Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Czytniki e-booków
Autor Wiadomość
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-09-18, 18:11   

EverPaiin, Naamah, chyba mnie skusiłyście tymi czytnikmi... Zastanawiam się tylko czy na pewno warto kupować. E-booki najczęściej czytam na telefonie i jest to dla mnie naprawdę wygodne, bo telefon mam zawsze przy sobie, ekran dobry do czytania... Poczytam trochę o różnych czytnikach i może się zdecyduję. ;)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Czytniki e-booków
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-18, 18:13   

Fenoloftaleina, jest różnica między ekranem telefonu a czytnika. Polecam czytnik, Kindle nie jest drogi. ;)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Czytniki e-booków
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-18, 18:15   

Fenoloftaleina napisał/a:
E-booki najczęściej czytam na telefonie i jest to dla mnie naprawdę wygodne, bo telefon mam zawsze przy sobie, ekran dobry do czytania...
Czytnik z większym i nieświecącym, matowym ekranem będzie z pewnością wygodniejszy i zdrowszy. Nie mówiąc już o tym, że smartfona trzeba ładować codziennie lub przynajmniej co drugi dzień, a czytnik raz na kilka tygodni.



 
 
Czytniki e-booków
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-09-18, 18:22   

Adriaen, Zaq, dzięki za odpowiedź! :) Ponieważ całkowicie się na tym nie znam, czy ktoś może mi polecić jakieś czytniki? :) Chodzi mi przede wszystkim o to, żeby był lekki i poręczny, dobry wyświetlacz. Żadnych zbędnych opcji, bo od tego mam właśnie telefon, a czytnik służyłby mi wyłącznie do czytania. Na cenach szczerze mówiąc tez się nie znam...wiec trudno mi jakiś przedział podać.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Czytniki e-booków
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-18, 18:23   

Fenoloftaleina, to się przyda: http://swiatczytnikow.pl/kategorie/kup-kindle/ . :)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Czytniki e-booków
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-18, 21:13   

Fenoloftaleina, najlepiej przejdź się do jakiegoś Saturna lub Media Markt i pomacaj rożne modele (ale nie kupuj tam, bo mają dziwne ceny!).

Jeżeli czytasz tylko książki to wystarczy prosty kompaktowy czytnik z 6-calowym ekranem o rozdzielczości 800x600. Spokojnie znajdziesz taki za 200-250 zł. Natomiast jeżeli chcesz czytać jakieś czasopisma, to będzie potrzebny czytnik o wyższej rozdzielczości i większym ekranie.




 
 
Czytniki e-booków
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-09-18, 22:47   

Adriaen, Zaq, dziękuję, jak wrócę do domu to poczytam trochę i pojadę oglądać, nakręciłam już się. :D Dam znać, jak już się zdecyduję. :)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Czytniki e-booków
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-19, 00:11   

Fenoloftaleina napisał/a:
EverPaiin, Naamah, chyba mnie skusiłyście tymi czytnikmi... Zastanawiam się tylko czy na pewno warto kupować. E-booki najczęściej czytam na telefonie i jest to dla mnie naprawdę wygodne, bo telefon mam zawsze przy sobie, ekran dobry do czytania... Poczytam trochę o różnych czytnikach i może się zdecyduję.

Myślałam, że jest mi wygodnie czytać ebooki na telefonie, dopóki nie kupiłam czytnika. :D




 
 
Czytniki e-booków
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-19, 00:12   

Naamah, podpisuję się swoimi piórkami.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Czytniki e-booków
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-19, 07:53   

Zaq napisał/a:

Jeżeli czytasz tylko książki to wystarczy prosty kompaktowy czytnik z 6-calowym ekranem o rozdzielczości 800x600. Spokojnie znajdziesz taki za 200-250 zł.

Dobra informacja... Może i ja się wreszcie skuszę.




 
 
Czytniki e-booków
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-19, 10:46   

Ja zastanawiałem się nad czytnikiem dlatego, że nie męczyłbym tak oczu... mógłbym powiększać czcionkę jak chcę i nie byłoby takiego problemu z ciągle rozlewającymi się literkami na papierze. Coraz bardziej utrudnia mi to czytanie zwykłej książki i nie wiem co z tym zrobić, bo zrezygnować z czytania nie mam najmniejszej ochoty. Jednak nadal, pomimo pozytywnych opinii przypomina mi się "Śmierć książki. No future book" Łukasza Gołębiewskiego i wątpliwości się pojawiają...



 
 
Czytniki e-booków
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-19, 11:01   

nevermore, w czytniku możesz ustawić sobie wielkość czcionki. E-książki to raczej przedłużenie zwykłej książki. Czyta się odrobinę inaczej, ale szybko się przyzwyczaja.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Czytniki e-booków
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-19, 11:29   

I to jest właśnie plus. Dodatkowo wszystko w jednym miejscu. Tylko kłóci się to z moimi marzeniami o dużej domowej biblioteczce. Ale chyba ze względów zdrowotnych będę musiał na poważnie o tym pomyśleć i skorzystam z rad powyżej. :)



 
 
Czytniki e-booków
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-19, 14:41   

nevermore, możesz mieć w przyszłości własną biblioteczkę. Ja mimo posiadania czytnika, czasami kupuję książki ze względu na wydania czy samo ich piękno w treści, które nie chcę mieć jako literki w urządzeniu, a pamiątkę na półce. :)

Czytnik i zwykłe książki da się pogodzić. Ważne jest żeby czytać, skoro tak bardzo się to kocha.




 
 
Czytniki e-booków
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-14, 12:36   

Fenoloftaleina, I jak, znalazłaś coś dla siebie?

Na allegro ostatnio jest dużo czytników Trekstor 4ink, który podobno został wycofany z Empiku. Model ten ma swoje wady, ale jego cena jest rewelacyjna - od 80 zł.




 
 
Czytniki e-booków
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12