Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Siłownia
Autor Wiadomość
Mcved 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 88
Skąd: Łomża

Wysłany: 2013-03-14, 14:23   

Ella napisał/a:
Mcved napisał/a:
?le robisz bo powinnaś góra 3-4 razy w tygodniu,a nie codziennie.


Trochę mnie zaniepokoiłeś, bo ja ostatnio codziennie (z wyjątkiem weekendów) chodzę na fitness. To naprawdę jest takie złe dla organizmu?


Zależy też od intensywności treningu, jaki twój organizm wykonuje prace, jakie odżywianie jest. Jeśli to wszystko zgrasz to nawet tak jak w kulturystyce codziennie po dwa treningi robić można ale na to trzeba mieć same 600-800złotych na same odżywki na miesiąc i do tego dobry trening i co po czym rozpisane. Ile kilokalorii spalasz podczas treningu i ile spalisz podczas całego dnia.




 
 
 
Siłownia
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-03-14, 14:37   

Nie wiem ile kalorii spalam.
Są to różne ćwiczenia. Step (zajęcia ze stopniem), Body Ball, streching&relax.
Po każdych zajęciach uzupełniam białko w postaci owsianki lub białego serka. Czy wafle ryżowe też będą odpowiednie? Gdzieś słyszałam, że ewentualnie mogą być.

Nie chodzi mi o rzeźbę, ale o masę ;) Jestem w trakcie odchudzania, bo mam nadwagę.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Siłownia
Mcved 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 88
Skąd: Łomża

Wysłany: 2013-03-14, 14:39   

Ella napisał/a:
Nie wiem ile kalorii spalam.
Są to różne ćwiczenia. Step (zajęcia ze stopniem), Body Ball, streching&relax.
Po każdych zajęciach uzupełniam białko w postaci owsianki lub białego serka. Czy wafle ryżowe też będą odpowiednie? Gdzieś słyszałam, że ewentualnie mogą być.

Nie chodzi mi o rzeźbę, ale o masę ;) Jestem w trakcie odchudzania, bo mam nadwagę.


Z tego co mówisz to tak co byś nie jadła to nie mogą mieć dużo węglowodanów (powyżej 30%), a właśnie w twoim przypadku powinnaś skupić się na białku bez niego nie dasz rady nic z rzucić, ale musi zawierać powyżej 80% białko. Mogę ci doradzić, że jest taki pas, który by ci się przydał w 100%.




 
 
 
Siłownia
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-03-14, 15:08   

Mcved napisał/a:
powinnaś skupić się na białku bez niego nie dasz rady nic z rzucić, ale musi zawierać powyżej 80% białko. Mogę ci doradzić, że jest taki pas, który by ci się przydał w 100%.


Podaj mi przykłady co mogłabym jeść, co zawiera białko. Bo na razie utknęłam na owsiance i twarożku ;)
I o jaki pas chodzi? Miałam kiedy taki co się go zakładało na brzuch i przy ćwiczeniach człowiek mocniej się pocił.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Siłownia
meggi 
Wredota :D



Wiek: 37
Dołączyła: 15 Kwi 2011
Posty: 698
Skąd: z krańca świata

Wysłany: 2013-03-14, 15:16   

Ella napisał/a:
Podaj mi przykłady co mogłabym jeść, co zawiera białko. Bo na razie utknęłam na owsiance i twarożku ;)


Chuda cielęcina, drób, mięso królik, ryby, jaja, fasolka szparagowa, nabiał (sery, maslanki, jogurty naturalne), orzechy.




Nie bójcie się, moje myśli są takie malutkie, że będę je i po śmierci rzucał wam na płatkach śniegu spadających z nieba. A w lecie? Namyślę się! Przecież nie umieram jeszcze.

----------
Bierny obserwator.
 
 
 
Siłownia
Mcved 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 88
Skąd: Łomża

Wysłany: 2013-03-14, 15:28   

Ella napisał/a:
Mcved napisał/a:
powinnaś skupić się na białku bez niego nie dasz rady nic z rzucić, ale musi zawierać powyżej 80% białko. Mogę ci doradzić, że jest taki pas, który by ci się przydał w 100%.


Podaj mi przykłady co mogłabym jeść, co zawiera białko. Bo na razie utknęłam na owsiance i twarożku ;)
I o jaki pas chodzi? Miałam kiedy taki co się go zakładało na brzuch i przy ćwiczeniach człowiek mocniej się pocił.



Proszę bardzo na pytanie pierwsze:
cielęcina , baranina , dorsz,dynia, fasola biała , groch, halibut, indyk, jajko, jogurt naturalny ,
kaczka, kasza gryczana, kasza jaglana, karp, kurczak, łosoś, mak, makrela, migdały,mintaj,orzechy arachidowe, orzechy ziemne, pistacje, polędwica wołowa, pstrąg,
schab wieprzowy, ser twarogowy, słonecznik ziarno , soczewica, soja , szczupak , szprot wędzony, śledź, tuńczyk.




 
 
 
Siłownia
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-03-14, 15:31   

Dzięki bardzo.
Wiecie, z tym mięsem po treningu to trudno, bo wracam około 20, ale te wszystkie produkty nie-mięsne jak najbardziej ;)




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Siłownia
Mcved 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 88
Skąd: Łomża

Wysłany: 2013-03-14, 15:34   

Ella napisał/a:
Dzięki bardzo.
Wiecie, z tym mięsem po treningu to trudno, bo wracam około 20, ale te wszystkie produkty nie-mięsne jak najbardziej ;)


Sam fitness dużo ci nie da.




 
 
 
Siłownia
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-03-14, 22:26   

Nie mam czasu, ani dojazdu na siłownię. Miałem atlas i ławeczkę w domu, już nie mam. Został mi gryf, hantle i obciążenie. I mam pytanie, czy w warunkach domowych, mając tylko taki sprzęt znasz jakieś dobre ćwiczenia na klatkę piersiową? Bo z innymi partiami mięśni jeszcze jakoś sobie radzę. :D



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Siłownia
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-03-14, 22:32   

Czy są jakieś wiekowe ograniczenia, kto może chodzić na siłownię?



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Siłownia
Mcved 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 88
Skąd: Łomża

Wysłany: 2013-03-14, 22:51   

Co do wieku to jest, że każdy człowiek powinien zaczynać około 16lat najmniej ale można tak od 15 już tylko wtedy zgoda rodzica na każdej siłowni i nie przesadzać z obciążeniami.



 
 
 
Siłownia
Mcved 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 88
Skąd: Łomża

Wysłany: 2013-03-14, 23:14   

PanFoster napisał/a:
Nie mam czasu, ani dojazdu na siłownię. Miałem atlas i ławeczkę w domu, już nie mam. Został mi gryf, hantle i obciążenie. I mam pytanie, czy w warunkach domowych, mając tylko taki sprzęt znasz jakieś dobre ćwiczenia na klatkę piersiową? Bo z innymi partiami mięśni jeszcze jakoś sobie radzę. :D



1.pompki z dłońmi i nogami trzymanymi na tej samej wysokości, ale na podwyższeniu (idealne ćwiczenie zastępujące wyciskanie na ławce poziomej)
2. klasyczne pompki na podłodze
3. pompki z nogami wyżej
4. pompki na 3 taboretach

Do tego jakbyś miał się na co położyć to możesz robić rozpiętki. Wyciskanie płaskie hantelki albo gryfem jak wolisz.




 
 
 
Siłownia
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-03-14, 23:56   

Mcved, czyli teraz, kiedy mam prawie 15 lat mogłabym zacząć lekkie ćwiczenia? Jeżeli tak to jakie? (na jakim sprzęcie, jak często).



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Siłownia
Mcved 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 88
Skąd: Łomża

Wysłany: 2013-03-15, 00:02   

Fenoloftaleina napisał/a:
Mcved, czyli teraz, kiedy mam prawie 15 lat mogłabym zacząć lekkie ćwiczenia? Jeżeli tak to jakie? (na jakim sprzęcie, jak często).


To wszystko zależy jakie efekty chcesz mieć na siłowni możesz wyćwiczyć rzeźbe ( czyli wygląd) , siła , masa. Wtedy można porozmawiać jak dana osoba się zdecyduje. Na początek bym zachęcił lekki trening do przyzwyczajenia organizmu, stawów, ścięgn.




 
 
 
Siłownia
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-03-15, 00:11   

Mcved, siłę to raczej nie i masę, ale właśnie chciałabym nad rzeźbą, ładnym ciałkiem popracować ;) Kiedyś 6 weidera robiłam i to ładnie na brzuch mi zadziałało, był taki twardszy i bardziej płaski xD Jakie inne ćwiczenia polecisz na brzuch i może uda? I jak często?



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Siłownia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11