudności, ale kolorystyczne wersje są chyba najpopularniejsze) z tego co widziałam.

Ostatecznie kupiłam zestaw, nie mogłam znaleźć tej samej firmy której gumy posiadam, to raz, a dwa - wychodził taniej niż pojedynczo. To był dobry deal. :D




Disqualified as a human being.
 
 
Siłownia
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-04-08, 21:42   

Ja jestem 3 dzień na kalistenice i mam nadzieje że dam radę jak tak będzie to pożegnam się niedługo z siłownią i będę ćwiczył w domu , poza tym schudłem 4 kg i jestem strasznie zadowolony z efektów i mam nadzieje że nadal będzie oki :)



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Siłownia
feels3 


Wiek: 28
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 459
Skąd: śląskie

Wysłany: 2020-04-11, 17:58   

Konrad96, szczerze zazdroszczę ludziom którzy potrafią ćwiczyć poza siłownią. Jakoś nie mogę się przekonać do domowych ćwiczeń. A to się jednak przydaje zwłaszcza teraz, gdy zakazuje się nam praktycznie każdej aktywności, nawet głupiego spaceru. Po prawie miesiącu takiej izolacji mocno mi już brakuje takiego treningu, samo wyjście do pracy czy do sklepu.



 
 
 
Siłownia
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-04-15, 21:41   

feels3, a próbowałeś ćwiczyć coś innego niż siłownie ? Czasami to tylko wybieg żeby sobie ułatwić życie



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Siłownia
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-05-25, 20:03   

Siłownia to nie miejsce dla mnie. Nie mogę się powstrzymać od porównywania z innymi, którzy tak super wykonują ćwiczenia. Wstyd się przyznać, no ale co... :/ Zawsze mi się psuje humor na siłowni.



 
 
Siłownia
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-05-29, 11:42   

Szara Eminencja napisał/a:
Siłownia to nie miejsce dla mnie.

Dla mnie też nie. To nudne, a ci ludzie tam...

Wolę podciąganie na drążku. Można odkryć w sobie pierwotne, małpie instynkty. :D




dead but delicious
 
 
Siłownia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12