Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Legimi
Autor Wiadomość
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1675
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-12-26, 18:44   Legimi

Macie, korzystacie?
Jeśli tak, jaki macie abonament? I co w tym w ogóle chodzi?
Na razie mam kod z biblioteki ale pani w bibliotece nie wie, czy będą środki na następny rok i chciałabym się ubezpieczyć




 
 
Legimi
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 712
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-09-28, 22:28   

Korzystam, ostatnio intensywniej. Po sporej ilości wypożyczonych pozycji popularnonaukowych, które długo mi się czytało, na Legimi czytam teraz mniej ambitne pozycje.
Abonament też mam z biblioteki. Nie zawsze udaje mi się dostać kod - wtedy miesiąc przerwy od aplikacji.

Cappy napisał/a:
I co w tym w ogóle chodzi?
Jeśli pytasz o abonament, to zasada jak w większości chyba abonamentów. Opłaca się okresowy dostęp do aplikacji. Abonamenty różnią się ceną, a co za tym idzie dodatkowymi ograniczeniami: dostęp do ebooków, ebooków i audiobooków lub ebooków ale o ograniczonej ilości stron.



 
 
Legimi
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-10-10, 12:09   

Mam, korzystam. Sama opłacam. Mam największy abonament, nie tylko ja z tego korzystam. W zeszłym roku brałam faktury i w ramach ZFŚS mi zwrócili część kwoty.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Legimi
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2023-10-10, 13:08   

Mam, korzystam, zapłaciłam za cały rok (wybaczyłam kod rabatowy 50% w jakiejś gazecie). Jestem mega zadowolona i nie wyobrażam już sobie życia bez Legimi :) Mam abonament bez limitu ebooki i audiobooki. Korzystam z jednego u drugiego, choć audiobooków słucham rzadko.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Legimi
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12